FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3633 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
j. niemiecki - przetlumaczcie 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "j. niemiecki - przetlumaczcie"   

makaron89
 Wysłana - 1 styczeń 2007 14:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Weihnachtskalender - Kalendarz adwentowy:
To zwyczaj, ktory obecnie kierowany jest glównie dla dzieci. Historia kalendarza adwentowego siega 1851 roku. Wczesne kalendarze zawieraly obrazki aniolków. Po wojnie kiedy kalendarze staly sie towarem handlowym zamiast religijnych motywów zaczely sie pojawiac postacie z bajek i legend. Czekoladowe kalendarze pochodza z lat 60-tych naszego wieku. Obecnie gotowe kalendarze adwentowe mozna kupic w sklepie. Kalendarze te maja drzwiczki albo okienka, na ktorych wpisane sa kolejne dni adwentu. Dziecko otwiera te drzwiczki i pod okienkiem znajduje drobne prezenty- zwykle czekoladki. Sa tez kalendarze z bajkami pod kazdym okienkiem, z obrazkami. Kalendarze adwentowe mozna robic samemu. Na stronach posiweconych Swietom Bozego Narodzenia dostepne sa kalendarze internetowe.

jakby mogl ktos to przetlumaczyc na wieczor?? bardzo prosze

adamski70
 Wysłana - 1 styczeń 2007 18:28      [zgłoszenie naruszenia]

Weihnachtskalender - Kalendarz adwentowy:
Das ist eine Gewohnheit, die heutzutage hauptsächlich an die Kinder gerichtet ist. Die Geschichte des Weihnachtskalender fasst das Jahr 1851. Die früheren Kalender haben Bilder von Engeln enthalten. Nach dem Krieg wurden die Kalender zur Handelsware, statt religiösen Motiven kamen Zeichentrick und legendere Figuren zum Vorschein.
Schokoladenkalender kommen aus den 60-zigern Jahren unserer Zeitalter. Heutzutage fertige Adventskalender kann man in Geschäften kaufen. Diese Kalender haben Glocken oder Fenster, auf denen die Tage ausgeschrieben sind. Das Kind öffnet diese Tür und unter dem Fenster findet kleine Geschenke - meistens Schokolade. Es gibt auch Kalender mit Zeichentrick unter jedem Fenster mit Bildern. Adventskalender kann man auch selber machen. Auf Seiten die den Weinachten gewidmet sind, gibt es Internetkalender.

Zmieniony przez - adamski70 w dniu 2007-01-01 18:33:28

Mowa jest srebrem, a milczenie jest owiec.

Znawca -

makaron89
 Wysłana - 2 styczeń 2007 17:47      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki :) sog dla ciebie :)

Elegancko1
 Wysłana - 13 grudzień 2008 11:05      [zgłoszenie naruszenia]

W domu zaczęłam malować śnieg białymi Farbami.
Potem zaczełam malować choinkę z prezentami i obok niej białego Bałwana.
po ukończeniu całego rysunku, wzięłam bibułę i zaczełam tworzyć Małe Czapeczki mikołaja.Rano poszłam do sklepu po malutkie cukierki i włożyłam je do czapeczek.

Dziękuje

Elegancko1
 Wysłana - 13 grudzień 2008 11:06       [zgłoszenie naruszenia]

można mi to przetłumaczyc na jak najszybciej. Proszę

Dziękuje

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

j. niemiecki - przetlumaczcie

Warto przeczytać: prosze o przetłumaczenie | Niemiecki- Opis książki | jak się czyta to słowo | The dream of the Rood | Przepis na sernik:D | [ang] Dwa pytania i maly tekscik do sprawdzenia | Hiszpański- opis mody w polsce | Kilka zdań | [NIEM] Tłumaczenie z pol na niem | poczatkujace pytania | opis obrazka | OPIS MOJEJ RODZINY Z POLSKIEGO NA ANGIELSKI | [NIEM] Sprawdzenie zdań- jedzenie | z polskiego na niemiecki prosze:( | portugalski? | [NIEM] Sprawdzenie zdan- jedzenie w Polsce | ekspres | maniek87 | seks i narkotyki | sado maso | kratownica | v_c_t_r | humanizm | steam | Vw golf ma aluminiowe zawieszenie | tyna164 | dopalacze | artur | wpływ czekolady na cerę | tatuaze poznan | gdzie zrobic | mentalnosc polakow | największe polskie przeboje | największe przeboje | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.