FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 686 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
jak oszczędzać ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "jak oszczędzać ?"   

maestrooo
 Wysłana - 27 lipiec 2008 20:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witajcie
Otóż sprawa jest taka że mam trochę pln i chciałbym to jakąś kwotę zainwestować ulokować ...itp. żeby w rok przyniosły mi jakiś zysk, wiadomo w rok nie pomnoży się suma 2x...Matka, że jako pracuje na poczcie chciała abym ulokował kasę w ich jakimś tam funduszu -od razu odmówiłem bo wiem że "POCZTA POLSKA" to nie jest najlepsze rozwiązanie. Co radzicie ? gdzie najlpiej było by ulokować pieniądze ?

ziemon
LADY
 Wysłana - 28 lipiec 2008 11:00       [zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

jak oszczędzać ?

Warto przeczytać: Błąd księgowej! | NIESPLACANE KREDYTY <YES> | Jaki Pit? | cena za ar | oszust na allegro i odszkodowanie | Samochód stoi w bramie wjazdowej na podwórek | rozdzielnosc majtkowa | komornik | "Internetowa" dyrektywa UE - prośba o pomoc | ubezpieczenie samochodu-trzeba wozic? | Agencje prowadzace sprawy cywilno-prawne. | Keynesizm w USA? | Wypowiedzenie umowy-poleconym? | Ochrona własnosci intelektualnej | Przelewy zza granicy | Pilne... zwolnienie L4 | pyskaty_ali | fm group | dupy | macja | tibia | sex bez zobowiązan w Żywcu | facebook profile | madman047 | VLADIV | VLAD | xonix | zegarek | szpik | krytyk wewnętrzny | Dj-Tiesto | konk | er 5 | kawasaki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.