FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6445 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
jak to wytlumaczyc rodzicom zeby dali mi spokoj!!!!!!!!!!!!!!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "jak to wytlumaczyc rodzicom zeby dali mi spokoj!!!!!!!!!!!!!!!"   

Paco19
 Wysłana - 23 kwiecień 2009 17:17      [zgłoszenie naruszenia]

Kornelka haha zapal z rodzicami sobie może hahaha ogólnie spotkajcie sie w domu i zajarajcie wszyscy haha niechhh kurvwaaa cały świat bakaaaa zje..by

Mordimer M
 Wysłana - 24 kwiecień 2009 21:36       [zgłoszenie naruszenia]

nie jest cpunem? szybko sie stanie a w wieku 30 lat dalej bedzie mial mentalnosc 17latka ;) facetowi sie mozg wypali jak za X lat bedziesz miala porzadnego faceta i gdzies tego cpuna spotkasz to rodzicom podziekujesz goraco ;)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

jak to wytlumaczyc rodzicom zeby dali mi spokoj!!!!!!!!!!!!!!!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: Jak poderwać dziewczyne | i co poczynic | dziwne zachowanie kobiet | z przyjaciela w kochanka?:/ | Jak namówić dziewczyne żeby przyjechała do mnie? | Co mam zrobić z mężem??? | Cholerny alkohol | Powrót do ex...doradźcie! | "kocham Cię" ... podejście drugie | ekh... | wyjscie z przyjaciolka | Propozycja dla wszystkich... | taka mala historia o ex;p | Miłość - czy istnieje na prawde, czy jest tylko bzdurą? | Odbijanie partnerów. | 'kocham Cie' jak często ? | medycyna | film | depilacja | usunięcie konta i postów | usunięcie konta | metanadren | httpwwwyoutubecomwatchv=sMY7LCk0UxQ | Volkswagen bora | Seks friend | Volkswagen bora | admistrz | otwarcie hieprmarketu | otwarcie supermarketu | otwarcie marketu | otwarcie | połykanie spermy | sperma | kaen | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.