FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4567 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
jak dziala kontrola cisnienia w oponach? 
[powiadom znajomego]    
Autor "jak dziala kontrola cisnienia w oponach?"   

rss20
 Wysłana - 5 marzec 2009 09:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

ogladam aukcje mercedesa e60 amg i zastanawiam sie ogolnie jak dziala kontrola cisnienia w oponach. jest jakies podlaczenie pod wentyl czy system bada roznice w obracaniu sie trefnego kola. jak wiecie to piszcie beda SOGi a glupim komentarzom tutaj dziekujemy ;)

alko1986
 Wysłana - 5 marzec 2009 09:52      [zgłoszenie naruszenia]

Generalnie sa 2 rozne systemy. Pierwszy obecnie chyba popularniejszy, napewno dokladniejszy ale i kosztownejszy to ze w kazdym kole jest czujnik jest on zintegrowany z wentylem, ma nadajnik i bezprzewodowo przekazuje sygnal z kazdego kola do komputera. Drugi system to tak jak wspominales porownuje predkosc obrotowa kola, korzysta z tego ze jak masz mniej lub wiecej cisnienia to sie zmienia srednica kola, najczesciej w tym systemie wykorzystywane sa juz istniejace czujniki z systemy abs z ktorych to pobierana jest informacja.

bartus_
 Wysłana - 5 marzec 2009 13:23      [zgłoszenie naruszenia]

może i pierwszy jest dokładniejszy (nie mam co do tego pewności), ale na bank jest bardziej awaryjny i kłopotliwy.

...::: BMW - Freude am Fahren :::...

Specjalista -

alko1986
 Wysłana - 5 marzec 2009 13:39      [zgłoszenie naruszenia]

awaryjnosc i klopotliwosc nie podlega zadnej dyskusji, chociaz by z tego wzgledu ze czujniki z reguly sa zasilane bateriami, ktore jak to bateria co jakis czas sie wyladowuja

nulsanter
 Wysłana - 11 sierpień 2015 16:41     
 Usunięta przez mlkv za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Thomy20
 Wysłana - 11 sierpień 2015 22:08      [zgłoszenie naruszenia]

Ja co miesiąc kontroluje ciśnienie manometrem a w razie potrzeby dopompowuje na stacji nie potrzebuje zbędnych i drogich bajerów, którymi mogę się pochwalić przed znajomymi lub na forum.

Auto z silnikiem diesla a kierowca pizda

don_yogi
 Wysłana - 12 sierpień 2015 08:00      [zgłoszenie naruszenia]

^

Specjalista -

etom
 Wysłana - 29 luty 2016 23:27      [zgłoszenie naruszenia]

Thomy20 : "Ja co miesiąc kontroluje ciśnienie ...... nie potrzebuje zbędnych i drogich bajerów, którymi mogę się pochwalić przed znajomymi lub na forum."

Niestety, ale bedziesz musial przestac byc taki "skromny" gdy tylko kupisz sobie nowe auto, bo
" ..od 1 listopada 2014 każdy nowy samochód sprzedawany na terenie Unii Europejskiej MUSI BYĆ zaopatrzony w system TPMS "

proste jak koło

matand
 Wysłana - 1 marzec 2016 09:28      [zgłoszenie naruszenia]

^^
Ale elektrycznymi szybami i klimą to gość się chwali

Tak samo ABSem i poduszkami pow, choć jeżdżąc 50 km/h to tak potrzebne jak dziwce majtki. Auto w miejscu staje jak sie depnie hamulec.

Gdy puścisz 3-4 utworki nieznane, ludzie uciekają na małą salę...
wszyscy mówia nie nie, ja nie słucham disco-polo,
a znają słowa. Ja sie pytam skąd?

Thomy20
 Wysłana - 1 marzec 2016 20:37      [zgłoszenie naruszenia]

Kiedyś w samochodach było więcej wskaźników np. wskaźnik ciśnienia oleju, wskaźnik napięcia, wskaźnik temperatury oleju a dzisiaj nawet nie wszystkie auta mają wskaźnik temperatury a tu koorva wyskakują że obowiązek jest mieć czujniki ciśnienia w oponach masakra.

Auto z silnikiem diesla a kierowca pizda

matand
 Wysłana - 1 marzec 2016 21:44      [zgłoszenie naruszenia]

Dla bab np.
Bez tych wskaźników co wymieniłeś to najwyżej auto się jej popsuje.
A tu jak nie będzie miała odpowiednio ciśnienia w oponach to różnica może być na tyle że auto będzie jej jechać a w końcu troche większa prędkość i zrobi wypadek.

Ale to taka naciągana teoria w sumie. Ktoś pewnie w łape w uni wziął żeby naciskać na zakładanie takich czujników.

Mnie też to na gó.wno potrzebne ale znajdą się tacy co chwalą.

Gdy puścisz 3-4 utworki nieznane, ludzie uciekają na małą salę...
wszyscy mówia nie nie, ja nie słucham disco-polo,
a znają słowa. Ja sie pytam skąd?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

jak dziala kontrola cisnienia w oponach?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: przygotowanie auta do wyscigów | Ile miałaś / eś aut ? | Samochód terenowy na zimę | Glosniki BMW | Problem z hamulcami w Cinquecento | OGRANICZENIE prędkości | Płytki zaworowe | ksenon , xenon | FWD RWD AWD dyskusja | Cinquecento - problem, szaleńcy w Pikaczento i rozkiminy o CB %-) | oświetlenie do opla astra | farelka do auta | Nowe BMW serii 5, model F10 | Mazda 6 I vs BMW 3 E46 vs VW Passat B5 | BMW E30 - warto? | Na jaka przyczepę do sam. osobowego już trzeba prawko? | technikiem sekcji zwłok | skunks | wywiad z balsamista zwłok | dunhill | ziemon | prosektoruum | sekcja zwlok | 1 listopada | damyrade11 | grabarz | pogrzeb | beata olga kowalska | usunąć konto | aktorki nago | animal1989@wppl | bukmacher | link facebook | 6obcy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.