FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3746 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
jakie ryzyko ze bedzie dziecko? 
[powiadom znajomego]    
Autor "jakie ryzyko ze bedzie dziecko?"   

nioonia
 Wysłana - 26 listopad 2005 22:58      [zgłoszenie naruszenia]

chodzi o to ze zachowujesz sie bardziej neidojrzale niz ja
ale nie bierz tego calkiem serio bo cie nie znam ani ja nie jestem najdojrzalsza osoba bo wlasnie dopiero jestem w wieku dojrzewania aczkolwiek wydajesz mi sie dziwny
ale sa dziewczyny ktore sa ladne slodkie z fajnym charakterem ktore maja inne wartosci i nie zdradzaja nikogo wiec byc moze niedlugo taka znajdziesz a po co tracic czas na taka ktora non stop kreci a do tego jeszcze zdradza

Znawca -

macpryw
 Wysłana - 27 listopad 2005 00:40      [zgłoszenie naruszenia]

ona nie kreci non stop,robilem pare razy jak bylismy na disco tak ze specjalnie ja gubilem i chcialem zeby ona mnie sama z siebie znalazla... i zawsze mnie znajdowala...hehe raz pamietam na gg napisalimy wiadomosc o tym samym czasie po chyba 15 godzinach bez kontaktu..pamietam byla rowno 23:08 niby to nic nie znaczy ...ale to bylo w tym samym momencie powaznie az sam sie zdziwilem,moze przeznaczenie..

sahar ja juz cie prosilem idz pospamuj gdzie indziej

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

nioonia
 Wysłana - 27 listopad 2005 19:39      [zgłoszenie naruszenia]

rob co chcesz ...

Znawca -

macpryw
 Wysłana - 27 listopad 2005 19:47      [zgłoszenie naruszenia]

z tego to jakas lipa bedzie raczej...bo jezeli ona zostanie na studiach to dlatego ze jej mama zacznie jej plkac i ona tego nie zniesie.
ale tez mowi ze byla z nim to tesknila za mna i sie zastanawiala jakby nam bylo razem.poejbane to wszystko

macpryw
 Wysłana - 27 listopad 2005 19:48      [zgłoszenie naruszenia]

z tego to jakas lipa bedzie raczej...bo jezeli ona zostanie na studiach to dlatego ze jej mama zacznie jej plkac i ona tego nie zniesie.
ale tez mowi ze byla z nim to tesknila za mna i sie zastanawiala jakby nam bylo razem.poejbane to wszystko
i mowi tez ze analogiocznie bylo jak byla ze mna to myslala o nim i sama mowi ze jest rozdarta.
a tamten podobno mnie nienawidzi io teraz mowi ze juz cos moze mi zrobic hehe jezeli znowu bedzimy swirowac
ale jednak z taka panna lepiej dac sobie spokoj tak logicznie myslac tylko ze jakos cos mnie trzyma przy niej.zoabaczymy jak bedzie ona narazie mowi ze sama nie wie

Zmieniony przez - macpryw w dniu 2005-11-27 19:53:39

butt3rfly
 Wysłana - 27 listopad 2005 20:01      [zgłoszenie naruszenia]

Skad Ty sie wziales w ogole??? Na jakie studia przyjmuja takich ludzi?

"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -

aesdefor
 Wysłana - 27 listopad 2005 23:26      [zgłoszenie naruszenia]

nieno luz, bedzie dobrze

a btw: wymysliliscie juz imiona? :d

rx
 Wysłana - 28 listopad 2005 01:29      [zgłoszenie naruszenia]

Hahaha paryw jestes PRZEGOSC! SOG!!!

Zmieniony przez - rx w dniu 2005-11-28 01:29:52

macpryw
 Wysłana - 28 listopad 2005 09:53      [zgłoszenie naruszenia]

z ta panna to juz definytywnie koniec,troche zaluje bo za***iste chwile razem spedzilismy ,bedzie pare rzeczy ktore beda mi sie strasznie z nia kojarzyly...
ale z drugiej strony kazdy mi ja odradzal i myslac logicznie wiem ze na stala panna to ona troche lipna jest...
znajde cos nowego
co nie zmienia faktu ze przez jakis czas bede sien czul zle...

Jarząbek
 Wysłana - 28 listopad 2005 10:39      [zgłoszenie naruszenia]

Połamać nogi to ci raczej może ten klient jak się dowie że wychowuje nie swoje dziecko.Marek Piotrowski znakomity kickboxer miał podobną sytuację.Jeżeli nie jest w ciąży to radzę ci się oddalić od niej.Za jakiś czas bowiem powie ci że jest z tobą w ciaży a będzie z innym.Zrresztą ty też zachowujesz się nie najlepiej.A ja wątpię abym wybaczył zdradę.Jednej już nie wybaczyłem w moim życiu.

Impossibilium Nulla Obligatio

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

jakie ryzyko ze bedzie dziecko?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7