FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8483 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
jak przełamać wstyd 
[powiadom znajomego]    
Autor "jak przełamać wstyd"   

ravzabka
 Wysłana - 24 kwiecień 2005 12:43      [zgłoszenie naruszenia]

zreszta zauwazylem ze dziewczyny maja to do siebie ze krepuja sie swojego ciala i swojej nagosci,nie wiem moze boja sie meskiego krytycznego spojrzenia,ze nie sa takie idealne?i dlatego takie zahamowania

anetej
 Wysłana - 24 kwiecień 2005 12:50      [zgłoszenie naruszenia]

zgadzam sie z tym..ja miałam dokładnie to samo..krępowałam się bardzo przy chłopaku pomimo iż kochałam go..bałam się, ze uzna iż moje ciało nie jest wystarczajaco dobre..ale troche alko mi pomogło i potem jush był lajt

ravzabka
 Wysłana - 24 kwiecień 2005 12:50      [zgłoszenie naruszenia]

juz troche badamy swoje ciala i nie jestesmy jakimis małolatami,wiec to nie jest kwestia niedojrzalosci,wydaje mi sie ze to jest problem wychowania i środowiska,gdzie ludzkie cialo to ciagle temat tabu.a czerpanie fizycznej przyjemnosci nie jest akceptowane powszechnie i jest niemoralne

RaDzYkU
 Wysłana - 24 kwiecień 2005 12:53      [zgłoszenie naruszenia]

nie od razu Kraków zbudowano moja dziewczyna ma np do tej pory tak ze jak zdarzy się przykładowo okres 1 tygodniowy gdzie nie "bawimy" się to pozniej jak ma pokazać swe ciało trochę się wstydzi... to jest dla mnie dziwne troche no ale takie już są kobiety

Oddam konia w szybkie rece.radek rolnik

ravzabka
 Wysłana - 24 kwiecień 2005 12:57      [zgłoszenie naruszenia]

dokladnie tak jest Anetej!ale alkohol nie rozwiazuje sprawy,przeciez nie bedziemy specjalnie pic ilekroc chcemy isc do lozka.
niestety dziewczyny za bardzo zyja w wimaginowanym swiecie kolorowych pisemek ,w ktorych pokazuja idealne ksztalty,a potem krepuja sie rozebrac przed wlasnym facetem,albo kochaja sie przy zgaszonym swietle.

ravzabka
 Wysłana - 24 kwiecień 2005 13:02      [zgłoszenie naruszenia]

czesto tak bywa ze dziewczyny boja sie reakcji swojego ciala, i stad ten wstyd i skrepowanie,chyba za bardzo powaznie do tego podchodza,przeciez to jest naturalne a ja nie mam 15 lat lat zeby sie smiac i zawstydzac ja

anetej
 Wysłana - 24 kwiecień 2005 13:05      [zgłoszenie naruszenia]

ja nie mówiłam o tym aby notorycznie pic przed seksem ale ten jeden pierszy raz LEKKO się napić

albo w sumie po prostu poczekaj az sie Twoja dziewczyna oswoi z tym wszystkim,, choc mysle, że bedzie jej ciezko jak i wiekszosci dziewczyn..tak to z nami jest, że nie lubimy własnych ciał i sie ich wstydzimy..przykre ale prawdziwe

Zmieniony przez - anetej w dniu 2005-04-24 13:06:16

ferry
 Wysłana - 25 kwiecień 2005 13:56       [zgłoszenie naruszenia]

.

Zmieniony przez - ferry w dniu 2005-04-25 14:07:29

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

jak przełamać wstyd

Strony: 1 2