FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3821 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
jak przeprosić? 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "jak przeprosić?"   

amphibiaV3
 Wysłana - 9 październik 2010 15:14        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

otóż sytuacja wygląda następująco

od młodych lat mam taki fetysz, że kolekcjonuje na komputerze zdjęcia koleżanek, z gimnazjum, liceum, z bloku itp. no i nie oszukujmy się, nie zbieram tego w celach 'kolekcjonerskich' (tak samo jak nie kupuje się prochu w dopalaczach żeby do klasera włożyć). Dla niektórych dziewczyn, które bardzo mi się podobają, zakładam osobne foldery, i tam zbieram ich zdjęcia. Skupmy się na jednym, konkretnym przypadku jednego folderu, jednej z moich koleżanek. Otóż jej zdjęcia zbieram odkąd ją znam, to jakieś 8 lat (przez ten czas nazbierałem zaledwie 42 jej zdjęcia, za to są tam 'perełki' np. jak śpi w łóżku w fajnej piżamce). Sposoby zbierania zjęć mam różne, oczywiście podstawa to nasza-klasa (ale stamtąd selekcjonuje bo wiadomo, wrzucane jest czasem ścierwo nic nie warte co nawet erekcji nie doznam, a przyznam się szczerze, stymulacji potrzebuje coraz mocniejszej). Niektóre z moich sposobów są niestety jakby to powiedzieć hmm... makiawelistyczne. Od niewinnych propozycji "prześlij mi te nowe fotki to ci poprawie we photoshopie' bo naprawde niecne plany knute nocami, np. raz poszedłem do niej pod pretekstem naprawy komputera (sam jej wmówiłem że coś jej nie działa), gdy byłem na miejscu, w kieszeni miałem pendriva, poprosiłem o herbate z cytryną, dwoma łyżeczkami cukru i parzoną dwie minuty (czas parzenia przemyślany, nie za długo żeby nie wróciła do pokoju, nie za krótko żebym zdążył skopiować zdjęcia, za to odpowiedni żeby została w kuchni na te 3 minuty). No i zdjęcia moje.

Przejdźmy do sedna. Otóż ona chodzi do technikum do klasy z takim typem, który też chyba jakieś lekkie zboczenia ma bo przypatrzała go jak siedzi z tyłu w klasie sam w ostatniej ławce, trzyma ręke w spodniach i marszczy freda patrząc na koleżance siedzącą przed nim której spodnie opadały do połowy tyłka. Otóż typek ma hopla na punkcie koleżanki, której 42 wyselekcjonowane zdjęcia mam skompletowane w moim katalogu. Znalazłem go na naszej-klasie, założyłem nowe konto i napisałem prywatną wiadomość, czy nie chce ciekawych zdjęć tejże koleżanki. Oczywiście za drobną opłatą (52,99zł bo wtedy wyszedł nowy Ivory Wave Ultra w dopalaczach). Zboczony perw oczywiście się zgodził, przelał kase w ciemno no ale że nie jestem chvjem to mu posłałem zdjęcia. Na drugi dzień pisze do mnie ta laska.. "skąd M. ma moje zdjęcia????" ja gram głupka, czeski film że nic nie wiem, niestety nie spodziewałem się odpowiedzi "a skąd wiem? a stąd że niektóre zdjęcia które jemu ktoś przesłał mam tylko ja i ty, tak ci ufałam, traktowałam cię jak przyjaciela" i mnie zablokowała, telefonu nie odbiera ani nic.

Z tym sprzedawaniem jej zdjęć trochę przesadziłem (aha, to nie były żadne rozbierane zdjęcia, był tam seksowne w garsonkach czy w piżamce ale jej zdjęć nagich akurat nie udało mi się pozyskać) co ja mam teraz tej lasce powiedzieć?

Każdemu się może taka wpadka zdarzyć, co byście zrobili w mojej sytuacji?

fenol_one
gdzie podpis? :(
 Wysłana - 9 październik 2010 15:16      [zgłoszenie naruszenia]

od młodych lat mam taki fetysz, że kolekcjonuje na komputerze zdjęcia koleżanek, z gimnazjum, liceum, z bloku itp. no i nie oszukujmy się, nie zbieram tego w celach 'kolekcjonerskich' (tak samo jak nie kupuje się prochu w dopalaczach żeby do klasera włożyć). Dla niektórych dziewczyn, które bardzo mi się podobają, zakładam osobne foldery

jesteś chory psychicznie
Zmieniony przez - fenol_one w dniu 2010-10-09 15:19:27

po doczytaniu do końca...

powinna ona Ci sprawę w sądzie założyć i tyle. Patologia przemawia przez Ciebie.
Wypjerdalaj!!

