FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 724 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
informacje na temat odroczenia 
[powiadom znajomego]    
Autor "informacje na temat odroczenia"   

juzniewy
 Wysłana - 31 lipiec 2007 13:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam mam do was kilka pytan moze mi odpowiecie a wiec mam 20lat i w wieku 18lat wyjechalem z polski na 1.5 roku i w zwaizku z tym nie ukonczylem liceum wrucilem majac 20lat i zapisalem sie do wieczorowej szkoly na 1semestr rok i niezdalem go przez niestety brak czasu i mam pytanie czy jezeli znow przyjme sie na 1rok bandz drugi bo ukonczylem 1rok normalnego liceum i moge zaczac od 2roku o czym nie bylem poinformowany przez szkole.to czy jezeli komendantowi nie przyniose papierku ze ukonczylem poprzedni rok a przyniose samo zaswiadczenie to czy zostane odroczony?czy jezeli bym wstapil w zwiazek malzenski i jako jedyny pracowal czy to zwalnia mnie z sluzby wojskowej?za odpowiedzi serdecznie dziekuje

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

informacje na temat odroczenia

Warto przeczytać: Sig sg 550 co myślicie? | I jak z tymi podoficerkami? | Poszukuję wiatrówki | CS-GAS | %-) Będzie ogień %-)) | Jakie studia do Straży Granicznej?? | straz graniczna | MO | Problem z ASG | szkoła wojskowa | Jaka muzyka do dokumentu z II wojny światowej | Jaka sprężyna do wiatrówki? | Jaki karabin ASG | Jak zostac najemnikiem | Czy każdy w Polsce może kupić sobie czołg? | Krav Maga | durex performa | durex | durexy | avp | glowacki | gracjan | izrael | prawdziwa szmata | szmata | performa | bielizna | pończochy | chłopaki z baraków | z poznańskiego łazarza | kim-kardashian | hachiko | fotki | chyba jej nie podniecam | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.