FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 24707 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
jak wzmocnić psyche i pozytywnie mysleć? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "jak wzmocnić psyche i pozytywnie mysleć?"   

reiden
 Wysłana - 22 listopad 2005 20:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Mam taki problem ze wciaż mam wachania nastroju i mysli pesymistyczne. Raz myśle że wszystko ukłąda mi sie dobrze,jestem szczęśliwy a np za pół dnia lub dzień wydaje mi sie że mam beznadziejne życie,wszystko mi niewychdozi a jak cos ładnei sie układa to zaraz myśle że to i tak długo niepotrwa.Boje sie zakochać bo zaraz myśle że to i tak po jakimś czasie sie skończy wieć niema sensu puki niebede miał swego meiszkania i samochodu. Wogóle wciaż mi jakieś myśli przychdozą do głowy,że wszystko jest beznadziejne,że jak jestem szczęśliwy to to długo niepotrwa.chyba przyzwyczaiłem sie do życia bez szczęśia. To trwa juz długo ;p co jest z moją psychiką?. co mam robić żeby niemieć złych myśli.dodam ze w środowisku uchodze ża osobe wesołą i miła a nie za jakiegos gbura,bo to co mnie męka to jest w psychice mojej i nikt o tym niewie co czuje. Pewnie napsizecie żeby sie niczym nierpzejmować i pozytywnie myśleć ale to nei takie łatwe bo pesymistyczne myśli same przychodzą.

<<<<ci z wiarą w życie będą najśilniejsi>>>>

PITTT
woli psy niż ludzi
 Wysłana - 22 listopad 2005 22:07      [zgłoszenie naruszenia]

ile masz lat?

SFD Ju-Jitsu TEAM

Specjalista -

reiden
 Wysłana - 22 listopad 2005 22:48      [zgłoszenie naruszenia]

18

PITTT
woli psy niż ludzi
 Wysłana - 22 listopad 2005 22:57      [zgłoszenie naruszenia]

i od dawna tak masz? Czy teraz, ostatnio sie pojawiło?

SFD Ju-Jitsu TEAM

Specjalista -

Berre
 Wysłana - 22 listopad 2005 23:22      [zgłoszenie naruszenia]

Znajdz sobie jakas pasje , pasja lekarstwem na wszystko. Nie zyj z dnia na dzien , jakimis schematami typu dom , rodziana itd. Rob to co kochasz ,rozwijaj sie w tym , to wzmocni twoja psychike. Moge ci poradzic jakis sport , najlepiej sw. To tylko sugestia oczywiscie , mozesz tez rownie dobrze robic cos innego.

mrowkamegi
 Wysłana - 23 listopad 2005 13:39      [zgłoszenie naruszenia]

Sa to normalne myśli i zachowania przy depresji. Wiem ze to dziwnie brzmi bo przeciez wśrod ludzi jestes wesoły, mily, pewnie nigdy sie nie skarżysz ale pewnie brakuje ci kogos komu bys mogł sie wyzalic ze jest ci żle, ze nie widzisz przyszłosci. A moze boisz się zakochac ze wzgledu na bardzo małe zaufanie do ludzi (dziewczyn) ? przeciez miłosc nie zawsze sie konczy ... zdrada to moda jaką lansuja dzis w telewizji ale nie kazdy człowiek taki jest (w milosci nie chodzi tez o dom i samochod chyba ze szukasz dziewczyn do sponsorowania :)). Wiem że trudno myślec pozytywnie kiedy wszystko wydaje ci sie beznadziejne ale od czegos trzeba zacząc. Zacznij od drobnostek!Badz dalej wrażliwy ale walcz z NADwrazliwoscia. Zrob cos co najbardziej lubisz, ciesz sie małymi rzeczami zobacz jak wszystko , nawet najmniejsze rzeczy sa powiazane ze soba, jak ogromne puzzle, znajdz w nich radosc. Pozniej bedziesz mogł zrobic wieksze kroki... ale wszystko w swoim czasie...

pozdrawiam serdecznie

reiden
 Wysłana - 23 listopad 2005 15:38      [zgłoszenie naruszenia]

mrowkamegi jest tak jak napisałeś,dzięki za wypowiedź.
berre właśnie,żyje z dania na dzień i to jest ciezkie(musze chyba urozmaicać bardziej życie)
ps:trenuje sw i ćwicze na siłowni,pomaga ale na krótko.
pit już tak mam od dłuższego czasu,z 2 lata jak nie wiecej,ale raz jest lepiej raz gorzej.

