FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3139 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja ARCHIWUM
jakie preferujecie silniki? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
diesel 
diesel 
bencyna 
bencyna 
bencyna-gaz 
bencyna-gaz 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "jakie preferujecie silniki?"   

kr1s
 Wysłana - 1 luty 2003 21:25    | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam
Ostatnio sprzeczam sie czesto z kumplami na temat tego jakiego rodzaju silniki sa najlepsze i jakie wola,oczywiscie rozchodzi sie tu o to czy benzyna czy diesel,ja osobiscie nigdy nie bylem za silnikami benzynowymi zawsze to mniejsza ekonomia i w sumie mniejsza trwalosc,a jak wy sadzicie benzyna czy diesel,a moze benzyna i gaz:)pozdr

OFICER TESH PAKER!!!

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 1 luty 2003 21:31      [zgłoszenie naruszenia]

Oczywiście disel dla spokojnych ludzi którzy zarabiaja samochodem. A jeśli ktoś woli ostrą jazde to bezyna. Chociaż ostatnio pojawiły się bardzo dobre disle seat wypuścił silnik 150KM 2.0L

greku
 Wysłana - 1 luty 2003 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

Mi najbardziej podobają sie nowoczesne silniki diesla,ponieważ są oszczędne i dynamiczne, a Seat nie ma chyba silnika w dieslu o poj. 2,0 chodziło ci chyba o najnowszy który ma pojemność 2,2l
Pozdrawiam.

Specjalista -

jagnik
 Wysłana - 1 luty 2003 22:48      [zgłoszenie naruszenia]

bmw 530 d jest super.

Zdaj za mnie mature ty grzybie

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 1 luty 2003 23:23      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżdze benzynka 2,5 literka i nie wyobrazam sobie nic innego,no chyba ze na stare lata jakiś silnik wodorowy

radek

INSOMNIA
 Wysłana - 2 luty 2003 11:11      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.leonklub.ok.com.pl/DANETECHNICZNE.htm]
seat ma silnik 1.9L 150KM. Pod tym linkiem można sprawdzić to

sebas101
 Wysłana - 2 luty 2003 16:16      [zgłoszenie naruszenia]

Diesel tylko.jak sie duzo jezdzi,ja rocznie oszczedzam ok 2000 zl tylko na paliwie,poza tym lepsza cena w odsprzedazy,a moc 130 km, to zupelnie wystarcza.

I'm gonna live for ever.Or die trying.

INSOMNIA
 Wysłana - 2 luty 2003 16:24      [zgłoszenie naruszenia]

co do oszczędzania to nie ma nic oszczędniejszego i fajniejszego jak mocny i duży silnik na gazie... takie 2.5 w bmw palące z 15-18l gazu i tak wychodzi tańsze niż diesel 1.6 czy 1.9

i taniej można kupić... lepszy dźwięk spod maski... poza tym jak ktoś ma kasę na tuning to i na benzyne też będzie..

i ropa tańsza od benzyny raptem ze 60-80gr.... a gaz ponad 2 zeta taniej na litrze... na razie nie mam gazu.. ale tak sobie myślałem że jak teraz pali mi koło 15-18l na 100 przy ostrzejszej jeździe to niech nawet gazu pali 25l to i tak będzie taniej jak dieslem to tylko moja prywatna opinia i szanuję innych zdanie...

RE5PECT

INSOMNIA
 Wysłana - 2 luty 2003 16:24      [zgłoszenie naruszenia]

Tak jak Jagnik -530d (lub 330d)te silniki są bardzo dobre.

TRENING CZYNI MISTRZA A CHEMIA CZYNI CUDA.

Ravenlord
 Wysłana - 2 luty 2003 16:55      [zgłoszenie naruszenia]

lokobmw ale jakie sa inne koszty posiadania tak sporego silnika jak 2.5 litra? OC, AC ? to chyba spora roznica niz silniik 1.5 ?

Dojlidy
 Wysłana - 2 luty 2003 18:29      [zgłoszenie naruszenia]

Jak dla mnie to najlepsze są silniki benzynowe ze zmiennymi fazami rozrządu oczywiscie Hondy. Duża moc spalanie w normie.

Bez Kasy Nie Ma Masy

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

jakie preferujecie silniki?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: LAKIEROWANIE - prośba wielka !!! | A ja mam 11 letnie Audi b4 Avant 1.9TDI | Problem z silnikiem w r.megane 1.4e '96r | części do r.megane 1.4e '96r | pasy i policjancik | Supra 800 PS | mandat | taka mala prosba | egzamin bez placu | Ludzie mają nasrane w głowach | Nowy Jag! | Jaki BASS+WZMACHOL za 750 zł?????? | Citroen ZX | Fiat Croma | Jakie opłaty za sciagniecie Motoru z USA ?? | Lampy do BMW E39 | żmuda | roboty | blok ekipa | body factory | sex w szkole | buraka | playmates | rezerwa | fala | ona ma chlopaka | sieryj | za bogaty | adexn | ginekolog | zdjecia z imprez | bukmacherka | ciekawe jak ruchac z miłości | miernik lakieru | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.