FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6526 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
jak to wytlumaczyc rodzicom zeby dali mi spokoj!!!!!!!!!!!!!!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "jak to wytlumaczyc rodzicom zeby dali mi spokoj!!!!!!!!!!!!!!!"   

Daer
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

Naprawdę nie chcę ciągnać offtopa - w temacie, do którego dałem link, zapisałem spokojnie powyżej 20 stron A4 Jestem za legalizacją, więc nie musisz mnie nawracać.
Temat nie o tym
Ale jeszcze odpowiem - tak, nałogowe picie traktuję jako słabość. Zwłaszcza u nastolatka.

Edit:
Nie palę, nic nie biorę, problemy z alkoholem miałem - już z tym jest poprawa. Przed 17-18 rokiem życia to i nawet nie piłem piwa.

Zmieniony przez - Daer w dniu 2009-04-21 17:51:12

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

NEMO_
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 18:10      [zgłoszenie naruszenia]

nie pije alkoholu, pale fajki i wiem ze jestem cpun z tego powodu

Jestem kropla poplatana a zatem plynaca pod prad

Zloniu
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 18:27      [zgłoszenie naruszenia]

A ja tak nie uwazam, no chyba ze palisz paczke dziennie. Wg mnie cpun to taka osoba ktora podporzadkowuje wszystkie lub niemal wszystkie aspekty zycia dla zazywaiu danej substancji i gdy ja odstawi pojawiaja sie powazne zmiany w jej zachowaniu. Specjalnie tak napisalem, uzywajac Twojej retoryki. A wracajac do tematu to mlodzi ludzie niepowinni siegac po zadne substancje ktore zakrzywiaaja obraz rzeczywistosci (albo umozliwiaja patrzyc na nia inaczej?), odurzaja czy uzalezniaja. Nie wazne czy bedzie to legalny alkohol, papierosy, dopalacze, czy nielegalne jak np. gandzia, spidy itd. Jednak nalezy pamietac ze mlodosc ma swoje prawa, tylko ze bez przesady obowiazki rowniez sa. Jesli autorka tematu uwaza, ze jej chlopak przesadza, ze zle na niego to wplywa, ze sie zatraca, niech na niego wplynie, powie co o tym sadzi, nam ciezko tu dywagowac czy rodzice maja racje czy nie bo to Ty go znasz najlepiej, masz swoj rozum- wykorzystaj go

[http://www.youtube.com/watch?v=P95x3yD4rFM]

Daer
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 18:38      [zgłoszenie naruszenia]

A wracajac do tematu to mlodzi ludzie niepowinni siegac po zadne substancje ktore zakrzywiaaja obraz rzeczywistosci (...) odurzaja czy uzalezniaja. Nie wazne czy bedzie to legalny alkohol, papierosy, dopalacze, czy nielegalne jak np. gandzia, spidy itd.

No, widze, że jest jakieś "pole porozumienia"

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

komandarm
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 19:30      [zgłoszenie naruszenia]

Jakby mi córa przyprowadziła do domu ćpuna/pijaka/obiboka/anarchistę/wokalistę grunge`owego albo innego dziada, to bym go pogonił.

Zloniu
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 19:41      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym nawet technomula czy dicopolowca wzial bym pod swoj dach gdyby byl dla niej dobry

[http://www.youtube.com/watch?v=P95x3yD4rFM]

kornelka12
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 20:52      [zgłoszenie naruszenia]

a czy ja napisalam ze on pali codziennie niee!!!wiec najpierw nauczcie sie czytac a potem dopiero oceniajcie!!!! napisalam ze pali trawe ale od czasu o czasu jasnee!!!

kornelka12
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 20:55      [zgłoszenie naruszenia]

mirmiłka dziekuje ci bardzo za odp ty mnie rozumiesz a nie jak inni daja mi kazania to zle to nie dobre bozeeee co za ludzie....

xitrance
Lord Of Trance
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 20:59      [zgłoszenie naruszenia]

Tyyy naa pewnooo nieee paaalisz z tyyym chłopaaakiemmmm???

mmmmmmmmmmmmmmm

- Wodzu! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie, możemy atakować w każdym kierunku

Ekspert -

kornelka12
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 20:59      [zgłoszenie naruszenia]

Daer I tak nie chciałbym, by moja nastoletnia córka "chodziła" z ćpunem, tak samo jak i z alkoholikiem.

ja napisalm ze on pali od czasu do czasu a ty napisales w jednej z twoich odpowiedzi ze codziennie i nazywasz go cpunemm...ty zapewne tez od czasu do czasu pijesz alkohol to co tez jestes alkoholikiem ja tek to rozumiem!!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

jak to wytlumaczyc rodzicom zeby dali mi spokoj!!!!!!!!!!!!!!!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: Koleżanka z klasy | Co o tym myślicie? | Po prostu chcę się wygadac:(( | Pomocy ona mnie zdradziła po 7 latach | takie pytanko nad którym zastanawia się pewnie pare osób :)) związki w klasie? | Rozmowa | Co zrobic? Ona mi sie juz nie podoba | mam faceta pajaca, co robic? | Problem | Jestem niesmialy, kto pomoze? ... :( | Dziwne wychowanie? | Jak mrok i swiatlo ktore bez siebie nie istnieja | Przekaż 1% swojego podatku dla Kaji! | 2 laski...i jest problem :/ | mały problemik | jak to widzicie | Dj Tiesto | w124 | halejcio | młynarska | popek | zbiór | carolyne aquino | metylon | Krym | ck bitch | thc | diler doskonaly | tuning pokoju | Daer | sylwia nawrat | wpływ miłości na wybory moralane | les | płyny do higieny intymnej dla mężczyzn | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.