NiePytaj
 Wysłana - 23 listopad 2005 19:30      [zgłoszenie naruszenia]

imo za duzo myslisz ;)
wiecej spontanu, nie kieruj sie stereotypami, staraj sie jak najmniej siedziec w domu i myslec co by tu porobic. Po prostu zadzwon do znajomego i zaproponuj jakis wypad na bro/kregle/kosza/rower/sanki etc co tam wolisz.
A jak to nie pomoze to polecam ksiazki o podswiadomosci.

Good Luck.

Sila plynie z krwia duma razem z nia.

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 25 listopad 2005 11:49      [zgłoszenie naruszenia]

Możesz się na***ać do upadłego i tak codziennie przez tydzień, nie wracać do domu, szwędać się po mieśćie...może zaczniesz doceniać do co masz i cieszyć się z tego.

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

Znawca -

mrowkamegi
 Wysłana - 8 grudzień 2005 16:54      [zgłoszenie naruszenia]

"Leżysz bezsilnie przez większą część dnia lub po prostu ciężko ci jest się zabrać za cokolwiek. Myśli są ciężkie, a świat wydaje się nierealny. Czasami bez przyczyny pojawia się nieokreślony lęk, a czasami dla odmiany funkcjonujesz normalnie, bez wyraźnej przyczyny. Ciemność, czerń funkcjonuje jako podstawowe tło postrzegalne nawet fizycznie.
.....
Twój stan fizjologiczny w chwilach nasilenia "choroby" jest taki sam, jak u ludzi wytrwale medytujących. Brakuje ci jednak wypracowanych nawyków umożliwiających "normalne" funkcjonowanie w zewnętrznym świecie.
.......medytuj, uprawiaj medytację wyciszenia, obserwacji i wglądu typu zen lub vipassana choćby przez 15 min. dziennie. W miarę postępów w praktyce przekonasz się, że to co odbierałeś jako wewnętrzną ciemność, nie jest już nią, że funkcjonuje w tobie rodzaj wewnętrznego zmysłu wzroku... pozwalającego widzieć dokładniej. Jak? To sam musisz się przekonać. Uczyń tę część siebie, która jest już po drugiej stronie, swoim nauczycielem, zadawaj jej pytania i wsłuchuj się w odpowiedzi.... urywki z - Piotr "Śpiący Niedźwiedź" Jaczewski [http://www.gw.7d.pl/]

Pan Piort wysunął sugestie zeby depresje zamienic w trening duchowy, ze depresja jest predyspozycja do szukania wewnątrz
Pan Leszek Żądło pisze również o samotnosci jako o rzeczy dobrej, która pomaga w rozwoju duchowym, tylko ze względu na nasza cywilizacje i wychowanie ludzie myślą o samotności i ciszy jak o czymś najgorszym....

Mi osobiście bardzo podoba się ta teoria, zamienić wroga w przyjaciela, dlaczego sie załamywac jak mozna chorobsko do czegoś wykorzystać, do czegoś kreatywnego , korzystnego Dla siebie i innych.......

F0rest
 Wysłana - 8 grudzień 2005 17:08      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm ciekawe co tu napisałęs musze powiedziec ze mam identycznie jak autor postu wy tez tak macie czy tylko Ja i autor jestesmy inni? jak wychodze do ludzi promienieje i wogole jest spoko chodż zdaza sie ze czasami jestem zamulony i przebywając z ludzmi ale trwa to tylko chwilkę .........chyba bede musial zająć sie tą medytacją ale jak jak trzeba sie wyciszyc a ja chodze do pubow i na disko bede musiał chyba troszku poczytac:)

''Roses are red. Violets are blue. Milk, eggs, coffee.'

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

jak wzmocnić psyche i pozytywnie mysleć?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: Nadwrażliwość... | Transplantacje | Do znajacych się na snach | Zrozum (?) ją i jego | Etyka i deontologia medyczna:) | jak zapomieć ?? | prawo przyciagania | Oblookać | wpływ mechaniki kwantowej na świadomość ludzką | kleska kosciola? | Platon i jego jaskinia | Sztuka manipulacji | Byc czy nie byc ... w imie tlumu .... samym soba.. | inkwizycja | Friedrich Nietzche | czy 2+2=4? | lotto | tomaszów mazowiecki belcvhatów | the killing | TMBAF25J993035535 | przepuklina przełyku | glebokie gardlo | insopaker | insopakerzy | adamszky | gazy | anna korcz | mma panowie | wielka brytania | Farmacja | bia ko | prezent dla dziewczyny | punkt g film | SEBALYSY | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.