FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2961 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
jak zapomniec vol.10000 
[powiadom znajomego]    
Autor "jak zapomniec vol.10000"   

mich4s
 Wysłana - 29 czerwiec 2009 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

A przypadkiem nie wmawiasz sobie że ten nowy to pocieszyciel? Zwłaszcza że to ona Cie zostawiła i pisała z nim będąc z Tobą.

Ekspert -

.Creasy.
 Wysłana - 29 czerwiec 2009 23:04      [zgłoszenie naruszenia]

Autorze pocieszyciel? Pomyśl sobie ona bzyka się z nim aż iskry lecą, a ty jeszcze o niej myślisz ? Poyebało ? Wiem, wiem kochasz ją i w ogóle, ale musisz zrobić coś dla siebie ! Przerżnij inną

Last wish ? I wish you had more time

mich4s
 Wysłana - 30 czerwiec 2009 00:07      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma czegoś takiego jak kochanie po 5 miesiącach nie widzenia osoby, sam sobie wkręcasz bajki. Zacznij żyć teraźniejszością, to jest o wiele lepsze niż wspomnienia i przeszłość.

Ekspert -

bigii
 Wysłana - 30 czerwiec 2009 00:17      [zgłoszenie naruszenia]

mich4s,zeby to bylo takie latwie,ze "po 5 miesiacach nie ma kochania".Nie wiem czy kocha czy nie.Nie wiem.Nie interesuje mnie to,bo nie chce juz z nia byc.
Koles to taka pi.zda-prawiczek na stoooowe. Wieksozsc jej znajomych sie z niego nabija po boku.
I co z tego,ze przervham jakas?Nic.Pisalem,ze gdybym chcial to nie ma problemu.Nie mam problemow w podrywaniu dziewczyn. Apic i tak pije,tylko to jest krotkotrwale szcescie

mich4s
 Wysłana - 30 czerwiec 2009 12:49      [zgłoszenie naruszenia]

bigi nie bądź taki zadufany, bo jedna z niego nie jest taka pi z d a jeśli ma Twoją panne i nie wkręcaj sam sobie że jej nie rvcha, a nawet jeśli to prędzej czy później będzie.

Powinieneś poprostu znaleźć inny obiekt westchnień, zarywaj, flirtuj, baw się. Ewentualnie idź do roboty żebyś sobie czymś głowe zajął.

Ekspert -

Monesca
 Wysłana - 30 czerwiec 2009 23:31      [zgłoszenie naruszenia]

Póki nie trafiłam na to forum, nawet nie podejrzewałam że faceci tak przeżywają załamania miłosne.

Żadne rady do główki mi nie przychodzą, co najwyżej napiszę tylko znane już "Co cię nie zabiję to cię wzmocni"

Teraz ci się wydaje, że jest ciężko i źle. Jeśli się nie zejdziecie znów (bo różnie w życiu bywa), to pojawią się inne panny w twoim życiu, a ta pozostanie tylko mglistym wspomnieniem.
I jeśli nie będziesz przeglądał systematycznie jej profilu na N-K.pl to za kilka lat już nawet nie będziesz kojarzył jak wyglądała.

[http://www.youtube.com/watch?v=8bdeizHM9OU]

timo6
 Wysłana - 1 lipiec 2009 18:05       [zgłoszenie naruszenia]

moja rada jest taka, najedz sie bigosu i popij to duza iloscia mleka, jak dostaniesz sraki to nie bedziesz juz myslal o niej tylko o tym zeby sie wysrac a jak nie dostaniesz sraki to coz dalej sie bedziesz meczyl

jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

jak zapomniec vol.10000

Strony: 1 2 3 4 5