FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 16062 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Kulinaria
jak zrobić kebab 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "jak zrobić kebab"   

sbudzisz79
 Wysłana - 22 lipiec 2007 11:38        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

mam maszynkę do robienia kebaba ale nie wiem jakie mam kupić mięso ,jak pokroić ,jak przyprawić ? może ktoś mógłby mi pomóc

eevee_king
 Wysłana - 22 lipiec 2007 12:53      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/Robimy_Gyrosa%2C_w_bułce_%2F_step_by_step%2F_%3B_-t202570.html]

proszę

Smutno dziś do nieba iść...

Eclipse21
PELEMELE
 Wysłana - 22 lipiec 2007 14:24      [zgłoszenie naruszenia]

jaką maszynke?

XXX

Znawca -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 22 lipiec 2007 14:25      [zgłoszenie naruszenia]

Wydaje mi się,że takie gotowe się kupuje w zaopatrzeniu gastronomii.

stateczna żona swojego męża%-)

XTC_MAN
 Wysłana - 28 lipiec 2007 11:43      [zgłoszenie naruszenia]

Jaka do qrvy nedzy mozesz miec maszynke do kebabow ? Ten grill do pity ktory kosztuje 1500 zl ? Czy moze ta maszyne masz w domu na której się opieka mięso ? hahahahaha

SaMmAeL
 Wysłana - 29 lipiec 2007 11:16      [zgłoszenie naruszenia]

Pewnie do smazenia bo pyta jak pokroic. Powinna byc to baranina ale jest to najczesciej mieso cielece lub drobiowe. Nie robi sie z wieprzowego

As long as we are flying, all this world ain't got no end

Tusia90
 Wysłana - 22 sierpień 2007 19:32      [zgłoszenie naruszenia]

ja przy okazji tego tematu zapytam się moze ktos wie jak zrobic ostry i lagodny sos do kebaba.... ale tak aby były takie gęste a nie lejące....z Góry dziękuję za odp

:E

SaMmAeL
 Wysłana - 22 sierpień 2007 21:19       [zgłoszenie naruszenia]

smietana 12% dodaj troche jogurtu naturalnego, mozna tez mieszac z majonezem- jak Ci smakuje. W zaleznosci czy chcesz czosnkowy wciskasz pare zabkow a jak lagodny tzn 'smietanowy' dodaj jakichs ziolek jeszcze do tego. Aha im wiecej majonezu tym bedzie gestszy aczkolwiek mi nie podchodzi gdy jest go za duzo, preferuje smietane z jogurtem badz nawet sama smietane

As long as we are flying, all this world ain't got no end

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

jak zrobić kebab

Warto przeczytać: Kuchnia wloska :) | za***iste tosty :D | Kulinaria | drink - wciekly pies %-) | jajko - gotowanie | Jaki sos do krewetek? | Azot | *** Gotuj z Eclipsem *** / 1 str., 3 str. / | DIETA W PEŁNIZRÓWNOWAŻONA (WEGETARIANIE) | DIETA W PEŁNI ZRÓWNOWAŻONA (WEGETARIANIE) | Programy kulinarne | do znajacych sie na kuchni | Ulubione przekąski | kandyzowanie skorek | Wołowina - Co mozna z niej wyczarowac? | Serek do naleśników - zna ktoś dobry przepis | rozmiar | kod | Ariel90 | coliber | bieber | justin | hereux | bator35 | biosira | nasze zdjęcia | portale randkowe | randka | wiolus | warthunder | skaza białkowa | skaza | sponsorkipl | sponsorki | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.