FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2754 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
jak doszlo do waszego zwiazku 
[powiadom znajomego]    
Autor "jak doszlo do waszego zwiazku"   

SiwyKL
 Wysłana - 25 luty 2006 15:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

piszcie w jakis sposob poznaliscie i poderwaliscie- lub ktos was poderwal
opisujcie swoje aktualne panny albo byeo, albo wszystkie hehe
pokaze to nam jak najlatwiej o zwiazek

opisze co z moja byla
pracowalismy razem i po jednym dniu pracy z nia, spytalem sie czy nie ustawimy sie,ona sie zgodzila, i 2 radnki i bylismy razem

Bone Thugs and Harmony - East 1999.mp3

SiwyKL
 Wysłana - 25 luty 2006 15:58      [zgłoszenie naruszenia]

w sumie mozecie jesszcze pisac jak sie rozstaliscie jezeli juz nie jestescie razem

ja sie rozstalem z nia bo po pewnym czasie przestala mi sie podobac fizycznie- nie widzialem nic w niej ladnego, i uzywala perfum które mi sie nie podobaly

Bone Thugs and Harmony - East 1999.mp3

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 25 luty 2006 16:00      [zgłoszenie naruszenia]

a może byś tak zaczął edytować swoje postu ???

co do tematu - z moim "narzeczonym" poznaliśmy się przez neta, ale nie przez jakieś tam sympatie.pl czy fotki.pl tylko przez forum studenckie - on znalazł moje gg i zrobił pierwszy krok - dwa dni potem się spotkalismy i tak się spotykamy do dziś

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

on84
 Wysłana - 25 luty 2006 16:30      [zgłoszenie naruszenia]

ja ze swoją dziewczyną, z którą jestem już prawie 3 latka poznałem się na kolonii. Ona była wychowawczynią a ja ratownikiem. Po 2 tygodniach byliśmy razem :)

bambochaaa
 Wysłana - 25 luty 2006 18:03      [zgłoszenie naruszenia]

Ja ze swoim facetem poznałam się na czaterii (pokoj krakow). Klikalismy na gg jakies 2,5 miesiaca. Potem sie spotkalismy i zostalo tak do dzis.

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Specjalista -

zrk
 Wysłana - 25 luty 2006 18:05      [zgłoszenie naruszenia]

powiedziala ze nie da mi wiecej zadania z polskiego ........... i tak jestesmy prawie 4 lata

Specjalista -

SayHelllo
 Wysłana - 25 luty 2006 19:55      [zgłoszenie naruszenia]

Ja swoja dziewczyne poznalem na ymprezie...spotykalismy sie ,rozmwialismy na gg.Zanim z nia zaczelem chodzici musilem poswiecic jakies 3 miesiace.. ale bylo warto ;] Teraz z nia juz nie jestem od jakis 3 tyg. zerwala ze mna :( moja wina... przesadzilem troszke z alkoholem no ale coz live is brutal pozd.

Kargool
 Wysłana - 25 luty 2006 21:05      [zgłoszenie naruszenia]

Hehe a ja poprostu otworzyłem raz drzwi w sobote wieczorem, a ona stała przed tymi drzwiami. I jak już weszła tak już została

Żyj tak jak by każdy dzień był twoim ostatnim dniem.

Zawodny
 Wysłana - 25 luty 2006 23:54      [zgłoszenie naruszenia]

Zabralem koledze numer koma i zaczlem pisac z nia smsy pozniej sie spotkalem a pozniej na baletach ja spotkalem i juz pozniej bylismy razem

wixa:-}

Znawca -

cinekcool
 Wysłana - 26 luty 2006 10:33      [zgłoszenie naruszenia]

a mnie poznała z nią moja była jak jeszcze byliśmy razem :P a że mnie potem zostawiła, to sobie przypomniałem że poznawała mnie kiedyś z taką fajną dziewczyną, to poprosiłem ją zeby mi dała nr do niej, zapytalem czy by nie chciała na spacer pojsc i tak sie zaczelismy spotkac...a po jakis 2-3 miesiacach tego spotykania zgodzila sie na bycie razem ;)

slaweh
 Wysłana - 26 luty 2006 11:34      [zgłoszenie naruszenia]

u mnie to było różnie, poznawałem je przez kolegów, koleżanki, najlepsze akcje jak kręciłem z jedną i ona poznawała mnie ze swoimi koleżankami no i wybierałem koleżanki No i do tej pory mnie nie lubią

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

jak doszlo do waszego zwiazku

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: rowerek szczęścia | uwodzenie lasek metodami NLS | Jak zacząć? | Dlaczego chce mi sie sie jesc po seksie %-) ?? | Masturbacja - W Końcu zdrowa, czy nie ?? | rajstopy i ponczochy | cwaniak vs skromniak..." to girl " | uderzać znowu?? | męskie stringi %-) | Czy łysi są atrakcyjniejsi? | Wytrysk - nietypowy problem - help | tablety | Gadatliwa(y) vs Małomówna(y) | Dzień chłopaka | O czym mogę gadać z laską? | sex test, czy coś w tym stylu | kuroi | szwajcaria | przemiana | w140 | Totenburg tajemnicze mauzoleum w Wałbrzychu | kubek kawa | kubek na kawe | przegrańcy życiowi | smoleńsku | Immortal Technique | aldona orman | analiza techniczna | analiza | smolensk | sons of anarchy | prezent | SOCHA | Fin | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.