FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 456 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
jak to rozegrać  
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "jak to rozegrać "   

woloszek
 Wysłana - 15 listopad 2016 14:37        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam
Nie miałem problemu z panną, więc i nie szukałem odp o co jej chodzi. Aż do teraz. Do rzeczy. Poznałem dziewczynę dziewczynę w necie. Luźne pisanie. Obecnie jestem zagranicą, ale podczas urlopu w Polsce spotkaliśmy się z jej inicjatywy. Dzwoniła nagle codziennie itp. Spotkanie fajne. Było droczenie i pocałunek w usta. Bez seksu. Potem wróciłem zagranicę, a ona mnie meczyla pytaniami kiedy wrócę itp . Nie dawałem jasnej odp. Ochlodzila kontakt, ale zachowałem spokój i zainteresowanie z jej strony mi znikalo. Gadaliśmy bez spiny. Dużo się z nią druczkiem. Byłem niedostępny i tajemniczy. Tydzień temu pod poinformowała, ze wracam na weekend pod jakimś pretekstem i przy okazji chce się z nia spotkać.A ona nagle, ze musi się zastanowić! Odp jej, ze jak nie może to ma mi powiedzieć od razu to inaczej sobie czas zaplanuje. Powiedziała, ze zartowala. Umowilismy się. Teraz ona się drodzy i pisze, ze nie wie czy zdąży na spotkanie. Udałem idiote i pytam na jakie? Ona na to odpisala "hihi". Widać, ze to jest jakiś ST. Jak na to zareagować? Olac i za 2 dni zadzwonić o ustalenie dokładnego spotkania czy jakoś jej odpisać? Specjalnie wracam by się się z nia spotkać. Więc chce to rozegrać dobrze. Prosiłbym o szybką odpowiedź. Dzieki!

arek949
 Wysłana - 15 listopad 2016 22:56      [zgłoszenie naruszenia]

ale nie rozumiem w czym tkwi problem, przeciez jezeli sama sie chciala spotkac to niech teraz sama sie martwi

runelord66
 Wysłana - 16 listopad 2016 02:30      [zgłoszenie naruszenia]

Nie rozumiem nic z tego bełkotu, ale jeśli podrywasz laski tak jak piszesz, to kiepsko to widzę.

Generalnie to olej sukę.

Specjalista -

woloszek
 Wysłana - 16 listopad 2016 11:09      [zgłoszenie naruszenia]

Sorki za błędy. Pisałem to na szybko. Napisała, ze cieszy się, ze się spotkamy. Ogólnie to nie lubię pisać, gdy chodzi o dziewczyny. Staram się ograniczać to do minimum, no ale nie mam możliwości spotykać się z nią raz na tydzień czy 2, bo odległość. Raz lub dwa razy w tygodniu dzwonię, by pogadać. Odbiera zawsze. A jak sie rozlaczam to narzeka, ze chce dluzej pogadac. Za miesiąc zjezdzam do Polski, więc do tego czasu chcialbym to jakos utrzymac. Jeśli mam ja olac to dlaczego? Z tego co wiem to kobiety chcą wiedzieć od razu na czym stoją. Po prostu chodzi mi o to jak reagować na jej dziwne teksty. Z jednej strony nie chce wyjsc na kogoś kto się obraza, bo nie odpisze jej, a z drugiej nie chce być nachalny czy needy. Gdyby odmówiła spotkanie lub chciała przełożyć to od razu bym jej podziękował.

woloszek
 Wysłana - 16 listopad 2016 11:14      [zgłoszenie naruszenia]

Runelord66 chodzi Ci o to, ze podrywam przez Internet? Możesz to rozwinąć?

runelord66
 Wysłana - 16 listopad 2016 11:16      [zgłoszenie naruszenia]

Olej = miej w dupie jej teksy. Umów się na konkretny dzień i tyle, bez zbędnego pyerdolenia pomiędzy.

