FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2073 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
ile za prace????? 
[powiadom znajomego]    
Autor "ile za prace?????"   

INSOMNIA
 Wysłana - 2 czerwiec 2004 00:18        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam wszystkich dawno nie pisałem ale mnie chwilowo w sieci nie było.Mam mały problem razem z żoną piszemy prace dyplomową takiej dalszej znajomej praca ma 21 stron i nie wiemy ile krzyknąc za tą usługe praca jest pisana od początku z naszych materiałów i oprawiona jak się nalezy macie jakies propozycje ile za to się należy to prosze o rozsądną rade

koks20
 Wysłana - 2 czerwiec 2004 10:08      [zgłoszenie naruszenia]

wejdz sobie na jakies strony, gdzie pisza prace, zobacz podobne tematy, oblookasz cene i bedziesz wszystko wiedział,

koks20, a w zasadzie 21

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 3 czerwiec 2004 08:49      [zgłoszenie naruszenia]

heheh, a wiesz, że to nielegalne i niemoralne...?

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 3 czerwiec 2004 22:24      [zgłoszenie naruszenia]

weź z 1000 zł, a jak znajoma to 800 zł

Tommygun
 Wysłana - 4 czerwiec 2004 09:48      [zgłoszenie naruszenia]

hmm samo pisanie jest moim zdaniem legalne (oczywiście jeżeli ma to znamiona działalności gospodarczej to powinno się to zgłosić itd.), dopiero posłużenie się taką pracą nie jest legalne

Specjalista -

Magnus
 Wysłana - 4 czerwiec 2004 15:34      [zgłoszenie naruszenia]

Gdzies wczoraj czytalem, w ktoryms kolorowym magazynie o tych co pisza prace na zamowienie. Cos sobie przypominam ze byla mowa chyba o 22 czy 27zl za strone.

Za nic nie pamietam skad byl ten artykul, moze z polityki ale nie jestem pewien.

INSOMNIA
 Wysłana - 10 czerwiec 2004 16:32      [zgłoszenie naruszenia]

Hmmm to mozna z tego kase robic. Jak sie reklamują takie osoby chetne do pisania ?

INSOMNIA
 Wysłana - 10 czerwiec 2004 18:14       [zgłoszenie naruszenia]

"pomoc w pisaniu pracy magisterskiej" albo bardziej bezposrednio - "napisze prace magisterska".
Swojego czasu trafiłem na strone która zachęcała do współpracy w pisaniu takich prac. Wysyłało sie email w której opisywałes dziedzine w której jestes dobry a oni szukali Ci zleceniodawców.
Ceny za taką prace to prawie zawsze powyżej tysiąca złoty ale można zgarnąć nawet kilka tysięcy w zależnosci od tego jak trudny jest temat. Poza tym gdy istnieje "presja czasu" bierze się od delikwenta dodatkową kase.
W sumie taki "specjalista" zarabia grubo więcej niż srednia krajowa - oczywiscie sezonowo.

pozdrawiam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

ile za prace?????

Warto przeczytać: Ostatnia nowelizacja KP | Auto z Belgii | RATUJCIE!! | Prośba o poradę | Irak wybrał stały parlament | Wzrośnie akcyza za prąd? A gdzie państwo prosocjalne? | XII Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży - zdobądź mandat | Jak oszczędzać (lokaty, fundusze inwestycyjne itp.) | Zarkawi - dowódzca Al-Kaidy w Iraku - schwytany i wypuszczony | Ziobro chce odtajnienia akt Sobotki | m Bank i usluga maklerska?? | Stowarzyszenia polityczne | Zmiana daty urodzenia | Apteki internetowe a prawo. | Polityk - też człowiek - czasem się nawet uśmieje... | Cenzura w irańskich mediach - muzyka z zachodu nieprzyzwoita | prese | julia kaminska ckm | śmieszne przemówienia | list | jak dlugo utrzymuje sie we krwi amfetamina | student | praca za granica | erotyk | Audi a4 b5 | jeans | zarabianie przez internet | za krótkie wezidełko | dziewczyna z przebiegiem | kursy unijne | na sucho | prędkość | prędkość internetu | małgorzata lewinska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.