FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6443 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
jak to wytlumaczyc rodzicom zeby dali mi spokoj!!!!!!!!!!!!!!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "jak to wytlumaczyc rodzicom zeby dali mi spokoj!!!!!!!!!!!!!!!"   

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 21:00      [zgłoszenie naruszenia]

Ale to co pali Twój facet jest nielegalne a alkoholi pói co tak

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

kornelka12
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 21:05      [zgłoszenie naruszenia]

wiem o tym!!a zreszta ja juz dzisiaj przeprowadzilam z nim rozmowe i powiedzialm mu zeby nie palil tego w ogole chociaz pali sporadycznie i obiecal mi ze to zrobi!!wiec koniec tematu.pa

xitrance
Lord Of Trance
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 21:07      [zgłoszenie naruszenia]

Badtrip

- Wodzu! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie, możemy atakować w każdym kierunku

Ekspert -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 21:08      [zgłoszenie naruszenia]

Buahaha cudwny happy ending

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

Daer
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 21:24      [zgłoszenie naruszenia]

Komandarm -> dokłądnie

a czy ja napisalam ze on pali codziennie niee!!!wiec najpierw nauczcie sie czytac a potem dopiero oceniajcie!!!

Pisz po polsku, to będziesz rozumiana. Poza tym mimo tego, że nie piszesz poprawnie, zrozumiałem co miałaś na myśli - i tak, jak pali od czasu do czasu i nie umie tego rzucić, to jest ćpunem. Proste.

a ty napisales w jednej z twoich odpowiedzi ze [pali] codziennie

Nigdzie nie napisałem, że on akurat pali codziennie - no bo niby skąd mogę wiedzieć. Twojej ocenie też nie bardzo ufam, bo nie mieszkacie razem, nie jesteście ze sobą 24h/dobę.

mirmiłka dziekuje ci bardzo za odp ty mnie rozumiesz a nie jak inni daja mi kazania to zle to nie dobre bozeeee

Jakie złe, jakie dobre? To nie bajka. Jesteś na utrzymaniu rodziców = godzisz się na ich interweniowanie w Twoje życie. Tak to działa.
Usamodzielnijcie się, wtedy Twoi rodzice nie będą mieli za dużo do powiedzenia. Będziecie "mogli" brać co tylko tam chcecie.

ty zapewne tez od czasu do czasu pijesz alkohol to co tez jestes alkoholikiem ja tek to rozumiem!!

Przecież wyraźnie napisałem.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

masvidal
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 23:22      [zgłoszenie naruszenia]

bozesztymoj wladziu co ona pjerdoli.. widac ze jeszcze mloda i pod kopula tez nie za bardzo, najpierw zali sie, potem jak czyta dobre rady to bedzie sie tutaj napinala, ze caly swiat sie na nia uwzial. pokolenie emo zapewne. idz zesz wchvj jak ci nie pasuja rady, widac ze probujesz go tez wybielic przed nami choc nie wiem po co, dobrze ze rodzice trzymaja govniare za szmaty bo widac ze nie poznala jeszcze zycia a mysli ze wszystkie rozumy pozjadala. ciesz sie ze rodzice sie toba interesuja a nie maja cie w dvpie bo tez zaczelabys "cpac" razem z nim i zylibyscie dlugo i szczesliwie. wqrwiam sie jak czytam takich madrakow, chca pomocy a potem maja to w dvpie, jak jestes taka dojrzala i sama potrafisz rozwiazywac swoje problemy to po kiego sie zalisz? napisz za pare miesiecy jak juz nie bedziecie razem. pozdro i pocwicz

"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem,
a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem."

Znawca -

mirmiłka
 Wysłana - 23 kwiecień 2009 15:16      [zgłoszenie naruszenia]

Ej masvidal , nie musisz tak na dziewczynę najeżdżać. Chciała porady może trochę i zrozumienia , a przypadkiem rozpętała burzę o uzależnieniach. Każdy kto ma dzieci nie chciałby nigdy, żeby one miały cokolwiek wspólnego z narkotykami czy alkocholem, nawet papierosy w nieodpowiednim wieku są szkodliwe(według mnie zawsze i dla każdego).Ale to mój prywatny osąd . A kornelka 12 jest młodą dziewczyną wszystko przed nią, nie trzeba dodatkowo jej dołować,sama zobaczy jaka jest rzeczywistość.I ja jej życzę wszystkiego dobrego a czy z tym czy z innym chłopakiem, to już od niej zależy..

"mam parasol, który chroni mnie przed nocą.."

Daer
 Wysłana - 23 kwiecień 2009 15:22      [zgłoszenie naruszenia]

Chciała porady może trochę i zrozumienia , a przypadkiem rozpętała burzę o uzależnieniach.

No i dostała i jedno i drugie. To, że rady są inne niż myślała, i to, że zrozumienie nie oznacza akceptacji i wyrozumiałości to inna sprawa

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

mirmiłka
 Wysłana - 23 kwiecień 2009 15:27      [zgłoszenie naruszenia]

Daer masz rację. Niestety tego ,że zrozumienie nie jest równoznaczne z akceptacją trzeba się samemu uczyć. Tak samo jak dobierać sobie znajomych czy przyjaciół i z kim się umawiać a z kim nie. Zresztą wiesz jak jest , człowiek się całe życie uczy

"mam parasol, który chroni mnie przed nocą.."

masvidal
 Wysłana - 23 kwiecień 2009 15:53      [zgłoszenie naruszenia]

oj tam czasami mnie ponosi ja jestem w stanie zrozumiec ze to okres buntu i jakichs wyborow, ksztaltowania sie pogladow, ale jak ktos chce uslyszec od innych co sadza o danym problemie to powinien liczyc sie z tym ze nie wszyscy beda ja glaskac po glowce. po co wywolywac dyskusje, jak liczy sie tylko na akceptacje swojego zachowania? a jesli dochodza inne glosy "przeciw" to odrazu jest oburzenie i teksty typu "a ty tez na pewno pijesz czasami w takim razie jestes alkoholikiem!!"

Zmieniony przez - masvidal w dniu 2009-04-23 15:53:40

"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem,
a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem."

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

jak to wytlumaczyc rodzicom zeby dali mi spokoj!!!!!!!!!!!!!!!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: Zimowo-wiosenny spampost SINGLI vol.40 by deberr | zapomnieć | Fryzjerka | jeśli nic nie zrobię to za miesiąc wszytsko przepadnie....!!!!!!!!! | No i cóż zrobić? | Moja samotność | pomozcie rozkminic | wybaczyliście partnerowi i jesteście z nim nadal ... | jak to rozegrać! | Jak zabajerowac doktorantkE/ | Idymy na podryw i...? | Co o tym myslec? %-) | mój chłopak nie chce się ze mną kochać! | Bardzo ciekawa sprawa: ) | Czy warto? | a chvj wie... ? | gej | xxxsoniaxxx | mlkv | kod ograniczeń nokia 6303c | omijać | dajcie linka do jego fejsbuka | etynol | grzyby | multikinie | martyna wojciechowska | śmierci | śmierć | malaMerlin | merlin | jasło | pierdoia | jennifer walcott | ))O(( | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.