FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 774 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
jaką formę przyjąć? 
[powiadom znajomego]    
Autor "jaką formę przyjąć?"   

Advancer
 Wysłana - 20 lipiec 2006 23:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Skupiamy muzyków, amatorów, ponad 40 ludzi, którzy odnaleźli w sobie tę samą pasję. Mamy swoje miejsce w internecie, pisały o nas gazety(m.in.Metro,GW). Chcielibyśmy stać się czyś więcej niż tylko stroną www. Ponieważ działamy non-profit zależy nam na jak najmnijszych kosztach. Czy fundacja byłaby odpowiednim rozwiązaniem? Czy może istnieje jakaś korzystaniejsza "forma"? Przepraszam, jestem laikiem
Odpłacę sogami
pozdrawiam

hallucyon
 Wysłana - 21 lipiec 2006 00:13      [zgłoszenie naruszenia]

Szukanie porady w tym miejscu jest kiepściutkim pomysłem -- możesz wyjść na tym jak Zabłocki na mydle . Jeśli brak Twojej grupie środków na opłacenie prawnika, a jest ona organizacją non-profit , udałbym się na Twoim miejscu do studenckiego biura porad prawnych. Biura takie istnieją niemal przy każdym uniwersyteckim wydziale prawa, gdzie -- pod opieką asystentów -- najlepsi studenci ostatnich lat udzielają bezpłatnych porad prawnych. Celowo wymieniłem termin non-profit , bowiem poradnie takie z zasady nie udzielają pomocy zwykłym organizacjom, ale w tym wypadku powinno się spokojnie ich do tego przekonać.

denedra
 Wysłana - 21 lipiec 2006 07:41      [zgłoszenie naruszenia]

Stowarzyszenie - można w ramach Ustawy o pozytku publicznym i o wolontariacie pozyskiwać środki z Gmin, Urzędów Marszałkowskich w ramach konkursów ofert na dotację.

Mówię tylko do tych
Którzy chcą mnie słuchać
Ci, którzy nie chcą
Nie obchodzą mnie

Picnic
SKRINER
 Wysłana - 21 lipiec 2006 15:23      [zgłoszenie naruszenia]

ustawa o stowarzyszeniach
[powiat.pabianice.pl/metadot/index.pl?iid=2493&isa=Category]

ustwa o fundacjach
[powiat.pabianice.pl/metadot/index.pl?iid=2492&isa=Category]

nie są zbyt długie ustawy

poczytaj, moze znajdziesz odpowiedź

Zmieniony przez - Picnic w dniu 2006-07-21 15:25:08

Zmieniony przez - Picnic w dniu 2006-07-21 15:25:39

Zmieniony przez - Picnic w dniu 2006-07-21 15:26:41

zwyciezca typerów: OE 06/07 na insomni [*******/fqf4]
MŚ 2006 na insomni [*******/fqfk] i na sfd [*******/fqf2]

Advancer
 Wysłana - 22 lipiec 2006 12:38       [zgłoszenie naruszenia]

poczytalem sobie co nieco i stwierdzam, ze zadna z tych form nie jest satysfakcjonująca. Fundacja wymaga "wkładu własnego", stowarzyszenie powołane moze byc minimum przez 15 osób-nie chciałbym tylu osób wciągać w to bezpośrednio, a poza tym odległości zbyt wielkie, w końcu chodzi o całą Polskę (jedna osoba z Kanady). Jak rozumiem nie istnieje żadne inne rozwiązanie? Chciałbym tylko żeby organizacja istniała w świetle prawa. Sogami odwdzięczyłem się za wypowiedzi, jeden nie wszedł:/
W wakacje trudno o studentów i porady prawne.
pozdrawiam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

jaką formę przyjąć?

Warto przeczytać: | | mądre filmy | jak zaprosić dziewczyne | lody | angaros | myorganicpl | chevrolet impala | playboy 2007 | world of warcraft | GjeEm | florek | kaja paschalska | teodorska | Bhwo | haxball | przemyśl | moje foto | android | hcl | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.