FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8413 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
jak pokonać strach przed odrzuceniem .. artykuł 
[powiadom znajomego]    
Autor "jak pokonać strach przed odrzuceniem .. artykuł"   

cwiczymy_
 Wysłana - 10 maj 2011 21:05      [zgłoszenie naruszenia]

Olewac je , zyc swoim zyciem a same zaczna sie kolo ciebie krecic.

Modl sie kutasie , gdy nas spotkasz na trasie.

niesmial88
 Wysłana - 10 maj 2011 21:17      [zgłoszenie naruszenia]

cały czas tak robię i ni chu..ja nie pomaga;)nie chodzi mi już o to co robić jak już złapałeś ptaszka w garść tylko jak tego ptaszka złapać;)

Nieśmiały88

Pater92
 Wysłana - 11 maj 2011 07:52      [zgłoszenie naruszenia]

nie masz ich olewać tylko zacząć traktować je normalnie

WASKOT
 Wysłana - 11 maj 2011 08:12      [zgłoszenie naruszenia]

Ok napiszę Ci . Po pierwsze - kobiety tak samo się denerwują jak Ty jeśli do nich podchodzisz. (Chcą dobrze wypaść). Pamiętaj że żadna Cię nie zbeszta ani nie uderzy jeśli podejdziesz do niej.
Kobieta też jest człowiekiem, musisz to zrozumieć takim jak Ty - postaraj się być naturalny. Idź na spacer- zobacz ile jest kobiet do których nikt nie podchodzi;) zobacz! one tylko na to czekają ;) byś do nich podszedł i zagadał;).
Staraj się na początku nawiązywać kontakt wzrokowy.
Niech to będzie jednak delikatny kontakt a nie tak jak patrzysz się na kogoś komu masz zaraz przy*******ić
Jak już nawiążesz kontakt to się delikatnie uśmiechnij;)
Chodź wyprostowany staraj się zwolnić swoje ruchy przy interesującej Cię kobiecie.
Jak już się poczujesz pewnie w nawiązywaniu kontaktu wzrokowego,
to spróbój podchodzić do kobiet i pytać o drogę , godzinę ,cokolwiek co Ci przyjdzie na myśl.
Wtedy zobaczysz one nie gryzą ,a nawet jeśli to uwierz mi że będziesz chciał być później podgryzany codziennie hehe.
Ziomek nie trać czasu, później będziesz to traktował na zasadzie takiej, że widzisz ładną laskę i uderzasz na kozaka i masz w dupie to czy Cię odrzuci czy nie.
Na początek postaw sobie cele- podejdę do 1 dziewczyny dziennie i zwiększaj ilość a w końcu się przełamiesz:) buźka w siuśka

niesmial88
 Wysłana - 11 maj 2011 13:00      [zgłoszenie naruszenia]

może i tak:0 ale niestety u mnie dziewczyny zazwyczaj chodzą w dwójkach a tu jest problem...wiem że kobieta jest taką samą istotą jak ja(choć bardzo się różni;P)i tak ją traktuje..tylko problem jest o czym na początku rozmawiać bo to największy ból i czy jak pójdzie w miarę od razu proponować jakieś kolejne spotkanie czy delikatnie zasugerować że by się chciało spotkać?

Nieśmiały88

Plarinium
 Wysłana - 12 maj 2011 12:18       [zgłoszenie naruszenia]

No to tak zaczynasz rozmowe od jakiegos pytania neutralnego o opinie np. "siostra ma urodziny szukam fajnego prezentu czy mozesz mi cos doradzic?" i wtedy costam mowi i pytasz jej "co ona by chciala dostac?" jeszcze chwile gadasz jak cos ciekawego powie to nawiaz do tego np jak powie ze chcialaby rakiete do tenisa to powiedz ze tez bys chcial pograc, na koniec mowisz ze milo wam sie rozmawia i powinniscie jeszcze kiedys pogadac i bierzesz numer wiem ze to trudne, na poczatku lepiej pytac o godzine, a pozniej np jak wyciaga telefon zeby zobaczyc godzine to mowisz "fajny telefon, jestes z niego zadowoloona bo chcialbyym niedlugo zmienic sobie", i juz gadka szmatka sie kreci :P na poczatku bedzie ciezko nie mozna sie tym zrazac bo trzeba popelnic duzo bledow na poczatku aby sie nauczyc swobodnie rozmawiac, kolejny raz jest latwiej, poprostu robicie to i nie patrzcie, czy macie motywacje czy nie, tak samo jak w pracy niechce Ci sie a to robisz tak samo tutaj jak Ci sie nawet nie chce to podchodzisz, jkaby sie podchodzilo do 10 dziennie to z 50% procentami sie pogada a srednio o 1 na 10 dostanie sie numer takze mozna miec kilka randek w ciagu tygodnia i to bez doswiadczenia ,moze akurat znajdziesz te, o ktorej marzysz :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

jak pokonać strach przed odrzuceniem .. artykuł

Strony: 1 2 3