FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 640 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
informacje o komputerze, a anonimowa płyta CD 
[powiadom znajomego]    
Autor "informacje o komputerze, a anonimowa płyta CD"   

heikki
 Wysłana - 4 luty 2014 14:14        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam,

Otrzymałem listem anonimową płytę CD na której zapisane są pliki PDF moich rozmów z facebooka. Czy mogę uzyskać jakiekolwiek dane o komputerze z którego zostało to nagrane?

Pozdrawiam,

xxx320
BUKA
 Wysłana - 4 luty 2014 14:15      [zgłoszenie naruszenia]

wątpię

Ojajebie!

Taki problem to NOŁPROBLEM!

Ekspert -

xxx320
BUKA
 Wysłana - 4 luty 2014 14:17      [zgłoszenie naruszenia]

No i oczywiście polecam dalej logować się na uczelni/w macu/pracy/hotspotach i innych miejscach publicznych

Mając jedną fajną płytkę startową można mieć hasło do większości komunikatorów, poczty itp.

Nawet na andka jest coś takiego, nie pamiętam jak to się nazywa, że łączy się z daną siecią i przechwytuje pakiety.

Ojajebie!

Taki problem to NOŁPROBLEM!

Ekspert -

Toudi163d
 Wysłana - 4 luty 2014 22:31      [zgłoszenie naruszenia]

Po prostu sniffer Chociaż podejrzewam, że u Ciebie na imprezie gimbazy ktoś Ci wlazł na kompa i skopiował archiwum. Ot i cała historyja

Zmieniony przez - Toudi163d w dniu 2014-02-04 22:32:24

Specjalista -

zbys
Elektronika
 Wysłana - 5 luty 2014 04:10      [zgłoszenie naruszenia]

Toudi byl przy tym to wie,

Zmieniony przez - zbys w dniu 2014-02-05 04:11:32

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Ekspert -

NrG
 Wysłana - 5 luty 2014 16:38      [zgłoszenie naruszenia]

Nie używam FB, ale z tego co kiedyś zauważyłem domyślnie jest włączone szyfrowane połączenie (https), więc snifferen tego raczej nie rozkminili. Pewnie miał słabe hasło na konto albo maila, albo gdzieś je zapisał i ktoś je sobie zobaczył. Ewentualnie keylogger na kompie, z którego się logował. Albo się nie wylogował i tak jak napisał Toudi.

heikki, PDF-y czasem zawierają wartościowe metadane, jest dużo programów do ich odczytu (Adobe Acrobat ma taką funkcję w standardzie), sprawdź i może się czegoś dowiesz.
A na przyszłość zainteresuj się trochę podstawami bezpieczeństwa w sieci, a najlepiej zrezygnuj z FB, bo ta korporacja ma prawa do wszystkiego co tam umieszczasz, więc Twoje zdjęcia mogą już dawno wisieć gdzieś na bilbordach w Meksyku a rozmowy mogą być czytane przez inne korporacje czy służby i nic z tym nie zrobisz, bo zgodziłeś się na to przy akceptacji regulaminu, którego pewnie, jak większość użytkowników, nie przeczytałeś

Zmieniony przez - NrG w dniu 2014-02-05 16:46:45

.

Znawca -

zbys
Elektronika
 Wysłana - 5 luty 2014 21:05      [zgłoszenie naruszenia]

I dlatego ja nigdy nie założyłem FB na smartfona, a w kompie jestem wylogowany i tylko czasami się loguję bez pamiętania hasła.

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Ekspert -

galwacz
 Wysłana - 5 luty 2014 22:07      [zgłoszenie naruszenia]

podobno ostatnio apka fb na andoirda prosi przy instalacji o uprawnienia do odczytywania sms, a goje to akceptują

zbys
Elektronika
 Wysłana - 6 luty 2014 07:19       [zgłoszenie naruszenia]

Prosi praktycznie o dostep do wszystkiego. Ksiazki tez.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

informacje o komputerze, a anonimowa płyta CD

Warto przeczytać: Włączenie napisów do filmu w formacie dvd | Pomocy !pilne | Telewizja cyfrowa- najlepsza opcja | formatowanie | dzwiek w komputerze | Telewizja Na Karte TNK | gry przyszłosci | ***ane w dupe *******one wifi | Doładowanie w plej | Laptop do max 2000zl | Karta dzwiekowa | CO mam zrobić z tym fantem ? | Dysk Zewnętrzny | CB RADIO które lepsze | sony ericsson w100i zerwanie blokady sil lock | diablo 2 lod 1.13c | lesbijki | tramal | pierwsi w posce | lekarz wali pacjęnkę | raven | frytka | flexxip | bobeck | crack | kurier | bmw 318 tds | volvo v40 | ckm 2003 | ckm dwie | oslo | samochód za 900 zł | korcz | cynk | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.