FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 50609 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Jak napisac list romantyczny dla dziewczyny ? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Jak napisac list romantyczny dla dziewczyny ?"   

klex44
 Wysłana - 23 maj 2005 23:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

jak mozna napisac list romantyczny dla dziewczyny co w nim napisac nie jestem romantykiem choc w najmniejszym stopniu a chcialem sprawic przyjemnosc dziewczynie moze macie jakies wzory ? teksty? itp ?? prosze o pomoc !~!!???

TEKRON
 Wysłana - 23 maj 2005 23:38      [zgłoszenie naruszenia]

pisz to co myslisz i co ci serce powie nie musi to byc cos poetyckiego tylko szczere uczucie przelana na papier

Z Krwia Plynie Sila...A Z Sila Szacunek..

mazia101
 Wysłana - 23 maj 2005 23:40      [zgłoszenie naruszenia]

Żadne wzory, żadne texty. Nawet kulawy ale od serca text jest lepszy niż zerżnięty.Napisz po prostu co czujesz.Nie musi być pięknie.Musi być wiarygodnie.

LUDZIE,MACIE BANA NA GOGLACH,CZY CO???

Ole ole ole ola i tylko Legia,Legia Warszawa!

Znawca -

RaDzYkU
 Wysłana - 23 maj 2005 23:47      [zgłoszenie naruszenia]

mam przykładowy

O Emanuello najdroższa
Nie jestem w stanie pokazać Ci jak wielkim uczuciem darze twą osobę. Choć to co piszę jest szczere i wypływa prosto z duszy, słowa zawarte na tej kartce papieru nie mogą w pełni oddać tego co czuje i przezywam. Postaram sie jednak przezwyciężyć owe ograniczenia w postaci kartki. Tą chwile pamietam jak dziś, gdy spotkałem cię w sklepie warzywnym. Wtedy oto już od pierwszego spojrzenia wiedziałem że jesteś tą jedyną. W taki delikatny i wspaniały sposób trzymałaś te dwa duze buraki. Były to najwspanialsze buraki jakie moje oczy miały przyjemnośc zobaczyć w mym jakze do tej chwili nudnym zyciu pozbawionym barw i sensu. Promyk słońca wpadający przez dziurę w dachu oświetlajacy twoje lico w pełni ukazał twe walory. Nieśmiem opisywać twej urody gdyż obawiam sie że nie sprostam temu zadaniu. Mimo iż owy promyk okazał również twe drobne jak Adam Małysz niedoskonałości, moje uczucia jeszcze bardziej rozgorzały do Ciebie o Emanuello, jak bułki w Czeczeni kochana. Oszołomiony twym pieknem nie zauważyłem nawet jak wychodzisz. Gdy jednak oprzytomniałem i wybiegłem za Tobą było już za późno.
Ujrzałem tylko odjeżdzającego fiata 126p o rejestracji EBE 9209. Kolejny cały tydzien rozmyslałem, fantazjowałem i wygladałem na Ciebie z mojego małego okienka w nadzieji, ze będe mogł na ciebie spojrzeć jeszcze raz, ten jedyny. Załamany i zrezygnowany wyrwałem sie z domu zapomnieć. I oto wtedy, w remizie strażackiej OSP Woźniki dostałem tą szansę, zobaczyłem cie przy rurce. Pamietam do dziś, z głośników leciały ostre rytmy zespołu "Boys" i ich powerplay tygodnia "didabudibudai". Pamiętasz Emanuello? Tak, to nasza piosenka. I te twoje "kocie ruchy". Byłem w siódmym niebie. Nie drążąc w szczegółach pragne tylko ci oświadczyć , Tobie i całemu światu że jesteś kimś wyjątkowym w moim życiu. Jeszcze z nikim nie spędziłem tak fantastycznie trzydziestu minut w fiacie 126p. Mimo mojego niebagatelnego wzrostu odczuwałem komfort jakiego nie miałem okazji wczesniej doświadczyć Czekam z utęsknieniem na kolejne spotkanie. O Emanuello z fiata z rejestracją EBE 9209 :*

Oddam konia w szybkie rece.radek rolnik

Chalupker
 Wysłana - 24 maj 2005 00:05      [zgłoszenie naruszenia]

bauhahha

%-)

minner
SZPIEG
 Wysłana - 24 maj 2005 00:40      [zgłoszenie naruszenia]

lipa , lepiej jej powiedz jak się spotkacie że wygląda pięknie, a jej oczy Ci sie tak podobają że będziesz o niej myślał cały dzień , komplementy słowne to potęga ...

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

michal611
 Wysłana - 24 maj 2005 00:56      [zgłoszenie naruszenia]

komplementy?! to dziala tylko na prozne lale...
a co do listu... chlopaku ile ty masz lat?! kup jej lepiej jakis fajny kwiatek doniczkowy wtedy bedzie myslec o tobie codziennie rano jak bedzie go podlewac%)

"walet" - real

rafee
K U R E W I C Z
 Wysłana - 24 maj 2005 00:58      [zgłoszenie naruszenia]

bzdura! Komplementy dzialaja w kazdej sytuacji i na kazda kobiete. Kwestia tylko dobrania odpowiednich slow do sytuacji

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

michal611
 Wysłana - 24 maj 2005 01:07      [zgłoszenie naruszenia]

chyba mylisz dobra gadke z komplementami...
dziewczyny ladne wiedza ze takie sa i nie potrzeba im tego na sile udowadniac, zakrecic ja gadka ale nie o wygladzie... przecierz ona wie ze ci sie podoba bo inaczej niepodszedlbys do niej

"walet" - real

rafee
K U R E W I C Z
 Wysłana - 24 maj 2005 02:04      [zgłoszenie naruszenia]

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

skafi
 Wysłana - 24 maj 2005 04:48      [zgłoszenie naruszenia]

Pisz to co do niej czujesz, to co ci serce podpowiada

[http://www.insomnia.pl/temat167510-strona1/] skafi
[http://www.sfd.pl/temat191848/] Ride by skafi
TOTUS TUUS
[*][*][*]

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Jak napisac list romantyczny dla dziewczyny ?

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Preparaty wspomagające | milosc zwiazek rozmowa a co z seksem ?? | Minipills | Chcesz seksu kobieto? To się o niego postaraj | apropo lodów ?? | Dyskwalifikacja | grzybek czy infekcja? | Przez ubrania? | 30 ZDAŃ, KTÓRYCH MĘŻCZYZNA NIE CHCIAŁBY USLYSZEC W LOZKU xD | pytanie o tabletke "po" | help!!1 | tabletki po | Coś nowego- interaktywna gra z seri stracone serca | Dow-cipne teksty ginekologów | Nie smiac sie :/ | Depilacja | fryzjer warszawa | tajemnice fatimskie | biedronki | JerzyKiler | agnieszka | cytaty | borelioza | azjatki | koszule | wywiad z gollumem | Angel | katastrofa lotnicza | iperfumy | iperfum | adres zameldowania | noopept | shuffle | co-sie-dziej-z-penisem-po-pierwszym-razie | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.