Specjalista -

woloszek
 Wysłana - 16 listopad 2016 11:23      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli konkretnie chodzi o to bym nic nie pisał tylko zadzwonił jutro omówić konkretnie spotkanie gdzie i o której? Ok to nie odpisuje jej, kiedy nie ma nic konkretnego do powiedzenia.

runelord66
 Wysłana - 16 listopad 2016 12:09      [zgłoszenie naruszenia]

tak

Specjalista -

woloszek
 Wysłana - 20 listopad 2016 20:56      [zgłoszenie naruszenia]

Witajcie ponownie! A więc doszło do spotkania. Już myślałem, ze nic z tego, bo najpierw miała wyjść wcześniej z zajęć, ale dostałem na kilka godz przed smsa, ze nie da rady wyjść wcześniej bo na końcu musi napisać test i dopisała, ze przyjedzie jak tylko napiszę. Napisałem tylko, ze życzę jej powodzenia. Zaczęła wypisywać co robię. Olalem. Znów to samo pytanie. Potem okazalo się, ze przez przypadek usunęła mój nr tel i mam jej podać. Zatrzymałem się w hotelu, ale z uwagi, ze strasznie lało zaprosiłem ja do pokoju. Była strasznie pewna siebie. Ja wszystko traktowalem z humorem. Były pocałunki i jakieś mizianie, ale nie chciała nic więcej choć delikatnie próbowałem. Potem ja odprowadzilem do domu, gdzie w połowie drogi nie chciała bym szedł dalej. Uparlem się, ze nie będzie w srodku nocy szła sama. Była bardzo przestraszona jakby się czegoś bała. Wyjawila mi potem, ze coś poważnego kiedyś przeżyła, ale nie powiedziała co dokładnie. Ogólnie to chciała iść za rękę, ale nie chciałem, więc złapała mnie za ramię. Potem sama na pożegnanie pocalowala mnie z jezykiem. I powiedzials, ze jak wrócę za miesiąc to pójdziemy na zakupy itp. Potem w drodze do hotelu dostałem smsa, ze dziękuję mi bardzo i przeprasza. Nie odp. Zadzwoniła do mnie. Chwilę pogadaliśmy i spac. Rano mnie zaczepila na fb. Tylko ze ona nie pisze jak mi mindla podróż itd. Tylko wysyła mi zdjęcia z zajęć lub swoje. Zapytałem teraz i czym myśli, a ona ze o paznokciach heh. Mam mieszane odczucia. Na moim miejscu byście częściej dzwonili? Tylko na ile często, bo to dopiero 2 randka. Z pisaniem też różnie bywa, a przez miesiąc duzo się może wydarzyć. Jak wy to widzicie?

Duda11
 Wysłana - 20 listopad 2016 21:02      [zgłoszenie naruszenia]

Na moim miejscu byście częściej dzwonili?

Na Twoim miejscu nie dzwoniłbym w ogóle i znalazł sobie jakąś normalną.

Znawca -

woloszek
 Wysłana - 20 listopad 2016 22:01       [zgłoszenie naruszenia]

Heh tzn? Spotykałem się wcześniej ze spokojnymi laskami. Na pierwszy rzut oka normalne. Ja musiałem się produkować by rozmowa jakos szła. Wielce porządne, a do lozka wskakiwaly niemal od razu. Ta jest zwariowana i ma swoje zasady. Nie mowie tu o wielkim zakochaniu, ale cos nas do siebie ciągnie. Wcześniej coś mi nie pasowało to urywalem kontakt od razu. Tylko ile mozna heh

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

jak to rozegrać

Warto przeczytać: SPAM POST działu -> <3 | Aforyzmy | Regulamin działu <3 | Konkurs na podpis działu | Co to jest miłość? Etapy miłości | ile razy naprawde kochaliscie? | Egoizm ? u kobiet... | kocham cie - ja ciebie tez | Obrazki związane z miłością... | Zazdrosc | PODPIS DZIAŁU ->>> ANKIETA | miłości nie ma, życie to ściema | Dziwna milosc1 | przemoc w związku | Jakimi slowami? | gratuluje nowemu Moderatorowi i Boldom w dziale | jak to jest z proststututką | trzebiatowska | nowe allegro | przygody kukułka | od sprzedawcy kunte bez żadnej | katarzyna figura | bogna0258 | soundgirl | londynie | StaA?yA>ci | Eliksiry | organizator | wisła | krupa | odglos silnika | ch3coch3 | natalia83@oppl | natalia83 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.