Zmieniony przez - fenol_one w dniu 2010-10-09 15:20:06

Lubię swoje przeciętne życie :-)
Pan Kierownik!

Ryyjek
 Wysłana - 9 październik 2010 15:20      [zgłoszenie naruszenia]

fetysz jak 50 letni pedofil

Zmieniony przez - Ryyjek w dniu 2010-10-09 15:20:44

w 2012 powrót Moczykijka %-)

adamg-85
 Wysłana - 9 październik 2010 15:21      [zgłoszenie naruszenia]

łokurva dałeś po piździe

Young2
 Wysłana - 9 październik 2010 15:23      [zgłoszenie naruszenia]

byl juz temat o kolesiu ktory kolekcjonuje zdjecia kolezanek ze szkoly i pozniej wali do nich kótasa

uzyj wyszukiwarki

these niggas broke, these niggas lazy

INSOMNIA
 Wysłana - 9 październik 2010 15:28      [zgłoszenie naruszenia]

ale on przynajmniej zarobił

Ryannn
 Wysłana - 9 październik 2010 15:31      [zgłoszenie naruszenia]

Jesteś nieźle po***any chłopie

elizabeth5
 Wysłana - 9 październik 2010 15:35      [zgłoszenie naruszenia]

Niektóre z moich sposobów są niestety jakby to powiedzieć hmm... makiawelistyczne. Od niewinnych propozycji "prześlij mi te nowe fotki to ci poprawie we photoshopie' bo naprawde niecne plany knute nocami, np. raz poszedłem do niej pod pretekstem naprawy komputera (sam jej wmówiłem że coś jej nie działa), gdy byłem na miejscu, w kieszeni miałem pendriva, poprosiłem o herbate z cytryną, dwoma łyżeczkami cukru i parzoną dwie minuty (czas parzenia przemyślany, nie za długo żeby nie wróciła do pokoju, nie za krótko żebym zdążył skopiować zdjęcia, za to odpowiedni żeby została w kuchni na te 3 minuty). No i zdjęcia moje.

To zwykła kradzież zdjęć.

Każdemu się może taka wpadka zdarzyć, co byście zrobili w mojej sytuacji?

Jeśli nie widzisz nic niestosownego w wykradaniu zdjęć i ich dalszej odsprzedaży to niestety właśnie sięgnąłeś dna. Ciesz się, że koleżanka cię nie pozwie, bo musiałbyś się przed sądem tłumaczyć jak wszedłeś w posiadanie tych fotek i po co.

niektóre zdjęcia które jemu ktoś przesłał mam tylko ja i ty, tak ci ufałam, traktowałam cię jak przyjaciela" i mnie zablokowała, telefonu nie odbiera ani nic.

Za 52,99zł właśnie pozbyłeś się raz na zawsze koleżanki. Nie zdziwiłabym się, gdyby ten kolega z makiawelistyczną, wręcz szatańską przebiegłością obmyślił cały plan, aby pozbyć się anonimowego (?) konkurenta, który jakimś dziwnym trafem ma zdjęcia dziewczyny, która go interesuje. Do tego za niewygórowaną cenę.

przyznam się szczerze, stymulacji potrzebuje coraz mocniejszej

Zaczynasz mieć problem, proponuję wizytę u psychologa. Reasumując: nie dość, że niemoralny z ciebie typ, to jeszcze mało rozsądny...

Kiedy przyjdzie co do czego, uczynię, jak Bóg mi wskaże.

arch1ebald
 Wysłana - 9 październik 2010 15:36      [zgłoszenie naruszenia]

young cie rozyebal autorze

"A riczer to jest riczer. To osoba dażona na magazynie dużym szacunkiem."

~ulti, 2k18

Glocku
 Wysłana - 9 październik 2010 15:37      [zgłoszenie naruszenia]

A nie pomyślałeś,że to nie do końca normalne zachowanie autorze?

skowyrny
BARTCZAK
 Wysłana - 9 październik 2010 15:38      [zgłoszenie naruszenia]

kurva don, nie możesz napisać ze swojego konta? po co hawaja odpalasz.

"kvrwa odszedles i zwierzu odżyl taki ejst fakt wiec wypyerdalaj elo" - Koko

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

jak przeprosić?

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: | | przepuklina przełyku | glebokie gardlo | insopaker | insopakerzy | adamszky | gazy | anna korcz | mma panowie | wielka brytania | Farmacja | bia ko | prezent dla dziewczyny | punkt g film | SEBALYSY | SEXLYSY | starsza dziewczyna | starsza kobieta | RÓŻNICA WIEKU | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.