FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3598 razy ¬

ROZRYWKA | Języki Obce
j.hiszpański - pomoc i nauka 
[powiadom znajomego]    
Autor "j.hiszpański - pomoc i nauka"   

tunami
 Wysłana - 11 sierpień 2006 11:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

hej, no widzę że tu pomoc językowa wrze pełną parą, w razie czego ja znam J.HISZPAŃSKI, więc służę pomocą
apropos, w ramach kryptoreklamy, to jak ktoś jest z Krakowa i chce się hiszpańskiego nauczyć to lekcje daje i tłumaczeniami się zajmuje <lol>

Corvinus
 Wysłana - 16 sierpień 2006 23:50      [zgłoszenie naruszenia]

A on-line tez dajesz lekcje?? Od czego zaczac itp. Ja na razie kupilem sobie gramatyke Philip`a Willson`a. Kojazysz moze czy to dobre??
Pozdrawiam

Czyń swoją Wolę jest całym Prawem

tunami
 Wysłana - 17 sierpień 2006 19:52      [zgłoszenie naruszenia]

on-line to raczej ciężko, bo jak się mówić nauczysz?
no cóż,szczerze mówiąc to jak chcesz się porządnie nauczyć hiszpańskiego to radze na początku brać lekcje albo jakiś kurs,potem jak zczaisz o co chodzi w języku itd to dopiero ucz się sam z książek. Ale tak to naprawde nie ma sensu nie znając języku w ogóle.
saludos

Encanto
 Wysłana - 19 sierpień 2006 21:11      [zgłoszenie naruszenia]

j. w. najlepiej zapisz się na kurs. dobra jest seria VEN 1,2,3 ale jest w całości "en castellano" więc trzeba przerabiać "pod okiem" nauczyciela

siersciuk
 Wysłana - 21 kwiecień 2007 23:34      [zgłoszenie naruszenia]

nie ma sensu zakładac nowego tematu, skoro jest ten, troche odswieże
zawsze 'podobał' mi się ten jezyk, i mysle ze wrezcie możnaby zrobić coś konkretnego w jego kierunku
z racji że mieszkam póki co na zadupiu i żaden normalny kurs nie wchodzi w grę -- jakie ksiązki / ew. strony do samodzielnej nauki hiszpańskiego moglibyście mi polecić ? ew. jakiś tani a dobry kurs na cd ?

.

mrok...
 Wysłana - 22 kwiecień 2007 01:07      [zgłoszenie naruszenia]

podpinajac sie pod temat mam pytanko: jaki jest jezyk hiszpanski-wasze odczucia, czy jest latwy i jakie sa trdunosci i jakies moze zestawienie z niemieckim?... bo tak sie sklada ze bede mial mozliwosc nauki hiszpanskiego zamiast niemieckiego

Skazany na zajebistość :]

pakk
 Wysłana - 22 kwiecień 2007 09:45      [zgłoszenie naruszenia]

Jak masz wybór hiszpański a niemiecki to jasne, że bierz hiszpański. Niemiecki*****owo brzmi

PS. Też mi się podoba hiszpański, być może od września na kurs będę chodził

Ain't nobody do it like I do it %-)

siersciuk
 Wysłana - 22 kwiecień 2007 11:41      [zgłoszenie naruszenia]

@mrok -- ja sie ucze niemieckiego bo nie mialem innego wyboru
i imo niemiecki ssie
a po mundialu, finale w reczną, Liście Schindlera, Pianiście i Allo-Allo jakoś nie mam motywacji do stycznosci z czymkolwiek co niemieckie

.

WojTAS7
 Wysłana - 1 czerwiec 2007 07:28      [zgłoszenie naruszenia]

Sorki wielkie ze sie i jeszze ja podlacze do tego watku

mianowicie: jezykiem hiszpanskim posluguja sie ludzie w m.in: Hiszpanii, Meksyku, USA, Argentynie, Panamie ...

występuja jakies dialekty tego jezyka, odmiany ?

ktora wersja jest standardowo nauczana w szkolach ?

za dobre wyjasnienie - sog

pozdrawiam

kaczuch_
 Wysłana - 1 czerwiec 2007 11:24      [zgłoszenie naruszenia]

tengo la camisa negraaaaa!

na kursy albo do studentów/studentek 20zl/godzinę tylko dobrze szukac trzeba... pozdrawiam!

hansfranz
 Wysłana - 3 sierpień 2012 23:36      [zgłoszenie naruszenia]

Co do nauki z internetu, tym którzy uczą się hiszpańskiego polecę [http://www.hiszpanski.czteryjezyki.pl]

A zwłaszcza w dziale gramatyki hiszpańskiej: [http://www.hiszpanski.czteryjezyki.pl/Gramatyka-hiszpanska/] zostały umieszczone materiały niezbędne do nauki języka hiszpańskiego, w tym między innymi rzetelne omówienie czasów hiszpańskich wraz z ciekawymi przykładami oraz artykuł poświęcony niektórym błędom i trudnościom językowym.

Zmieniony przez - hansfranz w dniu 2012-08-03 23:41:12

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

j.hiszpański - pomoc i nauka

Strony: 1 2 3