FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1337 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
jak to rozegrać? 
[powiadom znajomego]    
Autor "jak to rozegrać?"   

czarnylen
 Wysłana - 4 grudzień 2010 10:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam i proszę was bardzo o pomoc.

Przypadek: On i Ona. Znają się jedynie przez gg. Za jakiś czas ma dojść do spotkania w "realu". Podczas ich znajomości internetowej, Ona miała przez krótki okres czasu kogoś. Bardzo żałuje tej znajomości i tego, że ją w ogóle rozpoczęła, tak twierdzi. On i Ona (mowa o głównych bohaterach) poflirtowali trochę przez internet. Nie było to momentami zwykła znajomość. On nigdy jej nie wchodził w tyłek, zawsze starał się trzymać dystans do tego wszystkiego. Nie chciał być tylko jej kolegą. Lecz ona podczas jednej z rozmów powiedziała: "Doszłam do wniosku, ze chyba z nikim się nie będę spotykać, bo każdy jest taki sam".

Ten tekst zagiął jego totalnie. Cóż teraz zrobić? Są dwie opcje:

1) (tą podpowiadają emocje) Ogólnie zacząć bardziej ją olewać i podczas rozmowy nawiązać do tego co powiedziała, coś w stylu "Hmm czyli co, nie ma sensu się spotykać skoro powiedziałaś że z nikim nie chcesz tego robić?" Jeśli powie coś w stylu "bo nie chcę, ale z Tobą chcę i tak się spotkać" to zrobić to, a potem czekać na jej znak.

2) (ta się wydaje bardziej rozsądna) Olewać aż do czasu rzekomego spotkania, i czekać aż ona o nim przypomni. Spotkać się, jeśli Ona nie zaproponuje drugiego: olać na wieki wieków i zakończyć znajomość.

3) (coś pośredniego) Nic nie wspominać o tym co powiedziała, przeboleć te paręnaście dni aż do spotkania gadając z nią, i przed tym jak ma nastąpić przypomnieć o tym, co powiedziała kiedyś.

Jak to teraz zrobić? Czy dalej grać w tą grę i nie wykładać kart na stół i nic nie wspominać o tym, co powiedziała? Bo te słowa krążą mi po głowie cały czas. Sytuacja jest o tyle c***owa, gdyż jeśli by to powiedziała w sytuacji, gdybyśmy znali się na żywo, wiadomo by było że trzeba to jak najszybciej kończyć. A tak nie widząc się (jeszcze) nie wiem, czy faktycznie coś spaprałem przez ten internet i już nie ma szans na nic, i spotkanie na żywo tego nie zmieni. Pomóżcie, bo nie mam pojęcia co robić.

prv_87
 Wysłana - 4 grudzień 2010 11:08      [zgłoszenie naruszenia]

babskie *******enie, ustaw się i zobacz co będzie dalej.

ble ble ble

czarnylen
 Wysłana - 4 grudzień 2010 11:13      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli nic nie nawiązywać do tego przykrego tekstu i najlepiej zapomnieć o nim na ten czas?

fenol_one
gdzie podpis? :(
 Wysłana - 4 grudzień 2010 11:26      [zgłoszenie naruszenia]

Przypadek: On i Ona. Znają się jedynie przez gg

najgorsza droga na poznanie drugiej osoby to właśnie e-kontakt. Zbudowane wyobrażenie o drugiej osobie skonfrontuje się z rzeczywistością i klops. Nie tak sobie Ciebie wyobrażałem/am i do widzenia.

Tyle w temacie.

Lubię swoje przeciętne życie :-)
Pan Kierownik!

Specjalista -

czarnylen
 Wysłana - 4 grudzień 2010 11:26      [zgłoszenie naruszenia]

I właśnie dlatego nigdy nie udawałem kogoś, kim nie jestem w obawie o to co napisałeś.

Ale to troszkę nie na temat

Zmieniony przez - czarnylen w dniu 2010-12-04 11:27:33

prv_87
 Wysłana - 4 grudzień 2010 11:33      [zgłoszenie naruszenia]

ale zdjęcie chyba widziałeś ?
Ja bym to olał ale w sumie zastanów sie czy jak gadasz z nia to coś tak jakby świrujecie do siebie czy to taka zwykła koleżeńska gadka. Jeśli pierwsza opcja to moim zdaniem był to tekst po to żebyś zaczął zapewniać że nie wszyscy są tacy sami, ze ty inny itd itp
To tak jak dupa mówi ze jest gruba tylko po to żebyś zaprzeczył i powiedział że jest za***ista

ble ble ble

czarnylen
 Wysłana - 4 grudzień 2010 11:36      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz Prv, fajnie by było jeśli to co piszesz jest prawdą. Zdjęcia oczywiście były, ale to jest najmniej istotne w tym momencie. Po prostu się przestraszyłem, czy aby nie zaczynam się zapadać do "dołka przyjaciela" jak Wy to mówicie.

