FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 643 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
jak oszczędzać ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "jak oszczędzać ?"   

maestrooo
 Wysłana - 27 lipiec 2008 20:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witajcie
Otóż sprawa jest taka że mam trochę pln i chciałbym to jakąś kwotę zainwestować ulokować ...itp. żeby w rok przyniosły mi jakiś zysk, wiadomo w rok nie pomnoży się suma 2x...Matka, że jako pracuje na poczcie chciała abym ulokował kasę w ich jakimś tam funduszu -od razu odmówiłem bo wiem że "POCZTA POLSKA" to nie jest najlepsze rozwiązanie. Co radzicie ? gdzie najlpiej było by ulokować pieniądze ?

ziemon
LADY
 Wysłana - 28 lipiec 2008 11:00       [zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

jak oszczędzać ?

Warto przeczytać: Zaświadczenie o zarobkach na stażu | handel na plaży | Ogłoszenia duszpasterskie | Podpis | Cooltras - ban w kosmos | Praca na czarno | Pismo z prokuratury | Telefon w naprawie. Ile i czy... | Lokal użytkowy | Jazda w 6 osób w 5-osobowym samochodzie | Cena w sklepie. | Polowanie na psa | sprawa | Jak dobrze inwestować i nie stracić ? | Kurs euro do złotówki. | klub i jego prawa | pietruszka | Kia Rio | bujakiewicz | okupnik | soundcloud | Downblouse | paulina holtz | JULIA KROPISZ | kropisz | wendzikowska | multi | semidea | jak uratować kwaśny rosół | gabi bojko | kaszel | luki3000 | sokker | p0lskie aktorki nago | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.