FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6494 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
jak to wytlumaczyc rodzicom zeby dali mi spokoj!!!!!!!!!!!!!!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "jak to wytlumaczyc rodzicom zeby dali mi spokoj!!!!!!!!!!!!!!!"   

mirmiłka
 Wysłana - 23 kwiecień 2009 16:00      [zgłoszenie naruszenia]

masvidal ja wiem, każdego czasem ponosi W pewnym sensie z każdym inaczej się prowadzi rozmowę.Czasem muszę wykrzesać strasznie dużo samozaparcia, żeby nie pozwolić sobie na potoki bluzgów czasem np. w realu....

"mam parasol, który chroni mnie przed nocą.."

Daer
 Wysłana - 23 kwiecień 2009 16:14      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tam wychodzę z założenia, że język należy dostosować do odbiorcy. I tak w niektórych sytuacjach "bluzgam jak najęty", w innych "popisuję się erudycją". Nie mam z tym większych problemów, ani z rodzielaniem takich styuacji, ani z "powstrzymywaniem się od bluzgania".

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

T900
 Wysłana - 23 kwiecień 2009 16:19      [zgłoszenie naruszenia]

Zabij ich

mirmiłka
 Wysłana - 23 kwiecień 2009 16:23      [zgłoszenie naruszenia]

No tak , w końcu język giętki mamy, wypowie wszystko co pomyśli głowa, ale czy to na dłuższą metę daje jakieś efekty? Ja ogólnie nie lubię niecenzuralnych wyrażeń, ale to nie oznacza, że takowych nie potrafię wypowiedzieć gdy mi ktoś na odcisk nadepnie .

Pesci123
 Wysłana - 23 kwiecień 2009 16:29      [zgłoszenie naruszenia]

Spróbuj przekonać swoich rodzicieli do spożycia marihuany, wspólnie, razem z chłopakiem, który ma dostęp do zioła. Złóżcie się po dyszce wszyscy, siadacie w pokoju rodziców na dywanie i ogień.

Ja tam nie widzę żadnego problemu...

Shut up and squat!

wasiut15
 Wysłana - 23 kwiecień 2009 16:38      [zgłoszenie naruszenia]

Mi się wydaje że nie masz 19 lat.Ja też robie sporo błędów ale tyle co u ciebie to nie widziałem.Pozatym piszesz jak jakaś paranoiczka a jesteś dorosłą osobą ale jak do 12 roku się bawiłaś lalkami....

mirmiłka
 Wysłana - 23 kwiecień 2009 16:46      [zgłoszenie naruszenia]

Co do całej sprawy ma zabawa lalkami w wieku 12 lat? Ja znam takich co mają 30- stkę i też się lalkami bawią A co do błędów..istnieje coś takiego jak dysgrafia, chociaż to nie tłumaczy wszystkiego.

Daer
 Wysłana - 23 kwiecień 2009 16:50      [zgłoszenie naruszenia]

Dysgrafia nie ma nic z tym wspólnego

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

AdrianHose
 Wysłana - 23 kwiecień 2009 16:58      [zgłoszenie naruszenia]

Ja też popalam od czasu do czasu (5-8 razy na miesiąc). Nie chwaliłem się tym dziewczynie ani nie spotykałem się z nią pod wpływem ale też tego specjalnie nie ukrywałem. Ona wiedziała coś tam pewnie ktoś jej powiedział albo coś. Co do rodziców jej to nawet z paleniem szlugów się chowałem chociaż dziewczyna też paliła i również się ukrywała

mirmiłka
 Wysłana - 23 kwiecień 2009 17:04      [zgłoszenie naruszenia]

Zależy od rodziców, czasem udają że nie wiedzą . Najgorzej jest wtedy kiedy niewiedzą o czymś bardzo poważnym .

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

jak to wytlumaczyc rodzicom zeby dali mi spokoj!!!!!!!!!!!!!!!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: Jak sprawić, żeby twoja była kobieta wróciła do Ciebie? | Cierpienia młodego Wertera vol. 1500100900 | Kobieta bawi sie facetem, pulapka przyjaciela II | Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-) | Wasze piosenki o miłości | Wiersze... | Co zrobić żeby do mnie wróciła..?;( | Zdradziła Mnie K***A! | Odzyskać dziewczynę - POMOCY!! | Wasze rozstania i późniejsze wzajemne relacje | Temat standardowy | miłość bezgraniczna | Jakos tak fajnie.. | Kolejny z serii "jak zapomnieć" :/ | obawa - rozstanie | potraficie byc WIERNI? | kiedy wybuchnie 3 wojna swiatowa | rekrutacja policji | anna at | świat według bandy dvd cena | fuck | erotic | pic | panie poznań | blowjob | fotka 2016 | opowiadanie erotyczne matka i syn | opowiadanie erotyczne matka i syn | WYSIWYG Web Builder 1104 | Wytrysm byka | Wytrysk byka | Ile spermy jest Wytrysku byka | mocne filmy erotyczne | Oliv | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.