FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2916 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
jak zapomniec vol.10000 
[powiadom znajomego]    
Autor "jak zapomniec vol.10000"   

bigii
 Wysłana - 28 czerwiec 2009 14:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

juz prawie 5 miesiecy nie jestem z Nia.Jest z innym.Ostatnio zobacyzlem ja pierwszy raz od paru miesiecy,na imprezie-byla z nim.
Mimo,ze funkcjonuje normalnie to nei mgoe jej wyrzucic z glowy. Na imprezie nie zamienilismy slowa.Bo i po co.... Wiem,ze koles z ktorym jest ,jest raczej pocieszycielem i raczej nie beda ze soba dlugo-ale i tak widok Jej calujacej Go,nie napawal mnie optymizmem... Ona caly czas wodzilaza mna wzrokiem,ale wiedzialem,ze jak podejde to bede ta rozmowe wspominal przez nastepny rok... a ona bedzie sie swietnei bawic z nowym facetem....

I wiem,ze powinienem znalesc kogos-i raczej bez problemu moglbym byc z kims,bo duzo dziewczyn znam i wiem,ze podobam im sie. I czasem czuje,ze chce czegos nowego.Ale co z tego,ze pojde na randke z dziewczyna jak i tak mysle o bylej... dupa,o!

AdrianHose
 Wysłana - 28 czerwiec 2009 15:08      [zgłoszenie naruszenia]

Ciężka sprawa sam sobie wmawiasz, nie zapomnisz dopóki sam tego nie zechcesz a czemu się rozstaliście ?

lolo.1990
 Wysłana - 28 czerwiec 2009 15:10      [zgłoszenie naruszenia]

ehhh przevebane

phobeus
 Wysłana - 28 czerwiec 2009 15:16      [zgłoszenie naruszenia]

Tańcz idź w bal serio..

worldwar
 Wysłana - 28 czerwiec 2009 15:22      [zgłoszenie naruszenia]

KURVA wszyscy piszą jw, ale co to zmieni ? Zachlać się, wydymać pierwszą lepszą i pozniej miec moralniaki przez 2 tygodnie. Na mnie to tak działa niestety :/

I <3 D&B & green tea.
--------------------

Znawca -

bigii
 Wysłana - 28 czerwiec 2009 15:24      [zgłoszenie naruszenia]

po roku zaczelo byc monotonnie i dziewczyna zamiast cos robic postanowila to skonczyc.potem znowu wrocilsmy do siebie ale juz wtedy pisala z tym nowym i chyba latwiej jej bylo z tym nowym zachlysnac sie nowa znajomsocia niz walczyc... Ja ja kocham.wiem,ze tez mnie kochala(moze dalej kocha) ,boli mnie ,ze nei chciala walczyc. A wszyscy wokolo mowili,ze jestesmy razem super itd,itd...

Wiem,ze gdyby nie miala tego kolesia na wyciagnieciu reki to by wziela sie w garsc i zaczela cos robic,tak jak ja sie staralem. No ale poszla po najmniejszej lini oporu...

Adrian,walsnie to nei jest tak,ze sobie wmawiam.Bylem na paru randkach,pare razy gdybym chcial moglbym byc z inna dziewczyna.Ale wszystko wraca.A juz jej widok po paru miesiacach scial mnei z nog.

A podobno faceci to chvje.

phobeus
 Wysłana - 28 czerwiec 2009 15:29      [zgłoszenie naruszenia]

ww chyba lepiej bawic sie, pic i tanczyc niz kurva siedziec na imprezie i rozpamietywac, o tym jak to super bylo rok temu. czas goi ranny, bigii kiedys na pewno przejdzie. wlasnie zabawa, troche ci tego czasu zabierze

worldwar
 Wysłana - 28 czerwiec 2009 15:39      [zgłoszenie naruszenia]

Baby to*****e ;] Niestety. Mnie wczoraj wydzwoniła moja ex ( od 2 miesięcy nie jesteśmy ze sobą ) i chciala przyjechać w srode na kilka dni... kocham ją strasznie, ale nie zgodziłem się na to :/ Nie wiem dlaczego, może wlasnie przez to, ze przez ostatnie 2 miesiace totalnie mnie olała, zero inicjatywy z jej strony.

I <3 D&B & green tea.
--------------------

Znawca -

Daer
 Wysłana - 28 czerwiec 2009 15:55      [zgłoszenie naruszenia]

Imprezować/melanżować, znaleźć sobie inną (choćby tylko do seksu) - dobre metody. Ale trzeba to uzupełnić o znalezienie sobie czegoś, co wypełni czas i uniemożliwi myślenie o dziwnych rzeczach - pracować, uczyć się, zacząć poważnie coś trenować.

100% skuteczności. Na pewno nie pomaga żalenie się i nic nie robienie.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

bigii
 Wysłana - 28 czerwiec 2009 16:05      [zgłoszenie naruszenia]

dzisiaj mam akurat dzien zalenia. Ale nawet jak caly dzien mam zajety i nie wiem w co wlozyc rece,przychodzi wieczor,tudziez noc i zaczyna sie myslenie.nietety.
Imprezuje,conajmniej 2 razy w tygodniu.co z tego. wracam do domu i jest to samo.
Wszystkie dziewczyny oceniam przez pryzmat bylej(chociaz akurat to mi przechodzi) i co gorsze,nie ma fajnych dziewczyn,kore soba cos reprezentuja i maja w glowie cos....

Daer
 Wysłana - 28 czerwiec 2009 16:16      [zgłoszenie naruszenia]

To rób coś takiego, byś nie miał sił na myślenie.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

jak zapomniec vol.10000

Strony: 1 2 3 4 5