FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1209 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Praca
jakie kursy/kwity po studiach? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "jakie kursy/kwity po studiach?"   

ryszardkon
 Wysłana - 30 maj 2014 11:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, skończylem polibude na coraz popularniejszym ostatnio wydziale. Pracuje w zawodzie za dobry pieniądz, ale szczerze nie widzę siebie w tej branży za kilka lat. Detale pomijam bo nie o tym temat.

A zatem, szukam możliwości przekwalifikowania, powiedzmy?

Rozważam różne podyplomówki/kursy/licencje, może coś co pozwoli mi uprawiać wolny zawód?

pieniądze praktycznie nie grają roli, czasu też mam pod dostatkiem, w pracy również.

Z ostatnich opcji, które gdzieś tam mi się obiły o uszy/przewinęły to rzeczoznawca samochodowy/majątkowy/budowlany, egzaminator w wordzie (ale pieniądz trochę mały)

może coś z ekonomii, jakieś kwity maklerskie? bez studiów ekonomicznych ma sens ? jakiś doradca finansowy, coś co pozwoli mi się wkręcić do outsourcingu i rozwijać gdzieś tam w finansach ?

szybko się ucze, i lubie się uczyć wręcz trochę mi tego brakuje dlatego obecnie robie zaocznie kolejny z dupy kierunek na polibiedzie, który chyba zawiesze na rok bo jak na razie strata czasu i wole przeznaczyć czas i hajs na coś pożyteczniejszego

Nie pytajcie mnie co mnie interesuje i co bym chciał robić bo to bezsens, wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie, a ja moge robić wszystko byle to nie było uciążliwe, szkodliwe dla zdrowia i aby było później w miarę dobrze płatne, dawało możliwość rozwoju, otwarcia własnej działalności. Cokolwiek bylebym nie stał w miejscu bo tego nie znoszę

Dzięki z góry za wszelką pomoc,

pozdrawiam

deuzy
 Wysłana - 30 maj 2014 11:17      [zgłoszenie naruszenia]

rozważałeś karierę kulturysty ?

stooley get stooleier

Znawca -

Vayo
 Wysłana - 30 maj 2014 11:33      [zgłoszenie naruszenia]

Może napisz co to za kierunek i branża,bo ja np polecam kurs Kuchni Pięciu Przemian i Dietetyki Chińskiej

ryszardkon
 Wysłana - 30 maj 2014 11:34      [zgłoszenie naruszenia]

nie, ale byłem instruktorem bb przez 1 rok adademicki w pure i miło wspominam

a teraz wvkvrwiaj na kwejka no-lifie i daj się wypowiedzieć normalnym ludziom (do deuzego)

chodzi mi o papiery, które można robić tylko mając wyższe wykształcenie

nie kvrwa szydełkowanie i robienie suszi za pomocą stóp, ale podyplomówki i kursy dostępne tylko dla magistrów

ale z drugiej strony nie chce też podyplomówki typu "energetyka jądrowa", albo "wykorzystanie martwych płodów w produkcji witaminy C" tylko to co da mi konkretny zawód: księgowy/doradca finansowy/rzeczoznawca/egzaminator word itd itp

mam nadzieję, że teraz jaśniej

Zmieniony przez - ryszardkon w dniu 2014-05-30 11:39:52

AntyKebab
 Wysłana - 30 maj 2014 11:40      [zgłoszenie naruszenia]

Branża IT stoi przed Tobą otworem, wiecznie się tam czegoś można uczyć, kasa dobra, perspektywy też.

ryszardkon
 Wysłana - 30 maj 2014 12:30      [zgłoszenie naruszenia]

jest sens zaczynać w wieku 24 lat zabawe w programowanie podczas gdy co drugi pryszczaty prawiczek programuje od 13 roku życia po 5godzin dziennie i godzi się yebać za głodowe stawki ?

chociaż w sumie it to nie tylko programowanie...

jak to widzisz? w co konkretnie uderzać ?jaki język, jakie kwity?
na pw proponuje jeśli to nie problem

dzięki z góry

Zmieniony przez - ryszardkon w dniu 2014-05-30 12:34:29

deuzy
 Wysłana - 30 maj 2014 17:57      [zgłoszenie naruszenia]

.

Zmieniony przez - deuzy w dniu 2014-05-30 18:10:05

stooley get stooleier

Znawca -

milomar
milosh
 Wysłana - 30 maj 2014 19:29      [zgłoszenie naruszenia]

tak, jest sens, ucz języka programowania..

I zapomnij, że jesteś gdy mówisz, że kochasz...

Znawca -

shuttle
 Wysłana - 30 maj 2014 21:21      [zgłoszenie naruszenia]

przeciez IT to nie tylko programowanie...

Administracja serwerami windows/unix
Bazy danych
SAP, Samba itp
Linie serwisowe, monitoringi dla banków, telekomów, przemysłu itd
Środowiska testowe
Sieciowcy też mają wzięcie

Na początek podstawa to jakiś obcy język inny niż angielski. Później mając doświadczenie masz większe pole manewru.

Zmieniony przez - shuttle w dniu 2014-05-30 21:24:16

Zmieniony przez - shuttle w dniu 2014-05-30 21:24:59

gastxxx
ole !
 Wysłana - 31 maj 2014 11:55      [zgłoszenie naruszenia]

Egzaminator WORD

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

weedkacy
 Wysłana - 3 czerwiec 2014 12:28       [zgłoszenie naruszenia]

skończyłeś polibudę, pracujesz w zawodzie za dobry pieniądz, a chcesz się przekwalifikować? w takim wypadku polecam np. połączyć zaliczenie egzaminu na dietetyka, papier na wózki widłowe + roczne studium w Cosinusie na kierunku Europeistyka w Zarządzaniu Transportem. Jak do tego uda Ci się jeszcze ogarnąć ADR na cysterny, to Rumunia stoi przed Tobą otworem, a tam to już tylko soki spijać w branży gastronomicznej, np. handel kebabem w śmierdzącej przyczepie jakiegoś araba/cygana

Kiedy możesz przestać, nie chcesz, kiedy chcesz - nie możesz.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

jakie kursy/kwity po studiach?

Warto przeczytać: wypowiedzenie umowy zlecenia ? | curiculum vitae | A może do Straży Granicznej? | cruise ship jobs? | CV i list motywacyjny do oceny | Jubileusz - 35 lecie pracy... | praca z C słaby wzrok | Uprawnienia na wózki widłowe. | Transport z USA | Tokarz (CNC) | abw | krsy z pozyskiwania funduszy mikroprzedsiebiorstwom | licze na Wasza pomoc :-) | praca... a moze frytki do tego? ;] | Wawa, docieplenia | Giełda - Kto gra ? | wina | AMANDA STREICH | monika mrozowska playboy | wat zaoczne | lukashhhhh | jerycho | brukarz | koleżanka ze szkoły | koleżanka | kondzik123 | kibic | kibica | Gogo | klonozepam | clonozepam | prezerwatywy opóźniające | niepełnosprawni | tekst skeczu dyktando | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.