FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1740 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
ile mozna dostac za psoiadanie nielegalnego oprogramowania ?? :) 
[powiadom znajomego]    
Autor "ile mozna dostac za psoiadanie nielegalnego oprogramowania ?? :)"   

mosay
 Wysłana - 1 lipiec 2004 15:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

wiec mam taki maly problem ;) wiec jakie groza konsekwencjie za taki czyn karalny ???

pozdrawiam
mosay

na emeryturze %)

INSOMNIA
 Wysłana - 1 lipiec 2004 16:43      [zgłoszenie naruszenia]

U nas takie są problemy z kodeksem karnym że za kradzież cukierka wsadzą do pierdla.Poszukaj w necie kodeksu i przeczytaj..wyszukiwarka napewno jakaś jest.

INSOMNIA
 Wysłana - 1 lipiec 2004 18:27      [zgłoszenie naruszenia]

d o pierdla raczej nie pójdziesz, ale po kieszeni Cię nieźle mogą przetrzepać, wszystko zależy od skali czynu

mosay
 Wysłana - 1 lipiec 2004 20:23      [zgłoszenie naruszenia]

skala domowa. gora 100 pirackich plt :) w tym 80 audio wiec skala niedzua mysle. wiec mozna za to dostac grzywne ?? zadnych zawiasow ?? ok... czy mozna sobie cos takeigo zalatwic przez neta ? to znaczy dajmy na to rejestrując kopie pirackiego winucha ( mam znajomego ktory to zrobil :)))

na emeryturze %)

INSOMNIA
 Wysłana - 1 lipiec 2004 20:40      [zgłoszenie naruszenia]

każdy ma w domu piraty, nawet(zwłaszcza ) policjanci.
jak nikt na Ciebie nie doniesie, to nie będziesz miał kłopotów raczej

co do karza to to nie wiem, nie płaciłem

mosay
 Wysłana - 2 lipiec 2004 16:01       [zgłoszenie naruszenia]

ok jak zaplace to powiem chociaz za to powinni ograncziac prawa obywatelskie na 2 lata. (góra) Nie obrazilbym sie...
pozdrawiam

mosay

Zmieniony przez - mosay w dniu 2004-07-02 16:01:36

na emeryturze %)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

ile mozna dostac za psoiadanie nielegalnego oprogramowania ?? :)

Warto przeczytać: referat | konto internetowe | Ostry cenzor czy naciagacz? | przekwalfikowanie budynku gospodarczego | Uciązliwy sasia - potrzebny prawnik | wypaek odszkodowanie. | Zaświadczenie o niekaralności | wlasna dzialonosc - przewoz osob | Problemy...chcą zlikwidować mój biznes... | ZPCH | Ogłoszenie orzeczenia TK w dzienniku ustaw. | zajecie mienia ruchomego | Tajemnica handlowa ? | pierwsza praca a urlop | mandat | pojecie autonimii sejmu | stwory | Kuzynka chce żebym w niej kończył | skany ckm | subaru outbak | moda męska zasady v10 | ma zasady | Szukam pana Poznan | zazdrosc | magda | ekipa z warszawy sezon 3 | narozna nago | fotki dziewczyn | Kazimierz Dolny | fundacja | celebrites nude pics | pomidor | note 4 | izbie celnej | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.