FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy¶lenia seks

∑ temat został odczytany 2084 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
jak to jest ztymi tabsami ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "jak to jest ztymi tabsami ??"   

colloseum
 Wysłana - 10 marzec 2005 13:26        | zgło¶ naruszenie regulaminu

SprawdĽ swoje BMI

Moja kobieta bierze piguly antykoncepcyjne. Wszystko ladnie pieknie, tylko ja mam zawsze stres ze moze jednak nie wziela, albo zapomniala, albo pomylila z vitaminami Ogolnie mam schizy straszne poniewaz nie chce byc tatusiem. W prezerwatywie sie 'mecze' wiec to raczej odpada. Chodzi mi o te tabsy tzw. "Po" typu postinor. I teraz pytanie. Zakladamy ze mielismy stosunke wczoraj, a te tabsy trzeba podac do 72 godz. jedna i pozniej po 12 godzinach druga chyba. No ale skad ja mam wiedziec ze ona jest w ciazy w tak krotkim czasie ? A przeciez nie bede po kazdym stosunku dawal jej tego postinora

Jak to jest z ta tabletka ?

CTA
bluesuit
 Wysłana - 10 marzec 2005 14:32      [zgłoszenie naruszenia]

To jest tak że jak się nie zabezpieczyli¶cie w żaden sposób bez gumki bez tabsów na żwyioł i zalałe¶ forme a nie chcesz żeby doszło do zapłodnienia to dajesz tego prostionora. Ale jak ona bierze antykoncepcyjne pixy to bez sensu potem jeszcze te tabsy zarzucać. To jest po to że jak nie było zabezpieczenia i może doj¶ć do zapłodnienia.

Ekspert -

butt3rfly
 Wysłana - 10 marzec 2005 14:48      [zgłoszenie naruszenia]

Nie mozna tego brac codziennie lub po kazdym stosunku!! To by było straszne.. to jest antykoncepca awaryjna, np w przypadku gdy gumka pekła..

"My¶lę, że jeste¶ niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu s±±±±±±±±±±±!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -

Loggd23
 Wysłana - 10 marzec 2005 14:50      [zgłoszenie naruszenia]

To tebsy do 72 to sa chyba w razie wpadki czyli jak zgwalcili panienke, albo jak gumka poszla .. a tak to nie bardzawo chyba oO ;>

colloseum
 Wysłana - 10 marzec 2005 15:02      [zgłoszenie naruszenia]

no no ja wiem ze nie mozna lykac codziennie hehe. Moj qmpel dal lasce i przez 2 dni chodzila zakrecona, bo tyle tych hormonow tam jest. No ale chodzi mi o to ze przeciez nawet jak sie spuscisz bez zadnego zabespieczenia to i tak nie wiesz czy doszlo do zapolodnienia, przeciez nie kazdy wytrys w paniene= dziecko. jak by tak bylo to juz bym dawno byl ojcem w wieku 15 lat WIec tak sobie mysle ze te tabsy to lipa troche bo po co ladowac lasce te tabsy jak nie masz pewnosci czy rzeczywiscie doszlo do zaplodnienia...

Gosia_p
 Wysłana - 10 marzec 2005 15:04      [zgłoszenie naruszenia]

to jest zbyt duza dawka hormonow na raz zeby sobie je mozna bylo brac czesto

a jesli bierze tabletki to nie ma sie co martwic

Ekspert -

butt3rfly
 Wysłana - 10 marzec 2005 15:08      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem jaki masz problem.. Jesli liczysz na szczescie to luuz.. Wyglada na to ze szkoda Ci kasy na zabezpieczenie bo wolisz liczyc na szczescie.. Jak nie chcesz zostac tatusiem to niech Twoja kobieta po prostu bierze tabletki regularnie, niech sie pilnuje (Ty jej tez) i dbajcie o wszystko.. A jak chcesz sprawdzic czy doszło do zapłodniena czy nie?? he?

"metaforyczny chuj"

Specjalista -

colloseum
 Wysłana - 10 marzec 2005 15:29      [zgłoszenie naruszenia]

no wlasnie mowie ze nie moge tego sprawdzic. Nie szkoda mi kasy na zabezpieczenia tylko mowie ze w prezerwatywie sie mecze. Nie moge sie spuscic doscy dlugo i mnie to w****ia czasem. Nawet extra cienkie sa lipne. A z tymi antykocepcyjnymi to nigdy nie mam pewnosci czy laska to bierze wiec wiesz... Dlatego chcialem sie zapytac czy moze jest jakis sposob ze wiadomo ze doszlo do zapolodnienia zaraz po stosunku. No ale jak nie ma to te postinory to lipa wg mnie.

JA_rosz
 Wysłana - 10 marzec 2005 15:34      [zgłoszenie naruszenia]

on sam chyba nie wie czego chce tylko umie wstawiac .Ale z tego co ja zrozumialem to chodzi Ci o to czy dojdze do zaplodnienia jak sposcisz sie w panne a ona zapomni wziasc w tym dniu tabletki .

Gosia_p
 Wysłana - 10 marzec 2005 15:58      [zgłoszenie naruszenia]

no widze ze fajne masz zaufanie do twojej kobietki

jesli jej nie ufasz to powiedz zeby je przyjmowala przy tobie i po problemie

Ekspert -

butt3rfly
 Wysłana - 10 marzec 2005 16:21      [zgłoszenie naruszenia]

No to jak boisz sie czy Cie nie chce wrobic, to moze zmien sobie dziewczyne na taka ktorej bedziesz bardziej ufał.. A Ty chyba w ogole myslales ze Postinor to taka tabletka ze mozna ja łykac za kazdym razem po stosunku skoro sie nazywa "po".. A co do czestotliwosci brania Postinoru to na pewno powinno się unikać zażywania kilkukrotnie podczas jednego cyklu..po porstu kolejny raz to mniejsza skutecznosć. Twórcy metody Yuzpe zalecali nie czesciej niz raz na pół roku...

"metaforyczny chuj"

Specjalista -
[Powiadom mnie, je¶li kto¶ odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następn±

Wybierz stronę:  
Przegl±d tygodnia

jak to jest ztymi tabsami ??

Strony: 1 2