FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 148635 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Jak opóźnić wytrysk? 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Jak opóźnić wytrysk?"   

hhhrrr
 Wysłana - 17 październik 2006 23:10        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam 23 lata i mam kłopoty z wytryskiem. A dokładnie to ze zbyt wczesnym wytryskiem. Jak ktoś ma sprawdzone metody jak opóźnić wytrysk to proszę o pomoc. Czy jakieś ćwiczenia? Czy tabletki? Czy kremy? Coś na chwile oraz na stałe?? Napewno wielu osobom na tym forum się to przyda.
Dzieki z góry

Andromedaa
 Wysłana - 17 październik 2006 23:16      [zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -

Andromedaa
 Wysłana - 17 październik 2006 23:18      [zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -

songo29
 Wysłana - 18 październik 2006 13:47     
 Usunięta przez Andromedaa za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

songo29
 Wysłana - 18 październik 2006 13:48      [zgłoszenie naruszenia]

musisz jesc duzo jajek ugotowanych na twardo tak ze 3 dziennie wierz mi po jakims tygodniu widac efekty

WiemTo
 Wysłana - 18 październik 2006 14:07      [zgłoszenie naruszenia]

Przed waleniem wypij lampke czerwonego wina,albo podwiąz sobie jaja

Brothers! Sisters! One day we will be free!

Specjalista -

rafee
K U R E W I C Z
 Wysłana - 18 październik 2006 18:17      [zgłoszenie naruszenia]

w czasie sexu przestaw zegarek o godzine pozniej

Pelno jest tematow chociazby tych ktore podala andromeda. Czy w kolko trzeba przerabiac to samo ? =[

Zmieniony przez - rafee w dniu 2006-10-18 18:19:45

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

_MiNiA_
 Wysłana - 18 październik 2006 18:51      [zgłoszenie naruszenia]

Juz podawalam jednemu chlopakowi.
Latwe cwiczenie to nalozyc sobie recznik na penisa w czasie wzwodu i nim poruszac, trzeba to cwiczenie wykonywac kilka razy dziennie przez kilka tygodni, oczywiscie zwiekszajac liczbe cwiczen.
Jak na razzie nic innego mi sie nie przypomina.

om
 Wysłana - 18 październik 2006 18:58      [zgłoszenie naruszenia]

takie cwiczenie owszem pomoze bo angazuje odpowiednie miesnie, ale to totalnie nie trafia w przyczyny 'choroby'...
juz predzej srodki znieczulajace (chociazby prezerwatywa durexa z takim srodkiem)
a tak ogolnie mozna obstawiac ze na 90% problem ma podloze psychologiczne i tego typu rozwiazan trzeba szukac

ps zeby nie bylo ja jestem szczegolnym przypadkiem bo moge ile chce, tzn tak dlugo jak chce - mam na to swiadkow nawet na tym foruM ale to moj sekret

Kubaa21
 Wysłana - 18 październik 2006 19:25      [zgłoszenie naruszenia]

nie jedz jajek bo przytyjesz ani nie stosuj zadnych innych metod ktore i tak Ci nie pomoga!! idz do sexuologa przepisze Ci tabletki i bedziesz mogl czerpac radosc z sexu ;)

MarcinLeg
 Wysłana - 18 październik 2006 19:38      [zgłoszenie naruszenia]

rafee
skoro temat sie czesto powtarza to moze warto pomyslec nad tym zeby go zebrać w całość i podwiesic?

Zmieniony przez - MarcinLeg w dniu 2006-10-18 19:39:03

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Temat zamknięty

Jak opóźnić wytrysk?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: nielateksowe kondomy | Wypadek pomocy | Facet w ciąży%-) (no prawie facet) | Moze byc w ciazy ? | JAK ZACHODZI SIE W CIAZE !!! TEMAT DLA NIEOGARNIETYCH | INTERNET-POPROSZE O RADĘ | Pytanie ! 2 raz ... | czy to mozliwe? przypadek rodem z dowcipu | Takie male pytanie... | krew z penisa po stosunku | NIE MAM OCHOTY NA SEKS HELP!!!! | problem z penisem | Chlopak nie ma ochoty na seks :( | Krew w moczu po stosunku | Orient | spozniajacy sie okres - czynniki? | laciate3 | katrzy | funkcje krajobrazu ojczystego | stóp | rafal soinski | Tarnow | jelq | indie | karachan | xapatan | manio_ | SKOWYRNY | defy | karaoke | killer karaoke | slodki skurwiel | lodzik | aucie | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.