FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 634 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Ścisłe
informatyka - problem 
[powiadom znajomego]    
Autor "informatyka - problem"   

blekowa1
 Wysłana - 2 październik 2009 16:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam napisać referat na temat " Prawne etyczne i społeczne aspekty informatyki" ma być w tym zawarte cos o prawach autorskich, licencjach producenta, programach demonstracyjnych itp.

Robił ktoś moze z was taki referat ?

Jeśli tak to prosiłabym o napisanie ; )

Jesli nie robilicie to specjalnie nie piszcie, nie chce nikogo wykorzystywać bo wiem że to tyko i wyłącznie moje zadanie ;)

deberr
el gado
 Wysłana - 4 październik 2009 09:45      [zgłoszenie naruszenia]

z kazdym dnie uswiadamiam sobie jak malo jeszcze umiem

Znawca -

_soldat_
 Wysłana - 4 październik 2009 10:53       [zgłoszenie naruszenia]

poczekaj juz Ci pisze, daj mi z 5 h. akurat nie mam nic do roboty.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

informatyka - problem

Warto przeczytać: Bryły obrotowe pomocy....PILNE | [Fiz] obliczyć indukcje magnetyczna w środku kwadratu | potencjał chemiczny, współczynnik aktywności | podstawy prawne. Pilna pomoc.Sogi | PILNE zadanko z goemetrii Proszę o pomoc!!!!! | zamiana prądu z postaci zespolonej na czasową | Jednofunkcyjne pochodne weglowodorow | [STA]prawdopodobieństwo teoretyczne | masa Ziemi | TABELKA EKONOMIA | Kilka tematów na szybciocha <fizyka> | Kule prosze o pomoc | [fiz]Magnetyzm | Rzutowanie Mong'a -rzuty dodatkowe | Elektrodynamika - momenty kwadrupolowe, wektorowe harmoniki sferyczne | mieszanie roztworów | motyw śmierci w literaturze i malarstwie | kto to jest feszysta | wyznania prostytutki | PROBLEM Z KOLANEM | skibińska | sklep dopalacze | mocarz | anna peron | kac vegas | anna mucha nago | strony internetu | usunięcie wędzidełka | LIROY | pożyczka 18 lat | ola ciupa | po rozstaniu | inso zjazd | pierwszy sex | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.