FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10906 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
jak zaczac? 
[powiadom znajomego]    
Autor "jak zaczac?"   

rafee
 Wysłana - 5 wrzesień 2004 20:48      [zgłoszenie naruszenia]

"hmmm jak idziesz korytarzem i ją widzisz to powiedz "cześć" odejdź kawałek, nagle się zatrzymaj - zawróc i podejdź do niej "

Buehehehehe taaaa
Moze jeszcze jak sie bedzie zatrzymywal niech wlaczy "wsteczny" oraz prawy(lewy) kierunkowskaz. Sprawdzi w lusterku czy nic nie jedzie i z piskiem sandalow podejdzie do panny............

Po co to przejscie-zatrzymanie-powrot ?

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

ciavesss
 Wysłana - 5 wrzesień 2004 20:56      [zgłoszenie naruszenia]

bo to dodaje takiego jakby uroku... trzeba jej dac do myślenia... wiem - bo sam tak robilem

niech myśli, że nie idziesz specjalnie do niej i że to planowałeś... takie coś sprawi wrażenie takiego spontanicznego zagadania :)

potrafisz tylko krytykować ? bo ja staram się pomóc i z własnego doświadczenia wiem, ze to pomaga ;) Ty pewnie wyrywasz laski na fure i na dresik ?

Zmieniony przez - ciavesss w dniu 2004-09-05 20:58:14

"aviva, aviva... Włocławek się kiwa...!!!"

Diablo_87
 Wysłana - 5 wrzesień 2004 23:12      [zgłoszenie naruszenia]

rafee SOG!!! Tak odejdz troche, zrob trzy kroki w tyl, 2 w trzod salto w bok i mozesz podejsc i powiedziec czesc &

[http://www.tlpoker.pl/partypoker/index.php?lang=pol&ref=29712] <--- NIE WCHODZIC !!!!!!!!!!!!!

mwm
 Wysłana - 5 wrzesień 2004 23:44      [zgłoszenie naruszenia]

Podejdź do niej i ją opitol za to, że przestała Ci mówić CZEŚĆ. :)

Powiedz: "Już prawie ze sobą chodziliśmy, a Ty tu fochy strzelasz!!!". Z kobietami trzeba twardo. :D

Zmieniony przez - mwm w dniu 2004-09-05 23:44:52

Scorpion17
 Wysłana - 6 wrzesień 2004 02:57      [zgłoszenie naruszenia]

Emil z Twojego postu wywnioskowałem, że masz jednak 12 lat. W tym wieku dziewczyny są trochę dziwne, niedojrzałe, dzikie, więc nie licz na wiele. Z doświadczenia wiem, iż bezpośrednie zwrócenie się do niej z ofertą randki najprawdopodobniej nie przyniesie zamierzonego skutku, tym bardziej jeśli będzie w towarzystwie równie rozgarniętych koleżanek. Jeśli się wstydzisz, napisz list w którym przedstawiasz swoje uczucia i wyślij pocztą na jej adres (list tradycyjny, zrezygnuj z e-maila - jest mało romantyczny). List ponów dwa razy, w każdym pisz, że nadal o niej pamiętasz i jesteś nią bardzo zauroczony (tylko nie rób żadnych skreśleń, postaraj sie, aby wyglądał w miarę schludnie). Poproś rodziców o parę złotych kup jakiegoś kwiatka po czym połóż przy drzwiach jej mieszkania albo dostarcz przez jakiegoś kolegę w szkole z karteczką i np. propozycją spotkania (jakieś miłe miejsce niedaleko jej domu, w ciągu dnia, poproś aby nie przychodziła z jakimiś koleżankami). Jest to moja sprawdzona metoda, na którą poderwałem moją pierwszą dziewczynę bodajże w wieku 13 lat. Ale tak naprawdę jeśli ona nie będzie miała ochoty na bliższe poznanie Ciebie to choćbyś porwał jej psa dla okupu nie będzie z Tobą chodzić. Pozdro.

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

aguś_1
 Wysłana - 6 wrzesień 2004 03:14      [zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -

Whitestock
 Wysłana - 6 wrzesień 2004 08:20      [zgłoszenie naruszenia]

haha jak by był Linda to bym mógł se pozwolić na wsteczny z półobrotem
a ty co pedofil, o dzieciakach piszesz z doświadczenia i rady dajesz, blee

Jestem śliczny, jak kwiatuszek, który wabi setki muszek.
Niepotrzebne mi podboje, aby wszystkie były moje.
Niech dziś mój pocałunek na ustach innej gości,
byś mogła się przekonać, jak ona ci zazdrości.

Scorpion17
 Wysłana - 6 wrzesień 2004 11:40      [zgłoszenie naruszenia]

Opowiedziałem mu swoją historią z przed kilku lat kiedy byłem w jego wieku.
Chłopak ma problem, wiec podsunąłem mu rozwiązanie. Co wy z tymi pedofilami? Wystarczy cokolwiek wspomnieć o dzieciakach i już jestem uważany za jakiegoś zboczeńca

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

rafee
 Wysłana - 6 wrzesień 2004 12:18      [zgłoszenie naruszenia]

Ciavess: Krytykuje bo z boku ta twoja rada wyglada pseudointeligentnie, a raczej zalosnie.

Co do dresow i fury. Moze w Wloclawku corka soltysa i jej kolezanki leca na twoje nowe adidosy i kredensa z przyciemnianymi szybami. Niestety w miescie w ktorym ja mieszkam trzeba sie bardziej postarac wiec zgaduj dalej...

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

VLAD.IV
 Wysłana - 6 wrzesień 2004 12:20      [zgłoszenie naruszenia]

Scorpion - bo sami jestesmy pedofilami i tak traktujemy kazdego kto u wszedł .. to jest wogole warunek wejscia do tego działu!! Jak Ty sie tu dostałeś ty obrzydliwy nie-pedofilu??

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2004-09-06 12:20:59

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

jak zaczac?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8