FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1124 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
jak się wycofać z działalności gospodarczej? 
[powiadom znajomego]    
Autor "jak się wycofać z działalności gospodarczej?"   

krzychu24
 Wysłana - 20 grudzień 2010 17:37        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

bylem w urzedzie miasta zarejestrowac dzialanosc gospodarcza 17tego grudnia, ale formalnie zacznie działać 28 grudnia,
mogę sie jeszcze wycofać, zeby nie płacić zusu?
Co mogę zrobić, czy już będę wpisany, że mam tę działalność (nie mogę powrócić do stanu, gdy nie miałem jeszcze założonej?)
wynikły różne sytuacje i najlepiej byłoby mi zacząć ją prowadzić za klika miesięcy.
proszę o szybkie odpowiedzi...

elgoff
 Wysłana - 20 grudzień 2010 17:47      [zgłoszenie naruszenia]

Najprościej będzie zawiesić działalność gospodarczą.

o0o0o

Hektorian
 Wysłana - 20 grudzień 2010 19:21       [zgłoszenie naruszenia]

Możesz ją skreślić.Nie będziesz z tego tytułu ponosił opłaty za zus jeżeli podasz date wykreślenia z dniem 28 grudnia. Rozumiem że nie masz dotacji z UP?

Zmieniony przez - Hektorian w dniu 2010-12-20 19:25:23

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

jak się wycofać z działalności gospodarczej?

Warto przeczytać: odszkodowanie z ZTM | Zatrzymanie produkcji w Jelfie | Kredyt | po ilu poprawczak | Poczta :/ | netto ? | Dofinsanowanie z urzędu pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej | Potrzebne ksiazk - studenci UW pozadani %) | Witam mam pytanie do eksperta w sprawie lombardu-kas fiskalnych | Umowa dotyczaca imprezy | pożyczka po babci | clo na towary z usa | Pomocy! referat z techniki biurowej | auto z niemiec? co potrzeba do sprowadzenia? | Kontrola komputerów | Kontrola komputerów | dwa światy naga sesja | niewinne zabawy w sex | dumad | defense league | motocykle | sex i narkotyki | Moja siostra | faza chroniczna forum | co mi grozi | gest | po prostu wyjechać | Paula Tumala | wiecej kolegów | astronomia | ryj | podniesionej | niepełnosprawny | polki w uk | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.