FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2965 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
jak doszlo do waszego zwiazku 
[powiadom znajomego]    
Autor "jak doszlo do waszego zwiazku"   

Behemot_
 Wysłana - 27 luty 2006 09:06      [zgłoszenie naruszenia]

Emilly: a jaki macie sprzet? lornetki, teleskop, noktowizor ? sorki ale tak mi sie skojarzyło z tym wypatrywaniem przez balkon . w sumie po co brac kota w worku, lepiej sie najpierw szczegółowo pooglądać

uważaj na marzenia bo one sie spełniają

Specjalista -

Emily_Base
 Wysłana - 27 luty 2006 10:08      [zgłoszenie naruszenia]

niepotrzebna lornetka bo nasze bramy dzieli jedna brama wiec ja z mojego balkonu widzialam doskonale jego a jak mial drzwi otwarte to nawet widzialam co oglada w tv :D troche to trwalo bo az 4 lata ale co tam udalo sie :D

Xaero85
 Wysłana - 27 luty 2006 10:09      [zgłoszenie naruszenia]

Facet zawsze wybierze tą ładniejszą.

Znawca -

Gumis777
 Wysłana - 27 luty 2006 11:20      [zgłoszenie naruszenia]

No to ja bym musial jezdzic na 3 dzielnice

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

matyldaprj
 Wysłana - 27 luty 2006 11:26      [zgłoszenie naruszenia]

Współcześnie,czyli przez internet,dokładnie to był przypadek,potem było ilove i gg,a w cztery oczy niedawno i tak jakoś zaiskrzyło,a dziś mam najcudowniejszego faceta pod słońcem...

hic et nunc
semper et ubique

Specjalista -

rafee
 Wysłana - 27 luty 2006 11:31      [zgłoszenie naruszenia]

...az znajdzie sie lepszy

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

zjfk
 Wysłana - 27 luty 2006 11:34      [zgłoszenie naruszenia]

heh a ja się z moim pięknym poznałam na wycieczce klasowej [równoległe klasy], poprosiłam o nr telefonu, on o nr gg.. a całą następną imprezę przetańczyliśmy razem - nie pozwalał mi tańczyć z innymi no i tak jesteśmy już ponad 3 miesiące, jest nam ze sobą bardzo dobrze, nie kłócimy się o ******ły - jak z poprzednim facetem

you make me sick..

djNokio
 Wysłana - 27 luty 2006 11:38       [zgłoszenie naruszenia]

Ja swoją poznalem w taki sposob, ze ona jezdzi do szkoly pociagiem i tam spodobal jej sie jeden koles, dowiedziala sie, ze jest na I roku informatyki i zaczela szukac go na forum naszej uczelni. Znalazła mnie ale myslala, ze to on. Napisala maila (do mnie ), potem wymiana gg. Po 2h rozmowy na gg okazalo sie, ze to nie on ale rozmawialismy dalej, okazalo sie, ze mieszka 100m ode mnie . Wyszlismy na papierosa, nastepnego dnia znowu. Potem na drinka i na impreze i tak sie zaczęło. Niestety czuje, ze niedlugo to sie skonczy, bo nie ciagnie mnie juz do niej tak jak na początku ;/

Ja w tym co dobre, leciutkie chce zanurzyc sie i w tym plywać.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

jak doszlo do waszego zwiazku

Strony: 1 2 3