FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10905 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
jak zaczac? 
[powiadom znajomego]    
Autor "jak zaczac?"   

słodkara
 Wysłana - 5 wrzesień 2004 14:21      [zgłoszenie naruszenia]

zapytaj sie czy ma pożyczyc książke od biologi bo potrzebna ..na drugi dzien zapomnisz książki, zapytaj o adres i powiedz,że podrzucisz ją
ale co za pech..zapomniałeś skserować paru stron..uuu no to zapytaj czy nie chce sie na ksero z Tobą przejść przy okazjii gadka szmatka i bedzie git

nie zaczepiaj mnie...bo powiem mamie %-)

Helevorn
 Wysłana - 5 wrzesień 2004 14:53      [zgłoszenie naruszenia]

Czlowieku to forum sie nazywa "SEKS" a nie pomoc dla sfrustrowanych nastolatkow. Nikt tutaj Ci nie odmowi pomocy w powaznym problemie ale gdy piszesz o takich blachostkach trudno zeby ludzie sie nie smiali...

Zmieniony przez - Helevorn w dniu 2004-09-05 14:54:09

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

Dj_Smalec
 Wysłana - 5 wrzesień 2004 15:41      [zgłoszenie naruszenia]

wal na sposób Słodkary ,ta Dziewuszka dobrze rzecze

NASTY Sanchez mierzący 7 Cm...

Znawca -

FrancescO.
 Wysłana - 5 wrzesień 2004 15:46      [zgłoszenie naruszenia]

"myslalem zeby ja lekko plecakiem uderzyc " ****a ale sie obsmiałem jak to przeczytałem.. po co sie cackać najlepiej odrazu wez ceghłe i ****ni jej przez łeb a potem zaciągni w krzaki i masz kłopot z głowy

nie mam neta

Emil12
 Wysłana - 5 wrzesień 2004 16:41      [zgłoszenie naruszenia]

nie pozycze ksiazki bo jest rok starsza

atina
 Wysłana - 5 wrzesień 2004 16:43      [zgłoszenie naruszenia]

to poproś o zeszyty z poprzedniej klasy np. z języka polskiego Niby, że Ci się przydadzą w nauce, bo przerabiacie ten sam materiał... Ciężkie jest życie nastolatków

Cyberdupek
 Wysłana - 5 wrzesień 2004 17:31      [zgłoszenie naruszenia]

hehehe.. plackiem...

Whitestock
 Wysłana - 5 wrzesień 2004 18:10      [zgłoszenie naruszenia]

ja nie widzę żadnego problemu, żeby podejść do panny i zagadać na jakiś temat, poprostu jesteś nieśmiały, albo niedowartościowany i się wstydzisz , cikawe co byś robił na przerwach u mnie w szkole, gdzie ok. 70-75% szkoły to panienki

Nie długo u Ciebie w szkole będą otrzęsiny klas I , większość szkoły napewno przyjdzie w tym ona (ty też chyba, co ????? )
A tam to masz tylt sposobów, by się do niej zbliżyć i ten tego......
A zawsze może spodoba Ci się jakiś kociak, one lubią starszych

Jestem śliczny, jak kwiatuszek, który wabi setki muszek.
Niepotrzebne mi podboje, aby wszystkie były moje.
Niech dziś mój pocałunek na ustach innej gości,
byś mogła się przekonać, jak ona ci zazdrości.

Diablo_87
 Wysłana - 5 wrzesień 2004 20:03      [zgłoszenie naruszenia]

Skoro ona zaczela mowic ci czesc, a wczesniej sie nie znaliscie to trzeba byc niepelnosprytnym zeby nie widziec, ze sie podobasz. Skoro sie jej podobasz to nie wiem czego ty sie wstydzisz?? Przechodzisz korytazem, widzisz ze stoi pod sciana, podchodzisz, mowisz czesc co slychac(zauwaz ze jeszcze nie pytasz o imie- rozmawiasz tak jagbyscie sie juz dawno znali), jak klasowka z historii? Cokolwiek. Zaraz konczy sie przerwa idziesz na lekcje. A nastepnego dnia zapraszasz ja na lody(tylko nie na loda, bo jeszcze sie obrazi ). Pamietaj!!! Mow sobie ze nie masz nic do stracenia(ja tak zaczynalem). Z czasem wstyd zniknie.

[http://www.tlpoker.pl/partypoker/index.php?lang=pol&ref=29712] <--- NIE WCHODZIC !!!!!!!!!!!!!

ciavesss
 Wysłana - 5 wrzesień 2004 20:33      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm jak idziesz korytarzem i ją widzisz to powiedz "cześć" odejdź kawałek, nagle się zatrzymaj - zawróc i podejdź do niej i rzuć tekst: "hej, mówimy sobie część a nawet się nie znamy... Emil jesteś i wyciągnij ręke ;)" a potem to już luzik się gada ;) POWODZENIA ! :)

"aviva, aviva... Włocławek się kiwa...!!!"

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

jak zaczac?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8