FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6407 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
jak to wytlumaczyc rodzicom zeby dali mi spokoj!!!!!!!!!!!!!!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "jak to wytlumaczyc rodzicom zeby dali mi spokoj!!!!!!!!!!!!!!!"   

Tex31
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 15:40      [zgłoszenie naruszenia]

Wszystko zależy od człowieka, jeśli ktos do tego żre spidy i inne syfy to jasne że prędzej czy pozniej zamnieni sie w warzywo, ale znam osoby które pala codziennie od kilkunastu lat, i naprawde mają dzieci, prace, do tego znam ogromna ilośc osób które traktują zioło jak alkohol, od czasu do czasu w fajnym gronie miło jest wypic piwko i zapalic. Jestrem pewny ze kiedy nasze pokolenie bedzie miało 50-60 lat trawa bedzie legalna, na dzisiaj jest za wiele uprzedzeń, i niestety ludzie którzy obecnie rządzą (poza Palikotem:D) tego juz nie strawią.

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -

mirmiłka
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 15:59      [zgłoszenie naruszenia]

kornelka12, z rodzicami zazwyczaj bywa tak, że dopóki się uczysz i dopóki łożą na twoją edukację i na resztę twoich potrzeb, to musisz się pogodzić z ich wymogami. Co do chłopaka , który pali "trawę" ja rozumiem ich punkt widzenia. Ale jeśli pracuje i sam się z tego utrzymuje, to może po prostu rodzice powinni go poznać od tej strony? Najlepsza jest normalna zwykła rozmowa, bez histerycznych krzyków typu " wy nic nie rozumiecie, ja go kocham, on jest dla mnie najważniejszy... i etc." Po za tym skoro tak się doskonale rozumiecie z chłopakiem,i tak się kochacie, to czemu nie postara się dla Ciebie tego świństwa rzucić? Ponoć miłość czyni cuda? Życzę spokojnych przemyśleń na temat tego co was łączy i dobrych relacji z rodzicami

"mam parasol, który chroni mnie przed nocą.."

INSOMNIA
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 16:20      [zgłoszenie naruszenia]

Ja nie znam nikogo kto codziennie jara/pije to sie na nim ujemnie nie odbilo. Znam za to duzo osob, ktore czynia to okazjonalnie i calkiem normalnie funkcjonuja. IMHO caly problem w osobniczej podatnosci na uzaleznienia.

Kisiol-Ent
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 17:07      [zgłoszenie naruszenia]

prowokacja omg ktos chce sie posmiac po prsotu ;P

Specjalista -

NEMO_
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 17:24      [zgłoszenie naruszenia]

jedyne co mozesz, to powiedziec rodzicom, ze juz nie pali i chvj bo co innego ;<
wstawianie po zdaniu wiecej niz trzech wykrzyknikow swiadczy o zrytej kopule.udowodnione naukowo, powaga.dziekuje.

namawianie kogos do oszukiwania swoich rodzicow, w celu zapewnienia sobie komfortu bycia w zwiazku z cpunem, swiadczy o powaznych dysfunkcjach emocjonalnych i prawdopodobnie silnych zaburzeniach w relacjach rodzinnych. i to jest NAPRAWDE udowodnione naukowo, powaga. prosze.

Jeszcze duzo wody upłynie, musi sie zmienic pokolenie, żeby trawa była postrzegana tak jak powinna.

mam nadzieje ze jak nawiecej tej wody uplynie zanim narkotyki beda postrzegane tak jak nie powinny byc, a jak wymyslaja sobie cpajacy zeby zwiekszyc komfort cpania.

Jestem kropla poplatana a zatem plynaca pod prad

Daer
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 17:36      [zgłoszenie naruszenia]

taka prawda jedni sa bardziej podatni na uzaleznienia inni mniej

I dlatego bym był przeciw, że palącego mj nastolatka postrzegam jako słabszą jednostkę, podatną na uzależnienia Zwłaszcza biorąc pod uwagę jej "nielegalność" (utrudnienia zakupu).

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

Zloniu
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 17:38      [zgłoszenie naruszenia]

A ja jestem za tym, zeby z szufladki "narkotyki" wyciagnac katalog z trawa, bo co jak co, jesli trawa jest narkotykiem, to alkohol tez i to sporo grozniejszym. I chyba kazdy kto zetknal sie z tymi uzywkami w jakims okresie swego zycia przyzna mi racje. Nie wybielamj trawy, syndrom amotywacyjny to nie bajka, mozliwe klopoty z pamiecia, nerwica, depresja tez nie, a takie moga byc skutki jej naduzywania, do tego problemy z ukladem oddechowym (no chyba ze bawisz sie w kucharza lub masz waporyzer). A alkohol to co lepszy? mozesz zalapac wszystko co wyzej nie liczac problemow z plucami, do tego wyniszcza watrobe, nerki, mozg, nasila znacznie agresje, mozna go przedawkowac, marihuany nie przedawkujesz choc bys chcial. Trzeba byc ignorantem jezeli sie tego nie dostrzega, za rowno w jedna jak i w druga strone. Wszystkie uzywki to syf ale umilaja co niektorym zycie i nic nikomu do tego czy ktos pali gandzie czy pije wode. No chyba ze robi to moje dziecko ;)

Zmieniony przez - Zloniu w dniu 2009-04-21 17:40:33

[http://www.youtube.com/watch?v=P95x3yD4rFM]

Daer
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 17:44      [zgłoszenie naruszenia]

jesli trawa jest narkotykiem, to alkohol tez

Alkohol jest narkotykiem jak najbardziej. Tyle że uzależnionego od alkoholu nazywa się dla odmiany alkoholikiem.

A o legalizacji tutaj:
[http://www.insomnia.pl/Legalizacja_marihuany_-_apel-t607919.html]

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

Zloniu
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 17:45      [zgłoszenie naruszenia]

Dear, a picie alkoholu nie traktujesz jako slabosc? Kazdy nalog to slabosc nawet nalogowe uprawianie sexu ;) Poza tym, jzu Bob Marley zauwazyl, iz gdyby trawa byla legalna, palenie jej nie bylo by takie ekscytujace i przyjemne, dla wielu osob blancik ma ciahgle magie owocu zakazanego i czesto wrecz przeciwnie przyciaga zamiast odstraszac

Zloniu
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 17:48      [zgłoszenie naruszenia]

Nemo pijesz alkohol albo palisz fajki? Jak tak jestes dla mnie cpun :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

jak to wytlumaczyc rodzicom zeby dali mi spokoj!!!!!!!!!!!!!!!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: Co zrobić, gdy zdradzi cię dziewczyna? | Sesyjny spampost singli vol. 24 by Lu%-) | Kocham ją bardzo - jak przekonać? | sam nie wiem | Faceci i ich kumple, przyjaciele, znajomi... | Dziwny problem - prosze o opinie | Czy można oszaleć z miłości? | Czy można być spełnionym w związku bez seksu? | Brać się za to czy się nie brać...? | problem twki we mnie ? | Walentynki ! | Zakochany w dziewczynie | wielkanocny temat - gdzie są jaja? | Dlaczego mężczyźni zdradzają?? | Co mam zrobic bo mnie to mega wkur | dzień MIŁOŚCI | jak zrobić pióro świetlne | BiankaHolms | ustal wzór sumaryczny węglowodoru o masie molowej 70gmol zawierającego 85,8węgla | wioslarz | kraków | sex randki | FETHERLITE ELITE | kopalnia | kasia cichopek nago | regggie | tuleya | rodzaje systemów | rodzaje systemó klasy | Wiganna Papina | jeremy | aviomarin | Lunar | podświadomość | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.