FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5922 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
język kierowców 
[powiadom znajomego]    
Autor "język kierowców"   

Kniaz
 Wysłana - 21 maj 2010 19:59        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jadąc często można spotkać się z tym, że ludzie nam "mrugają" długimi itp. jak pokazać komuś, że światła ma wyłączone ?
Dla przykładu-gdy stoi policja, to wiadomo mruga się długimi %), jak jest wypadek i się dojeżdża do włącza się awaryjne, żeby Ci nadjeżdżający z daleka widzieli, że coś się dzieje.Gdy ktoś nas wpuszcza to chwile awaryjnymi. Chyba tyle, chyba że ktoś coś zna jeszcze-środkowy palec pomijając

I jak jest z tymi "włącz sobie światła" bo słyszałem żeby mrugnąć długimi i pokazać dłonią coś na wzór pacmana.

kuba.s
 Wysłana - 21 maj 2010 20:05      [zgłoszenie naruszenia]

CB panie CB. Mruganie światłami w przypadku kontroli policji jest niewskazane z wiadomych względów. A to czy ludzie mrugają, i jeżdżą kulturalnie to zależy od regionu Polski. Tak samo jest z poziomem rozmów na CB radiu. Np. nie da się przejechać przez Sandomierz nie słysząc bluzgów, ani przez Rzeszów nie słysząc, że się "korkuje" pomimo że miasto jest normalnie przejezdne .

Nie jestem typem, który mówi do świni kotku. Kopne Cie tak mocno w pi%de, że but zostanie w śro

don_yogi
 Wysłana - 21 maj 2010 20:13      [zgłoszenie naruszenia]

zeby wlaczyl ktos swiatla to daje pare razy dlugimy i zazwyczaj wlaczaja, zreszta mi to lacha ja mam wlaczone i git
Dojezdzajac do korka na trasie/za wzniesiem/zaretem awaryjne az nie dojedzie nastepny
Jezeli lecisz trasa i nie jedziesz zbyt szybko a ktos chce cie wyprzedzic to jezeli widzisz ze ma miejsce to kilka migniec kierunkiem w prawo

Specjalista -

Neo3
 Wysłana - 21 maj 2010 20:20      [zgłoszenie naruszenia]

to co w ostatnich kilku latach a w szczegolnosci od pazdiernika sie dzieje w rzeszowie to przechodzi ludzkie pojecie... teraz juz nie ma że "nie ma co jechac o 15-16 bo korki" teraz korki sa caly czas :/

MotorSport Technology.

Specjalista -

siwex19
 Wysłana - 21 maj 2010 20:21      [zgłoszenie naruszenia]

słyszałem że można za to dostać mandat, prawda to?

Zmieniony przez - siwex19 w dniu 2010-05-21 20:23:05

Boga nie ma...:(
Jest Motór!!

kuba.s
 Wysłana - 21 maj 2010 20:26      [zgłoszenie naruszenia]

W mieście wielkości Rzeszowa normą jest że może być delikatnie przyblokowane. Ale z tym że się nie da jeździć to nie przesadzaj .

Nie jestem typem, który mówi do świni kotku. Kopne Cie tak mocno w pi%de, że but zostanie w śro

Neo3
 Wysłana - 21 maj 2010 20:28      [zgłoszenie naruszenia]

nie mowie ze nie da sie jezdzic tylko zeby wyjechac i nie stac chociaz chwile w korku to trzeba by jezdzic po 22

MotorSport Technology.

Specjalista -

Kniaz
 Wysłana - 21 maj 2010 20:30      [zgłoszenie naruszenia]

siwex19 jak będzie przejeżdżał radiowóz to spróbuj i napisz

CB przydatna rzecz, ale nie każdy kierowca ma. Tyle, chciałem wiedzieć czyli pokazywania "rękowego pacmana" to fake

Neo3
 Wysłana - 21 maj 2010 20:41      [zgłoszenie naruszenia]

zaden fake, ja sie z tym spotkalem nie raz.

MotorSport Technology.

Specjalista -

Konio
 Wysłana - 21 maj 2010 20:58      [zgłoszenie naruszenia]

Ja znam jeszcze, ze jak wyprzedza nas ktos z przyczepka lub tir, to jak juz moze bezpiecznie zjechac na prawo to zeby mu mrugnac, bo tak to trudno ocenic, czy przyczepa juz wyprzedzila czy nie.

W nocy jak jedziemy i widac, ze ktos chce nas wyprzedzic, to jesli nie jedzie nic z naprzeciwka to sami wlaczamy dlugie swiatla, zeby mu oswietlic droge (on nie moze wlaczac dlugich jak jedzie za nami) i trzymamy je wlaczone do czasu, az ten drugi podczas wyprzedzania sie z nami nie zrowna.

playman
 Wysłana - 21 maj 2010 21:19      [zgłoszenie naruszenia]

Ja jeszcze mrugam skvrwysynom jadącym 130km/h lewym pasem na autostradzie, najpierw lewym migaczem, a jak to nie działa to długimi

20.05.2006 - 01.04.2019 [*]

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

język kierowców

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: OPEL OMEGA 4x4 | Lambodoors w Calibrze | Mugen w Audi A4 - zakładał ktos? | BMW Lansik... | Wydech do civica | Pytanko odnośnie światełek BMW E-30 | przyciemanie szyb | prawko - ile odwlekac? | Woskowanie | kolejny egzamin?? | najlzejszy samochod do przerobki | poszukuje info o Oplu Astrze GT | Szkoda AC... prosze o szybka pomoc | Wypasiony kłąd | KASK NA MOTOR DO 700 zl ????? | Prawo jazdy od 16 lat od lipca 07'' - prawda? | kłoda | kandelabr | top męskich | cielecka | Kołakowska | Kategoria AM | skarpety | haloperidol | karsibór | tczew | język współczesnej reklamy | cypr | sedzisow mlp | czy fotomontaż | po czym rozpoznać | wina | AMANDA STREICH | monika mrozowska playboy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.