FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3794 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
jak to jest kiedy przychodzi do zbliżenia 
[powiadom znajomego]    
Autor "jak to jest kiedy przychodzi do zbliżenia"   

adamoosi
 Wysłana - 23 luty 2017 23:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam wszystkich serdecznie, jestem sam samotny nie mam kobiety nie mam seksu a bardzo chce mieć, jedna kobieta jest zajęta druga mówi, że za krótko się znamy, trzecia nie odpisuje na sms-y lub nie odbiera telefonu, jak byłem niedawno w klubie zatańczyłem z piękną kobietą kilka razy a potem się pytam czy pójdziemy do łóżka to ona mi mówi, że źle trafiłem albo, że nie jestem taka łatwa, więc mam pytanie co zrobić jak sprawić aby kobieta otworzyła swoją muszlę, aha a ostatnio jak się umówiłem z jedną kobietą w centrum miasta, miałem nadzieje, że w końcu mi się uda, zjedliśmy kolację w restauracji i jak wyszliśmy to się jej zapytałem, czy się ze mną jeszcze umówi czy się spotka a ona powiedziała, że dopiero co wyszliśmy z restauracji a ja się jej pytam od razu o takie rzeczy, czyli co niepotrzebnie się pytałem chyba albo nie wiem o co jej chodziło, sumując to to co zrobić co powiedzieć, żeby to wszystko poszło po myśli, żeby był ten seks, mam 29 lat a jeszcze nie miałem dziewczyny, wizyty w agencji nie liczę, a raz była przygoda która trwała tylko 2-3 razy a potem już nic nie chciała uprawiać seksu, proszę wszystkich bardziej obytych doświadczonych o jakieś porady i wskazówki, dziękuję za uwagę, pozdrawiam

runelord66
 Wysłana - 23 luty 2017 23:49      [zgłoszenie naruszenia]

pozdrawiam

playman
 Wysłana - 26 luty 2017 22:23       [zgłoszenie naruszenia]

...t-ipconnect.de

pozdrawiam

Zmieniony przez - playman w dniu 2017-02-26 22:24:47

20.05.2006 - 01.04.2019 [*]

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia