FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2960 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
jak zapomniec vol.10000 
[powiadom znajomego]    
Autor "jak zapomniec vol.10000"   

bigii
 Wysłana - 28 czerwiec 2009 16:18      [zgłoszenie naruszenia]

znajdz mi takie zajecie,chetnie bym nie myslal : ]

nephilim
Mi$
 Wysłana - 28 czerwiec 2009 16:37      [zgłoszenie naruszenia]

Pomagaj innym. Da satysfakcję na całkiem innej płaszczyźnie niż "to".

Przemyśl co napisałem.

Jesteśmy władcami słów niewypowiedzianych... I niewolnikami tych które padły.

Znawca -

Hlorek
 Wysłana - 28 czerwiec 2009 16:51      [zgłoszenie naruszenia]

dawno na inso nie zaglodalem, i passy poszly sie ***..

powiem cos od siebie nie zwiazanego z tematem i zwiazanego, dzisiaj wlaze do mojej dziewczyny na nk i zobaczylem ze flirtowala z jakims typem i podala mu gg, napisalem do niej pretensje i ona do mnie zadzwonila powiedziala ze nie chce ze mna byc, a ja? sie tylko ucieszylem bo juz od dawna myslalem co zrobic zeby mnie zostawila, od tego myslenia zaczolem ja olewac, coraz mniej pisalem i wogole nie dzwonilem, i przez to moj cel zostal osiagniety chodz przyznam ze ja KOcham ale nie chce takiego zycia z nia, za bardzo mi sie obrywalo...

komu jebnąć headshota? xD

master2405
BROKER
 Wysłana - 28 czerwiec 2009 16:54      [zgłoszenie naruszenia]

stary, miałem podobną sytuacje..starałem sie jak nie wiem co, ale nic z tego nie wyszło, miała innego i nie chciała nawet ze mną pogadać..
poradze Ci coś: żyj dalej i rób to jak najlepiej, jeszcze bedzie żałowała, że zostawiła Cie dla jakiegoś obszczymurka..
ja po kilku miesiącach męczarni wziąłem się w garść, jestem za***iście szczęsliwy - pracuje, bawie sie i nie przejmuje sie pierdołami, teraz wielu znajomych mi mówi (którzy znają także ją), że mimo tego, że nadal jest z tym kolesiem, wróciłaby do mnie na pstryknięcie palcem ale mam to w dupie, skoro kiedyś nie chciala, to widocznie miała powód, a ja na pewno na kolanach do niej wracał nie bede, bo po pierwsze trzeba się w końcu szanować, a po drugie i tak mi przeszło..nie mam zamiaru zaczynać tego po raz drugi, bo wiem, że bede żałował!
bylismy razem 4,5 roku..uwierz mi, rozstanie mnie bolało jak nigdy nic w życiu..ale minęło trochę czasu i widzę teraz same pozytywy tego co się wydarzyło!!
głowa do góry! jeszcze sama za Toba bedzie chodzić i prosić!

_Dublin_Drinking_Team_

Daer
 Wysłana - 28 czerwiec 2009 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

Bigii, ile masz lat? Bo ja np. bym polecił Ci pracę po 200-300h (korzyści znaczne: kasa, zapełnienie czasu, nowe znajomości i jeszcze coś, zależnie od tego jaka to praca) lub wspomniane poważne podejście do jakiegoś sportu (częste i męczące treningi, dyscyplina - ale tutaj sporo osób zajmuje się tym, więc niech one Ci doradzą, ja ni będę zgrywał eksperta od czegoś na czym się nie znam).

Choć jedno i drugie to dojść drastyczne rozwiązanie, to jednak skuteczne.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

Husaria86
 Wysłana - 28 czerwiec 2009 18:07      [zgłoszenie naruszenia]

potem znowu wrocilsmy do siebie ale juz wtedy pisala z tym nowym i chyba latwiej jej bylo z tym nowym zachlysnac sie nowa znajomsocia niz walczyc...

Jak może to świadczyć o waszym związku ,jak na boku szukała kogos innego , mimo ze byliscie razem . NIc nie pomoże zapomnieć, TRZEBA SIĘ Z TYM POGODZIĆ i wtedy jest dobrze.

Wszystkie dziewczyny oceniam przez pryzmat bylej(chociaz akurat to mi przechodzi) i co gorsze,nie ma fajnych dziewczyn,kore soba cos reprezentuja i maja w glowie cos....

Naszczęście są fajne dziewczyny co mają coś w głowie - i chyba warto spróbować poznać lepiej ta drugą osobę ,a to musi troche zająć troche czasu.
Jestem po rozstaniu 2 miesiące i włąsnie spróbowałem , ale okazało się że ta dziewczyna ma jescze gorzej nasrane w głowie niż moja była ( dużo gorzej ) - niestety , ale przynajmiej spróbowałem i mimo że ładna dziewczyna ,mądra to w życiu nie wpakował bym się z nią w związek -POZYTYW PO ROZSTANIU , NA ŚWIAT PATRZY SIĘ DUŻO RACJONALNIEJ :)

_kropka_
 Wysłana - 28 czerwiec 2009 18:49      [zgłoszenie naruszenia]

Piszesz, że boli Cię,że ona nie walczyła tylko wolała zrezygnować.
Miałam niedawno podobną sytuację. Miałam (mam) żal,że skoro tak kochał....to dlaczego wolał uciac od problemów kiedy trzeba było włozyć więcej wysiłku i zdobyć sie na więcej kompromisów ( uczuć nie dostaje się w prezencie ).
Nie uporałam się z tym do końca i wiadomo,że ten żal tak łatwo nie przejdzie. Myśli nie odgonisz bo jednak bylo sie z tą osobą i była kims ważnym. Niestety czasami wszystko się zmienia. Najważniejsze jest chyba to żeby mimo tego,że się myśli itd. uszanować decyzję drugiej osoby. Uświadomić sobie,że to nie Twoja wina, ani tym bardziej strata...bo osoba taka nie jest warta tego żeby dłużej o niej myśleć. Skoro ona tego nie robi to dlaczego Ty masz sobie zawracać tym głowę? Szkoda czasu. To co było....fajnie ,że sie wydarzyło...ale to zostaje juz tylko w pamięci bo nie ma sensu wracać to tego co minęło tym bardzie jeśli to jest tylko Twoja chęć.
Co robić żeby nie myśleć? Nie da się :P
Ja nie imprezuję bo jeszcze za wcześnie ,ale ....sport, taki który nieźle zmęczy. Odnalezienie nowej pasji ( polecam fotografię :D ) Wieczorami będziesz myślał nie oszukujmy się :P ( to minie z czasem ), ale jednocześnie od razu przypomni Ci się czego dokonałeś w ostatnim czasie, z czego jesteś dumny, zadowolony. Małe zwycięstwa :)
A poza tym....wyciągnij z tego związku wnioski...wyjdzie ,że wcale nie było tak jak powinno być.

qpen
 Wysłana - 28 czerwiec 2009 20:50      [zgłoszenie naruszenia]

"a czas tik, tiki, tik, tik, tiki, tak"

oraz przebywaj z ludzmi.

Specjalista -

bigii
 Wysłana - 28 czerwiec 2009 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

przebywam,nie siedze w domu z reguly. I wiem,ze nie powinienem o nie myslec etc-bo to ona schrzanila w sumie a nie ja...

Tylko co z tego ,ze ja to wiem... ;)

Dziekuje Wam za dobre rady.Fanie ,ze nie napisalsicie tylko "olej svke"

Zmieniony przez - bigii w dniu 2009-06-28 22:40:09

Incrap
 Wysłana - 28 czerwiec 2009 22:47      [zgłoszenie naruszenia]

Jak mowi stara rada z brawogerl na nieszczesliwa milosc najlepszym lekarstwem jest druga %)
I nie mowie tu o jakiejs zawalidrodze albo pazdziochu, tylko o konkretnej dziewczynie, ktora Ci sie podoba. Wypatrz, zdobadz, zaatakuj, wkrec sie w ten zwiazek szczerze, a nawet nie ogarniesz momentu, w ktorym ta stara panna zacznie Ci zwisac.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

jak zapomniec vol.10000

Strony: 1 2 3 4 5