FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6527 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
jak to wytlumaczyc rodzicom zeby dali mi spokoj!!!!!!!!!!!!!!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "jak to wytlumaczyc rodzicom zeby dali mi spokoj!!!!!!!!!!!!!!!"   

Tex31
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 14:38      [zgłoszenie naruszenia]

Sweet proponuje nie wypowiadac sie na tematy na które nie ma sie pojecia. Można skonczyc studia, pracowac, i normalnie życ, pamiętając co się mowilo przed chwilą a takze tydzien temu. Pozdrawiam.

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -

Incrap
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 14:50      [zgłoszenie naruszenia]

mysle, ze tego nie wytlumaczysz rodzicom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rodzice sie o Ciebie boja, dlatego watpie, zeby Ci sie udalo.

Daer
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 14:56      [zgłoszenie naruszenia]

Alkohol jest bardziej szkodliwy a jest legalny, to temat rzeka, ja jestem za legalizacją:D,

Ja też jestem za legalizacją. Co to ma do tematu? I tak nie chciałbym, by moja nastoletnia córka "chodziła" z ćpunem, tak samo jak i z alkoholikiem. Jak się usamodzielni niech robi co chce, ale jak jest niesamodzielna, to niech nie oczekuje "wolności przynależnej dorosłym".

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

Sweet69
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 14:59      [zgłoszenie naruszenia]

Tex31
to zależy ile się jara.

pozdrawiam równiez

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 15:05      [zgłoszenie naruszenia]

Już pierwszy blant ma ujemny wpływ na zdolności kognitywne, to raz.

THC nie powoduje trwałych uszkodzeń, ba, nie ma doniesień, zeby powodował jakiekolwiek uszkodzenia w tkance nerwowej, a przewodnicto dendrytyczno-aksonalne wraca do normy po odstawieniu, to dwa.

Więc oboje nie macie racji i dajecie soga

Tex31
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 15:07      [zgłoszenie naruszenia]

12 lat, pozdrawiam:D

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -

Zloniu
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 15:14      [zgłoszenie naruszenia]

Hehe, palacz trawy to dla was cpun, ktos na nastepny pisze ze po 2-3latach palenia robia sie jakies dziury i klopoty z pamiecia. A jawam powiem ze wszystko zalezy od czlowieka, nawet sobie sprawy nie zdajecie ilu jest takich palacze, ze wiekszosc z was nigdy nie dorosnie im do piet, czy to pod wzgledem intelektualnym, zawodowym czy majatkowym. Tylko ze te osoby sie tym nie obnosza na prawo i lewo, bo chwalic tym to moze sie conajwyzej malolat. Uzywka jak uzywka, w pracy nieraz widzialem narkusow wypiujajacych po 6-7 filizanek kawy, ja po jednej sie zle czuje, tak mam, ale ich nikt cupnami nie nazwie bo to tylko "kawa" ale bez niej niektorzy nie potrafia funcjonowac normalnie, a fajkami to inaczej. Kazde uzaleznienie jest zle i trzeba z nim walczyc, ale nie demonizujmy. A co do rodzicow to jedni wyrzucili by twojego chlopaka razem z Toba z domu inni by zapalili z wami spiffa, Ty masz akurat takich to trzeba bylo to ukryc, jesli sama uwazasz ze chlopak nie robi zle i ogarnia rzeczywistosc. Jesli jest inaczej moze rodzice maja racje.

[http://www.youtube.com/watch?v=P95x3yD4rFM]

Sweet69
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 15:24      [zgłoszenie naruszenia]

kurva mam znajomego który jara już ładnych parę lat, kilka razy dziennie i serio na trzeźwo nie da się z nim gadać - znaczy druga osoba też musi się ujarać zeby rozmowa sie toczyła
no ale moze bierze coś jeszcze - nie wiem.

wiem natomiast, że nie byłabym wniebowzięta jakby moja córa latała z facetem, który sie oduża czymkolwiek codziennie.

Ekspert -

Daer
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 15:33      [zgłoszenie naruszenia]

Zloniu, Ty czegoś nie rozumiesz. Jak to sweet napisała:

wiem natomiast, że nie byłabym wniebowzięta jakby moja córa latała z facetem, który sie oduża czymkolwiek codziennie.

I tyle.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

Zloniu
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 15:39      [zgłoszenie naruszenia]

Wiem ze sa i tacy, ba takich jest znacznie wiecej. Jednak nie mozna generalizowac, jak by nie jarali to pewnie by zaczeli loic wode czy jabole taka prawda jedni sa bardziej podatni na uzaleznienia inni mniej, spojrzcie na takich rolling stonesow, przeciez teoretycznie powinni juz niezyc po tym co wyprawiali ze soba. Spojrzcie na Wojewodzkiego ktory dam sobie reke uciac przed programem pierze w cocolino i nie tylko przed programem, przeciez to widac. Gdyby wiekszosc o tym wiedziala pewnie by mu ogladalnosc spadla, moze i dobrze by bylo ;) Trawa nie koniecznie musi byc zla, jesli kktos ma umiar, silna wole i duzo mysli nad zyciem i soba ze strony gandzi nie musi sie niczego obawiac, ale nie wszyscy tak maja i tu sie zaczyna problem. Gdybym poznal chlopaka swojej corki, dobrze go poznal, wiedzial bym jaki jest, ze mogew mu zaufac, to bym nie robil problemow mimo ze by sobie tam trawke zapalili wieczorkiem, ale ja jestem z innego pokolenia, ale jak widac nawet nasze pokelenie ma rozny poglad na ten temat.

[http://www.youtube.com/watch?v=P95x3yD4rFM]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

jak to wytlumaczyc rodzicom zeby dali mi spokoj!!!!!!!!!!!!!!!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: | | f30 | co ostatnio czytasz | mefistofeles | sex tape | sex zdjecia | autodata | łęczna | umk warunek | OPIS KONTROLEK BMW 320 | celebrites pussy | obojczyk | elektra | siasia | Soundtropolis 2005 | Soundtropolis 2005 Tracklisty | rodzice nago sloneczko | pomóżcie | pomóżcie szczęściu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.