FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2316 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
jak patrzylibyscie na to? 
[powiadom znajomego]    
Autor "jak patrzylibyscie na to?"   

hardkorus
 Wysłana - 22 marzec 2008 11:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

po parunastu miesiącach starań nareszcie zaczyna się cos dziać (w pozytywnym sensie). Laska w wakacje zarzekała sie, że chce być singlem. Pop pewnym czasie od tego zdarzenia, zako****e się w kimś, jednak po może 2óch tygodniach czar pryska, i dziewczyna ma złamane serce, bo tamten wrócił do byłej. Stan załamania utrzymuje się przez około pół roku.

Nie wiedziałem kim jest ten koleś, bo nie chce mi powiedzieć, lecz domyślałem się, i moje domysły potwierdziły się (przy pomocy innego źródła).

Teraz sedno:
Dowiedziałem się kim jest koleś, i strasznie sie wkvrvilem, czuje jakis pieprzony gniew, i nie wiem co myśleć o lasce..
Otóż koleś jest pare lat starszy od niej, jest kawalem skvrwysyna, robi przekrety na wysoka skale (w sensie krzywde niewinnym ludzom), wozi sie luksusowymi samochodami, i mieszka za granicą. Chlopak nie reprezentuje sobą wysokiej kultury,nie skonczyl szkoly.

Nie wiem co mam myśleć o dziewczynie, wydawalo mi się że jest wartościowa, że warto walczyć o jej względy, ale ja nie mam tego co miał on. Nie mam lux samochodu, nie jestem od niej starszy, i jestem duzo mniejszym skvrwielem...

Wiem że mam zryty beret ale....

Co myślicie?

Zmieniony przez - hardkorus w dniu 2008-03-22 11:54:19

INSOMNIA
 Wysłana - 22 marzec 2008 11:54      [zgłoszenie naruszenia]

że zryty beret masz

zebras
 Wysłana - 22 marzec 2008 11:56      [zgłoszenie naruszenia]

Czy nikt Ci jeszcze nie powiedzial, ze kobiety nie wybieraja facetow racjonalnie? Ze nie patrza jak jest dobry, mily, kochany... One musza czuc przyciaganie. A, ze ciagnie ich wlasnie do takich jak piszesz, to juz inna bajka...

...Im więcej wiesz, tym więcej masz szczęścia...

kemesO
Analityk
 Wysłana - 22 marzec 2008 11:58      [zgłoszenie naruszenia]

Dla Ciebie jest skvrwysynem, dla niej może być człowiekiem zaradnym życiowo

zielony

Ekspert -

hardkorus
 Wysłana - 22 marzec 2008 12:06      [zgłoszenie naruszenia]

no ja jeszcze nie jestem zaradny zyciowo, bo koncze szkole

Macie sogale z okacji świąt

faketales
 Wysłana - 22 marzec 2008 12:39      [zgłoszenie naruszenia]

i kolejny przyklad na powietrdzenie tezy, iż nie wazne czy jestes dobrym chlopakiem tylko ile masz w łapie.

Nie umrzesz za mnie, więc nie mów mi jak mam żyć

bf_stan
 Wysłana - 22 marzec 2008 12:43      [zgłoszenie naruszenia]

po prostu innymi wyznacznikami sie kieruje dziewczyna, nie do konca takimi jakimi bys Ty chcial, ale dlatego nas (kobiet i mezczyzn) jest tu na ziemi mniej wiecej po rowno, zebys mogl sobie znalezc taka ktora wyznaje podobne wartosci jak Ty i Cie pokocha mimo tego ze jezdzisz golfem II.
Z kolei tamten powie o niej ze jest idiotka bo skoro on ma bmw to myslal ze wszystkie na niego leca a tu paradoksalnie ktoras mysli o nim jak o dupku.
Moral taki, ze rozne sa kobiety, a Ty nie musisz tkwic przy jednej i tej samej, szczegolnie ze pewnie na Ciebie wypiela tylek.

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

hardkorus
 Wysłana - 22 marzec 2008 12:49      [zgłoszenie naruszenia]

rzecz w tym, że zbliżyliśmy się do siebie trochę, i wszystko jest na dobrej drodze... Starałem się o to b.długo..
Ale gdy wczoraj się dowiedzialem, kto był tym gosciem co jej serce zlamal, to troche mnie wcieło, i tak jakby mam ciśnienia na nią. Jestem rozczarowany, bo za inna dziewczyne ją brałem..
Słusznie jestem wkvrwiony? czy szczegółów się czepiam wg was?

Kankashi
 Wysłana - 22 marzec 2008 12:49      [zgłoszenie naruszenia]

wiecie potwierdza sie przyslowie ze sqrviela sie lepiej zyje...ale podobno nieszczescia wracaja do nas 10x

sextazi_88
 Wysłana - 22 marzec 2008 12:50      [zgłoszenie naruszenia]

Zmieniony przez - sextazi_88 w dniu 2008-03-22 12:50:43

bf_stan
 Wysłana - 22 marzec 2008 12:50      [zgłoszenie naruszenia]

wkurviony to moze nieslusznie ale musisz miec czujne oko na nia jakim czlowiekiem jest tak naprawde, aczkolwiek zakladajac ze kazdy moze sie zmienic

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

jak patrzylibyscie na to?

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Druga trzecia kolejna miłość... | Najdłuższy zwiazek | Pomoc w rozkmince :) | WALENTYNKI . Ile roz? | Gdy ... ... ... .. Odkąd Cię poznałem ... ***WALENTYNKI*** | w jakim wieku się powinno, a w jakim nie | Poznanie dziewczyny | coś na czasie z jajem:P | Walentynki sms | Koleżanka z klasy | Co o tym myślicie? | Po prostu chcę się wygadac:(( | Pomocy ona mnie zdradziła po 7 latach | takie pytanko nad którym zastanawia się pewnie pare osób :)) związki w klasie? | Rozmowa | Co zrobic? Ona mi sie juz nie podoba | ksi ka | koks w | do adowanie heyah | oblicz warto wyra enia wykorzystuj c dane z rysunku powy ej | kajka19 | Pan_szulc | szulc | hyundai coupe | Ribery | van Persie | koks w | oblicz warto wyra enia wykorzystuj c dane z rysunku powy ej | koks w | neutron | jądro | Mandaryna | brak fizyczności | gra-ben-10-xbox | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.