FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3817 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
jakie ryzyko ze bedzie dziecko? 
[powiadom znajomego]    
Autor "jakie ryzyko ze bedzie dziecko?"   

bargoo
 Wysłana - 24 listopad 2005 11:39      [zgłoszenie naruszenia]

Oczywiście że jest kara za aborcję, która dotyka współwinnie osobę poddającą się zabiegowi, jak i lekarza przeprowadzającego go. Przynajmniej w Polsce. Chetnie odnajdę posta o Twojej sympatii. Pewnie ucieszyłaby się, że o niej piszesz publicznie

Kiedy pomyślę jak mało znaczę-przestaję myśleć.

SaharVS
%-)
 Wysłana - 24 listopad 2005 12:07      [zgłoszenie naruszenia]

Ja Ci w skrocie opisze. Porzadna dziewczyna. Ma chlopaka, ale go nie kocha bo kocha autora naszego tekstu, i dlatego czesto na wykladach pozwala robic sobie palcowki...

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -

rx
 Wysłana - 24 listopad 2005 12:19      [zgłoszenie naruszenia]

Hahaha Sahar sog porzadna dziewczyna

red78
 Wysłana - 24 listopad 2005 12:57      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma to jak syntetyczny umysl: krotko i zwiezle

Siedzę i myślę... :)P

Specjalista -

bargoo
 Wysłana - 24 listopad 2005 12:58      [zgłoszenie naruszenia]

No to fajne z Was chłopaki Dzięki za wykładową puentę.

Kiedy pomyślę jak mało znaczę-przestaję myśleć.

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 24 listopad 2005 14:03      [zgłoszenie naruszenia]

ze tak powiem tabletka do 72h i im dalej tym wieksze prawdopodobienstwo,ze nie pomoze

nie wiem skad wzialem ta liczbe(moze z dupy,ale mam dobra pamiec do liczb)i z tego co pamietam ok.72h - ~70% ze zadziala

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Ekspert -

macpryw
 Wysłana - 24 listopad 2005 15:01      [zgłoszenie naruszenia]

tam chodzilo o to ze panna byla z typem 4 lata ,zaczelismy cos krecic ale ona chce jednak byc z nim.ostatnio niby sie rozstali i dlatego zaczelismy sie spotykac normalnie i nawet kochac(moze bedzie tego efekt :/ ) ale ona teskni caly czas za nim i w koncu wlasnie dzis gadalismy ze chyba to skonczymy.Ja bym nawet chcial ale ona chce do niego wrocic ale jeszcez nie wiadomo jak on.]
w****iony jestem bo niby wiem ze ona taka glupiutka,te palcowki ,ze niby latwa ale cos mnie do niej ciagnie.Chce myslec zle o niej a czuje sie hu.....
wiecej nie wpierd.... sie an 3 bo jednak widze ze to raczej lipa i jeszcze jej gadanie ze super chlopak jestem itd ze napewno byloby nam dobrze ale ona jednak niezapomni tych 4 lat z tamtym.
hu... to zycie jest

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

funkadelic
 Wysłana - 24 listopad 2005 16:54      [zgłoszenie naruszenia]

ale ona teskni caly czas za nim i w koncu wlasnie dzis gadalismy ze chyba to skonczymy

Taa, chcesz teraz skonczyc bo grozi ci ojcostwo?Nie martw sie przed tym i tak nie uciekniesz.Dla mnie jestes kur*a głupim,nieodjrzałym gnojem,ktory uwielbia robic głupoty ale nie chce ponosic za nie konsekwencji...

Znawca -

prezes85
 Wysłana - 24 listopad 2005 19:06      [zgłoszenie naruszenia]

macpryw Widze że dzieci umiesz robić... ale nauczyłbyś się przeklinać. A jak nie umiesz to tego poprostu nie rób. Życie może być co najwyżej ch.uj.owe. Nie lubie się czepiać ale takie coś mnie zwyczajnie w.kur.wia. Jak trudniejsze teksty sprawiają ci kłopot to może przerzuć się na kurcze blade czy coś. Pozdrawiam.

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

macpryw
 Wysłana - 24 listopad 2005 23:27      [zgłoszenie naruszenia]

dobra nie placzcie tak..akurat czy umiem przeklinac czy nei to hu.. mnie to inetersuje...
ja z ta panna defintywnie skonczylem i ja tego nie chcialem ale ona sama..nie uciekam przed niczym jezeli ona teraz bedzie w ciazy to nie wiem jak to bedzie..zadzwonila do tego chlopaka powiedziala mu ze spala ze man a on jej wybaczyl...sa 4 lata wiec nie mialem szans hehe
terraz dochodze do wnosiku ze kazda panne trzeba z gory traktowac jak szmate i sie nie angazowac,ewentualnie z czasem cos samo wyjdzie..

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

jakie ryzyko ze bedzie dziecko?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7