FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1605 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
jak stosowac? 
[powiadom znajomego]    
Autor "jak stosowac?"   

johnny77
 Wysłana - 19 styczeń 2007 18:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

niby bylo juz powiedziane, ale
jak stosowac benzacne, psihogel i effaclar k?

ja mysle tak:
rano umyje sobie twarz phisiogelem, od razu potem effaclar k. za kilka godzin, po powrocie ze szkoly znowu mycia twarzy phisiogelem. i na noc umyc twarz phisiogelem i za jakis czas nalozyc na pryyszcze benzacne.

moze byc? czy moze effaclar k stosowac 2x dziennie, nakladac go jeszcze przed benzacne i dopiero potem benzacne? a moze jeszcze tak okolo 16-17, po powrocie ze szkoly?

aha, i jescze jedno pytanie, bo przeczytalem, ze phisiogel swietnie oczyszcza i nawilza , wiec krem nawilzajacy nie bedzie potrzebny, tak? dobrze mysle? bo nie chce niepotrzebnie kasy wydawac, a mysle, ze jak phisiogel nawilza to dodatkowe nawilzenie nie jest konieczne.. stosuje wyszusajace benzacne, ale tylko na noc, przed jego nalozeniem bede myl twarz nawilzajacym phisiogelem i rano rowniez, wiec bedzie chyba ok, dobrze mysle?

prosze odpowiedzice na wszystkie pytania

LukRecJa
 Wysłana - 19 styczeń 2007 18:38      [zgłoszenie naruszenia]

Physiogel jest właśnie fajny ze względu na to, że odbudowuje barierę lipidową skóry, równocześnie ją oczyszczając.
Ale jeśli skóra będzie b. przesuszona po benzacne proponuję krem physiogel.
Świetny.

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Znawca -

Andromedaa
 Wysłana - 19 styczeń 2007 18:45      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli chcesz zacząc uzywać Benzacne to zacznij lepiej od tego 5%
Beznacne lubi wysyszac skórę

johnny77
 Wysłana - 19 styczeń 2007 19:11      [zgłoszenie naruszenia]

benzacne juz uzywam okolo miesiaca, mam juz druga tubke 10% i jest w miare ok, ale najgorsze sa plamy/przebarwienia po starych pryszczach.

czyli jak tego mojego zestawu uzywac?

moze byc tak jak napisalem, tj.:

rano:
mycie twarzy physiogelem, po umuciu nalozenie effaclaru k

po poludniu:
mycie twarzy physiogelem

na noc, przed spaniem:
mycie twarzy physiogelem >>> i czy po tym nakladac effaclar ??? ... przed pojsciem spac miejscowo, na pryszcze benzacne

moze byc? co o tym sadzcie? jak cos zle napisalem, to prosze poprawcie mnie.

dzieki, lapcie sogi

Zmieniony przez - johnny77 w dniu 2007-01-19 19:11:24

bestdj
 Wysłana - 19 styczeń 2007 21:43      [zgłoszenie naruszenia]

Wydaje mi sie ze po poludniu po umyciu twarzy phisiogelem posmaruj sie jeszcze raz effaclarem. Wieczorem zmyj go znowy i naloz samo benzacne. Wg mnie nakladanie jeszcze raz effaclaru nie jest konieczne

Zmieniony przez - bestdj w dniu 2007-01-19 21:44:25

Zmieniony przez - bestdj w dniu 2007-01-19 21:44:39

mnbv
 Wysłana - 19 styczeń 2007 21:47      [zgłoszenie naruszenia]

dermatolog nie powiedzial?

Andromedaa
 Wysłana - 19 styczeń 2007 22:01       [zgłoszenie naruszenia]

Sama używam jednej maści na wybielanie takich przebarwień po trądziku itd. - Acne - derm.
Kosztuje około 20-25 zł, ale pomaga

Wiem również, że maści z wit. A wybielają głownie przebarwienia po oparzeniach słonecznych, ale na przebarwienia po trądziku nigdy nie stosowałam.

Zmieniony przez - Andromedaa w dniu 2007-01-19 22:01:38

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

jak stosowac?

Warto przeczytać: marcheweczka:-) | suche włosy u faceta;/ | Marszczenie freda %-) | Problem z butami na allegro ;/ | Koszula do fioletowego krawata | Jaka prowizja dla pośrednika przy zakupach w USA? | Hip-hop? Skate? | Najbardziej seksowne perfumy... | Co sądzicie o ? vol.4 | meski szalik | wesele | Diverse - co sadzicie o ich ciuszkach? | Vandale Ebay POMOCy POTRZEBUJE | farba | Jakie ubrania dla osoby niskiej ?!? | Gdzie kupić dobre rury ? :D | shadowline | panna z dziećmi | ryzyko | planowana wpadka | sabotaż prezerwatyw | przebjane prezerwatyw | jak uszkodzć prezerwatywe | torował | ewa sonnet ines cudna | iza | wasze nudesy | opowiadanie zdrada | homo hetero | anna lucinska | sex mielno impreza | sex mielno impreza 0918 | dwa | seks mama syn | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.