FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3900 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
jak mam jej pomóc? 
[powiadom znajomego]    
Autor "jak mam jej pomóc?"   

zibiak
 Wysłana - 18 sierpień 2006 22:23      [zgłoszenie naruszenia]

skoro juz mowa o minetce... to mam maly problem... palcami robie to bez problemow, wiem gdzie jest jej najlepiej itd. Ale jesli o chodzi o jezyk, to jakos nie moge. Ta specyficzna won... To moja pierwsza kobieta. Tylko nie smiejcie sie zaraz i nie myslcie sobie, ze ona nie dba o siebie lub cos w tym stylu. Jej cialo pachnie bosko... Jej szelest ust przyprawia mnie o ciarki... itd itd, nie o to tu chodzi. Ale tam, w jej *****, gdy jest juz goraca... jakos nie moge... wole to robic reka... Chcialbym to zrobic jezykiem, wtedy chyba by padla, ale ten zapach jakis taki... A tak w ogole to w zwiazku z tym co jest powyzej... To moja kobieta jest jakos szczegolnie obdarowana przez nature... Kilka razy juz doprowadzilem ja przez same piersi, nie mowiac o "palcowce" lub seksie wlasciwym. A orgazm jeden po drugim to tez nie problem... Nie wiem jak to mozliwe, nie wyobrazalem sobie ze u kobiety jest to az takie silne...Pieszcze ja oczywiscie starannie... Poprostu sie wije, wzdycha, trzesie, drga, bierze moja reke i sciska, mowi: "nie przestawaj, jeszcze jeszcze"... SUPER... Kurcze.. Musi byc jej kosmicznie niewyobrazalnie wy****iscie. Tak jest u wszystkich kobiet? Bo ja nie wiem... I odpowiedzcie tez na moj problem zwiazany z minetka. DZieki z gory.

Zmieniony przez - zibiak w dniu 2006-08-18 22:23:48

Zmieniony przez - zibiak w dniu 2006-08-18 22:24:58

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 18 sierpień 2006 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

Mogą być dwie przyczyny
MOże jest na coś chora i ten zapach intymny jest bardziej intensywny niż zwykle. A chodzi regularnie go ginekologa?
Opcja druga-nie odpowiada Ci ten zapach -specyficzny przecież i koniec. Skoro ma orgazmy w inny sposób to może odpuść sobie tą minetkę.
edit-co do siły orgazmu każda przeżywa to indywidualna jedna się wije , a inna tylko delikatnie wzdycha

Zmieniony przez - Miareczka w dniu 2006-08-18 22:31:21

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

zibiak
 Wysłana - 18 sierpień 2006 22:36      [zgłoszenie naruszenia]

chodzi regularnie, nie jest chora, caly czas taki sam zapach. No tak, moge to odpuscic sobie niby, ale sam tak mysle ze fajniebylo by jej to zrobic. A ostatnio jak jedlismy deser pudding waniliowy, najpierw zlizywalem jej go z ust, potem calowalismy sie z nim troche, potem slizywalem z piersi, brzuszka, policzkow, itd itd. Skonczyl sie i powiedziala ze kiedys tam lyzeczke wezmie i bede musial to zrobic :) ... To bylo extra. Polecam, szczegolnie calowanie sie z odrobina tego... Najpierw slodko, a potem powoli zaczyna sie smak jej jezyczka i buzi :) ufff

Zmieniony przez - zibiak w dniu 2006-08-18 22:37:52

laywoman
 Wysłana - 19 sierpień 2006 01:08      [zgłoszenie naruszenia]

niech sie ogoli. wlosy lonowe zatrzymuja pot i wydzieliny a bakterie na nich je rozkladaja, co powoduje ze nieladnie pachnie - to samo dzieje sie pod pachami.

Zmieniony przez - laywoman w dniu 2006-08-19 01:13:40

[http://www.insomnia.pl/temat199094/] klik klik tutaj jestem

Pudzian182
 Wysłana - 19 sierpień 2006 01:26     
 Usunięta przez slonce_m za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

laywoman
 Wysłana - 19 sierpień 2006 01:31     
[zgłoszenie naruszenia]

Pudzian182
 Wysłana - 19 sierpień 2006 01:33     
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

MLO
 Wysłana - 19 sierpień 2006 01:33      [zgłoszenie naruszenia]

Miareczka

Narazie normalny seks nie wchodzi w grę.

Nie miała orgazmu nigdy przy mnie, tylko mi o nim opowiadała.

Boje sie, że na dłuższą mete nie bede miał siły żeby dostarczać jej tak dużych bodźców, żeby coś z tego wychodziło.

Zmieniony przez - MLO w dniu 2006-08-19 01:36:42

zibiak
 Wysłana - 19 sierpień 2006 10:21      [zgłoszenie naruszenia]

hehe, jest ogolona wszedzie:) mmmmmm

mniut
 Wysłana - 19 sierpień 2006 21:04       [zgłoszenie naruszenia]

gdyby byl normalny seks to moze bym pomogl bo np moja byla laska tez nie mogla szczytowac tylko przez minetke i ogolnie prawie w zadnej pozycji poza jedna czyli lyzeczka czy jak to sie tam zwie z jednoczesna stymulacja lechtaczki reka wtedy czesto dochodzila szybciej odemnie po malej wprawie udawalo sie czesto dochodzic jednoczesnie.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

jak mam jej pomóc?

Strony: 1 2 3 4 5 6