FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1421 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
ile bedzie urlopu 
[powiadom znajomego]    
Autor "ile bedzie urlopu"   

brg
 Wysłana - 2 luty 2008 15:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Moze mi ktos wyliczyc ile mniej wiecej wyjdzie mi urlopu. W pazdzierniku skonczylem studia, potem troche "odpoczywalem", od 2 stycznia mam podpisana umowe o prace na pol etatu (20h/tyg). Moze mi ktos powiedziec ile przynajmniej mniej wiecej bedzie mi przyslugiwalo urlopu w sierpniu?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

ile bedzie urlopu

Warto przeczytać: Galerianka tfu węglanka!! | Jak ominąć znak do 2,5t jeśli na ulicy mamy firmę? | studencka karta kredytowa mbank euro<26 | pobicie pomocy | KZK GOP-potwierdzenie fałszywych danych swoim nazwiskiem | Prawa I rzędu | Kiedy można zwrócić prezent i towar do sklepu | ALIMENTY - czy muszę? | umowa zlecenie a wyzysk | kontrola konta przez US | za niewinność... | Stłuczka nie stłuczka. | Potrzebna porada, jak najszybciej! | Pozyczka | kupno telefonu, telefon uszkodzony co zrobic? | Złamanie tajemnicy lekarskiej | portale randkowe | randka | wiolus | warthunder | skaza białkowa | skaza | sponsorkipl | sponsorki | insomnia cd | hitch | super | odkurzacz | hot dog | gingula | exstaza | szoowar | wiagra | wesolych swiat | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.