FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 850 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Ścisłe
infa- arkusz Excel 
[powiadom znajomego]    
Autor "infa- arkusz Excel"   

tomasheq21
 Wysłana - 19 listopad 2006 19:31        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Hej ma ktos z was gotowy arkusz z excela lub bylby tak dobry i by mi zrobil <lol> bo potrzebuje na informatyke. Arkusz ma byc o tresci sportowej czyli np wyniki meczow lub osiagow plywakow itp ale najlepiej jakby byl o jednym sporcie i zawieral 6 funkcji ( wazne zeby byla funkcja "jezeli" ) ja nie za bardzo sie znam na wpisywaniu funkcji i tu jest pies pogrzebany a arkusz potrzebuje na jutro wiec lipa zeby teraz mi to ktos wytlumaczyl. Wiec jakby ktos byl tak mily i mi zrobil to na dzisiaj bylbym mu bardzo wdzieczny;)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

infa- arkusz Excel

Warto przeczytać: chemia | styczna do krzywej | chemia (studenci chemi) | Fizyka - zadania | jaki kierunek studiow wybrac po mat-fiz | FIZYKA- BARDZO PILNE NA TERAZ | zadanie z geometrii - gimnazjum %-) | ZADANIA - GEOMETRIA. | Twierdzenie sinusów i cosinusów. | [mat] Całka podwójna. Zmiana kolejności całkowania | [FIZYKA I POLIBUDA] | [B] oddychanie beztlenowe a fermentacja | [M] funkcja | Jak obliczyc ta kratownice | Oscylator prosty dwuwymiarowy | Chemia - test | Kuba_SnK | moschino | diya dupy | spain | seks analny | Cp131192745pl | diya www | połykanie | zetsu | alicja walczak | analna gra | maturez | mamuśki | kefir | vckm | chamskie antysemickie i rasistowskie | wszystko czerwone | stalowy szczur | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.