FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 2681 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
jak zacz望? 
[powiadom znajomego]    
Autor "jak zacz望?"   

programist
 Wys豉na - 29 pa寮ziernik 2007 19:55        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz t逝szczu

Witam, mam pewien problem. Ot騜 dziewczyna, w kt鏎ej podko**** si od gimnazjum jaki czas temu rozesz豉 si ze swoim ch這pakiem, no i jest wolna jak mo積a si domy郵e :P No i mam pytanie, czy 'pokr璚i' z ni troch, czy od razu p鎩軼 i waln帷 prosto z mostu "czy b璠ziemy razem?"

pafiel_007
B O M B E K
 Wys豉na - 29 pa寮ziernik 2007 19:57      [zg這szenie naruszenia]

ale ze co? znacie sie w ogole? czy cchesz isc tak do nieznajomej czy jak? bo nie rozumiem

Zapraszam do gotowania [http://www.insomnia.pl/-t670340.html]
Sprzedam MSI Dominator GT70 [http://www.insomnia.pl/-t685017.html]

Ekspert -

Mati27
 Wys豉na - 29 pa寮ziernik 2007 19:58      [zg這szenie naruszenia]

nawet jesli powie ze sie zgadza pobedzie z Toba troche zeby zlagodzic swoje cierpienia i rzuci Cie w ****u za jakis czas a Ty zrozpaczony zalozysz temat co zrobic zeby wrocila... chcesz tego?:P

[www.pajacyk.pl] , [www.polskieserce.pl]

programist
 Wys豉na - 29 pa寮ziernik 2007 19:59      [zg這szenie naruszenia]

znamy si, moja przyjaci馧ka. :)

kemesO
Analityk
 Wys豉na - 29 pa寮ziernik 2007 19:59      [zg這szenie naruszenia]

Ekspert -

GoldenEyes
 Wys豉na - 29 pa寮ziernik 2007 20:02      [zg這szenie naruszenia]

no jak ty to sobie wyobrazasz??
-czesc
-czesc
-ladna dzisiaj pogoda
-no
-chcesz sie ze mna zwi您a??

masz 90%szans ,ze dostaniesz kosza,przeciez jaka masz pewno嗆,ze ona czuje to samo co ty?-瘸dn

najpierw zaproponuj spotkanie,poznajcie sie bardziej,jesli sie do siebie zblzycie to wyjdzie samo z siebie

"Nawet najwi瘯sze prawdy mog okaza si jeszcze tylko fa連zywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -

Miareczka
katechetka
 Wys豉na - 29 pa寮ziernik 2007 20:05      [zg這szenie naruszenia]

Programista wida, ze kobiety zna tylko z .jpg

stateczna 穎na swojego m篹a%-)

Ekspert -

pafiel_007
B O M B E K
 Wys豉na - 29 pa寮ziernik 2007 20:05      [zg這szenie naruszenia]

nie proponuj jej takich rzeczy czlowieku
jak juz to zapros ja gdzies, pozniej znowu, pozniej moze ona cos wymysli i tak samo pojdzie

bo jak ty sobie to wyobrazasz? spytasz sie jej, ona sie zgodzi i zaczniecie sie wtedy spotykac?

Zapraszam do gotowania [http://www.insomnia.pl/-t670340.html]
Sprzedam MSI Dominator GT70 [http://www.insomnia.pl/-t685017.html]

Ekspert -

Redx
 Wys豉na - 29 pa寮ziernik 2007 20:06      [zg這szenie naruszenia]

Ona nie jest Twoj przyjaci馧k ju od dawna. Odk康 si w niej podko****esz. Zreszt nara co to za temat. Przyjaci馧ka a nie wie co si dzieje i pyta si o rady ludzi z forum kt鏎zy jej w og鏊e nie znaj.

[www.jakpodrywac.info]

Zajrzyj tu. Tu znajdziesz odpowied i m闚i ca趾iem serio. Niez造 poradnik swoj drog

Znawca -

Lunar
 Wys豉na - 29 pa寮ziernik 2007 20:22      [zg這szenie naruszenia]

no co - Je郵i si jej podobasz, a wr璚z za tob leci - to to wyczujesz i dziewucha z pewno軼i si zgodzi na spotkanie. U鄉iechaj si do niej, rozmawiaj.

ale w innym przypadku - Je郵i widzisz, 瞠 nie jest tob jeszcze na tyle zainteresowana, to musisz powoli sprawi, 瞠 jeste ch這pem, kt鏎y da jej to czego na tam chce, czyli bezpiecze雟two, czu這嗆, ale jednocze郾ie wci捫 b璠ziesz twardym niezale積ym i zaradnym facetem.

co masz zrobi? - Um闚 si na spotkanie, sprawiaj, aby u鄉iech jej nie znika z twarzy, dobieraj trafne (im szczersze tym lepiej) komplementy, zainteresuj sob, dotykaj jej.

jak wygl康a sprawa z jej ch這pem? - Staraj si nie m闚i o jej ch這pie. Ewentualnie szybko skomentuj, 瞠 to pajac, dupek, szczur i impotent i nie chcesz o nim wi璚ej s造sze, a ona wi璚ej nie powinna o nim my郵e.

Je郵i twoja "bajera" jak to nazywaj, zadzia豉 i zacznie si tob interesowa to bierz si za ni jak za ka盥 dziewczyn, kt鏎ej si podobasz - tutaj chyba m闚i ju nie trzeba co robi

"Pieprzy to ja si chc z tysi帷em kobiet, ale kocha tylko z tob."
[www.alterkino.org] - kino ludzi my郵帷ych

Ekspert -

Mr.Shadow.
 Wys豉na - 29 pa寮ziernik 2007 21:12      [zg這szenie naruszenia]

Programist,
... poromansuj z ni.
"Gra wst瘼na" przed "zwi您kiem" jest fascynuj帷a.

'Birth, Copulation And Death... Is This Your Life ??'

Mr. Shadow.

[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

jak zacz望?

Strony: 1 2 3

Warto przeczyta: ??????????????????????????????=[ | Prosba o podpowiedz w sprawie jej bylego<yes> | Problem z dziewczyn. Prosz o pomoc !! | pu豉pka przyjaciela | Plaszczak %-) | Jak to naprawi? | no to mam problem, sprawdzto! heh ;) | Dwie Panny | artyku - ekonomi軼i o seksie | problem goticzka :)) | Dziwne myslenie. | Nie rozumiem dlaczego to zrobil...pomocy:( | Refleksje + ciekawo嗆 | Co robi? HELP! | dylecik | Zauroczenie/milosc ktora musi si skonczyc | kontaktowa dziewczyna | jak do豉dowa konto w holandi | jak do豉dowa konto w holandi | penis 鄉ieszny | penis skurczony | g這wy | edyta gorniak nago | big brother poland | u mnie na wykladzie | strony podobne roksypl w niemczech | fisting analny | dzieci przegryw | MARTA KWIECIE | duzy biust | z duzym biustem | znane polki oops | towarzyska dziewczyna | prostytutk | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.