Cóż, zostaje trzymanie jeszcze tego na dystansie aż do spotkania i olanie tego tekstu, nie branie go do siebie. Tak czy inaczej, poprawiłeś mi humor, aż mi się lepiej zrobiło dzięki temu tematowi hehe. Pozdrawiam

Evana
 Wysłana - 4 grudzień 2010 11:41      [zgłoszenie naruszenia]

Jak zaczniesz jej wypominać, że powiedziała coś takiego, to zachowasz się jak baba. Rzucisz focha, bo ktoś kiedyś coś powiedział, to Ty teraz nie możesz się spotkać Dziecinada.

Ustaw się z nią, zobacz czy w ogóle czegoś chcesz dalej, czy iskrzy, jak iskrzy, to rwij ją i czekaj, czy coś z tego będzie czy nie.

Ekspert -

czarnylen
 Wysłana - 4 grudzień 2010 11:43      [zgłoszenie naruszenia]

Pewnie masz rację, stąd ten temat, miałem ogromne wątpliwości co do tego czy to wypominać. Ale to był tekst który mnie zbyt mocno uderzył, stąd burdel w głowie i ogólny syf. Aczkolwiek dzięki za uświadomienie :)

fenol_one
gdzie podpis? :(
 Wysłana - 4 grudzień 2010 11:44      [zgłoszenie naruszenia]

a właśnie że na temat, bo poyebało was z tym kontaktem przez internet. gg, tleny, twarzoksiążki, nasze-klasy masy i inne ciulostwa.
Tak się nie robi!! Po to Bozia dała nam dar mowy, by z niego korzystać, a nie wszystko zastępować smsami i pisaniem na klawiaturze. Większość przypadków poznania się przez internet, jakie znam zakończyły się fiaskiem.

1)Zaczniesz ją olewać, to i ona Cię oleje, bo kim Ty dla niej teraz jesteś jak nie zdjęciem (tylko to mogła widzieć) i botem co odpisuje??
2)I żadna laska nie zaproponuje Ci pierwszego spotkania, bo utarło się w zwyczaju, że to rola faceta.
3)Gadać na gg...heh. Nawet tą drogą musisz ją czymś zainteresować żeby podtrzymać dialog. Co będzie, jak tych fajnych ciekawych rzeczy zabraknie przy pierwszym/drugim spotkaniu bo większość wyklikałeś??

Lubię swoje przeciętne życie :-)
Pan Kierownik!

Specjalista -

czarnylen
 Wysłana - 4 grudzień 2010 11:48      [zgłoszenie naruszenia]

3)Gadać na gg...heh. Nawet tą drogą musisz ją czymś zainteresować żeby podtrzymać dialog. Co będzie, jak tych fajnych ciekawych rzeczy zabraknie przy pierwszym/drugim spotkaniu bo większość wyklikałeś??

I właśnie dlatego unikam jak ognia obecnie rozmów, co by się "nie wyklikać". Co do przypomnienia spotkania, pewnie masz rację że to jednak moja rola.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

jak to rozegrać?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Problem | co mam z tym zrobic? | do czego kobiety mogą doprowadzić mężczyzn !!!! | Witać. | Zakochałam się .... ale jak w przyjacielu :( | Dość nietypowa sytuacja | Jaki zrobić krok | Jakie są dziewczyny? [ang] | Zdrada . jak mam postąpić?? | problem jakich wiele | Nie problem, ale pytanie | "nie pisze z nieznajomymi" | Beznadziejna sytuacja milosna ... ;/// | Letni spampost singli vol. 26 by Pitrekkk%-) | Jak wrócic do ukochanej, która czuje coś do byłego | Jesteś powodem - nie masz szans (?) | sex z synem | passat b5 fl nagrzewnica | budowa | sex z ojcem opowiadania | zdjęcia amatorek | kira kener | trójkącie | Pawellach | Kod ograniczenienia | katarzyna figura nago playboy ckm | anita sikorska | rozebrac | przy mercedesie | szukam zdjęcia | dziękuję wam | sex z zwierzentami | sex za mieszkanie | perfumeria internetowa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.