FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 22663 razy ¬

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
jakprzestac fete?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "jakprzestac fete??"   

pallmall
 Wysłana - 12 październik 2006 20:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Wale juz ze 2 lata z przerwami ale prawie codziennie, nieraz ze 2 dni odeśpie ale tak to nie wyobrażam sobie iść na uczelnie bez krechy. Mam sesje di zal, chyba tylko na tym to zal.

a juz nic,

rejtas
 Wysłana - 12 październik 2006 21:01      [zgłoszenie naruszenia]

jak nie wyobrazasz sobie zycia bez tego to jeszcze nie skaczysz.

Extasy

lucas761
 Wysłana - 12 październik 2006 21:30      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ukrywajmy, odstawić fete jest ciężko. Ale nie zmienia faktu ze sie da. Co musisz zrobić? Przede wszystkim zmienić towarzystwo z którym dajesz w nocha, skasować nry telefonów. Zmienić wszystko co sie ci z fetą koajrzy

h

booe
biały miś
 Wysłana - 12 październik 2006 21:45      [zgłoszenie naruszenia]

do odstawienia fety potrzebujesz totalnego luzu.
żadnego cisnienia, które sprawi że bedziesz myslał, ze musisz wziąśc. najlepiej zmienic towarzystwo, przynajmiej na okres kiedy chcesz z tym zerwać. po pierwszych 2 tygodniach bedzie duzo lepiej, fizycznie będzie duzo mniej ciagneło. jezeli nie potrawisz sam, zgłośc sie do jakiegos osrodka - czasem brzmi to strasznie, ale za duzo mozesz stracić, jak szybko problemu nie opanujesz

Ekspert -

Maniac7
 Wysłana - 12 październik 2006 23:59      [zgłoszenie naruszenia]

bedzie ciezko ale musisz w siebie uwierzyc i pokonac to

chemistry
 Wysłana - 13 październik 2006 13:41      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ukrywajmy, odstawić fete jest ciężko. Ale nie zmienia faktu ze sie da. Co musisz zrobić? Przede wszystkim zmienić towarzystwo z którym dajesz w nocha, skasować nry telefonów. Zmienić wszystko co sie ci z fetą koajrzy

A co jak mu sie kojarzy szkola ? Ha napewno mu sie kojarzy, to co ma tez przestac tam chodzic ? Przeciez ilekrotnie bedzie wchodzil do kibla gdzie wciagal albo przebywal w salach wykladowych gdzie zawsze wesolo sfurany siedzial to przeciez bedzie go skrecalo.****owo na maxa zrobiles ze polaczyles se skojarzeniami feta-szkola jakbys na imprezach tylko bral to bylo by troche lepiej poprostu nie chodzids na imprezy tylko do dziewczyny jedziesz i tyle a tak to moja jedyna rada to idz do specjalisty z poradni uzaleznien.

bedzie ciezko ale musisz w siebie uwierzyc i pokonac to

Jalowa gadka napisalbys lepiej w jaki sposob mialby to pokonac.

Zmieniony przez - chemistry w dniu 2006-10-13 13:48:30

onatttz
 Wysłana - 13 październik 2006 14:28      [zgłoszenie naruszenia]

ewentualnie mozesz po prostu nie rzucac

zikuzaku
 Wysłana - 13 październik 2006 16:59      [zgłoszenie naruszenia]

nie da się od razu, jak dużo walisz. U mnie trwało to dość długo, częstotliwość brania zaczęła stopniowo maleć. Najpierw do raza na tydzień,potem do raza na dwa tygodnie, raz na miesiąc... i tak przestałem. Bierze się to stąd, że jak dużo bierzesz przyjmujesz określony styl życia, określone nawyki- a tego nie zmienisz w jeden dzień ot tak sobie. Przez pierwsze tygodnie będziesz chodził stale niewyspany, choćbyś spał pełne 12 godzin- coś a la uzależnienie fizyczne. Nagłe napady ciśnienia- choćbyś cały dzień był przykładnym obywatelem w tej jednej chwili zaczynają się mrowienia i taka chcica że mógłbyś sie dać pochlastać za małą kreseczkę hhahahahaha ogólnie prze***ana sprawa. Nie podpisuj sobie czasem żadnych krucjat, jak to robią niektózy- będziesz je łamał, łamał wiele razy i upadał, ale ważne żeby się nie poddawać i na drugi dzień powiedzieć sobie, że ok, znowu się ućpałem ale i tak jestem zdeterminowany, zeby rzucić to gówno - generalnie metoda przydatna we wszystkich uzależnieniach. W ogóle zmienić towarzystwo - dobra rada, ale to nie jest proste, jeśli masz "kompanów" np. w szkole czy w pracy, musiałbyś się odpulić totalnie a to jest niemożliwe. Dobry patent jest z tym, żeby zapisać się do jakiejś sekcji sportowej, najlepiej jakiejś sztuki walki- będziesz miał hobby, które wypełni ci czas wolny i w którym będziesz mógł się doskonalić a przy tym poznasz trochę nowych, naprawdę wartościowych, "normalnych" ludzi. Co by Ci to jeszcze można poradzić... hmmm alkohol usuwa wiele przykrych psychicznych dolegliwości, takich jak depresja po odstawnieniu. Ale jest to broń obusieczna- upicie się z "kolegami" prawie zawsze kończy się zaćpaniem- bo przecież trzeba się jakoś "otrzeźwić", jutro szkoła, bla bla bla i w ogóle panie kochany- wtedy każdy pretekst jest dobry ale jesli tyle walisz to wiesz o czym pisze. Z tymi pretekstami to też jest ciekawa sprawa- niby idziesz do "kumpla", niby w jakiejś sprawie, ale w gruncie rzeczy dobrze wiesz po co tam naprawdę idziesz liczy się pretekst żeby sobie jakoś ten fakt usprawiedliwić. Ważne żeby się od razu obedrzeć z tych wszystkich pretekstów. Dodam jeszcze że lepszą porą na rzucanie nałogu jest lato i przerwa w zajęciach- przy tym jak jest gorąco nie chce sie tak bardzo walić jak w zime. Na razie nic wiecej nie przychodzi mi do głowy może później coś dopiszę jak sobie przypomnę wiecej- juz dwa lata jak nie siuram, choc w chwilach alkoholowego uniesienia jak ktos wyciagnie to nie ma bata zebym nie huknął Pewnie mi tak juz zostanie.

Znawca -

rejtas
 Wysłana - 13 październik 2006 18:39      [zgłoszenie naruszenia]

da rade z dnia na dzien przestac i nie cpac bialego
ale ciezko nie kazy tak daje rade

Extasy

Bob Arctor
 Wysłana - 13 październik 2006 21:18      [zgłoszenie naruszenia]

da rade z dnia na dzien przestac i nie cpac bialego
Ja rzuciłem z dnia na dzień, po prostu w trakcie długiego ciągu dostałem psychoze i powieźli mnie na Detox a z detoksu na ośrodek, którego co prawda nie ukończyłem, ale po powrocie do domu nie powróciłem do brania. Odciołem sie od starych kumpli, nie chodzę do niektórych lokali i miesc itp i jestem zcysty juz ponad 2 i pół roku. A brałem chyba z 11 latek z czego 8 lat spida - ostatnie 6 lat to już naprawde hardcorowo. Może ci z początku brakować motywacji do walki z nałógiem ale ona przyjdzie z czasem, z dnia na dzień będziesz coraz silniejszy. Pozdrawiam i powodzenia

zikuzaku
 Wysłana - 13 październik 2006 21:19      [zgłoszenie naruszenia]

po 2 latach codziennego walenia od razu ciach ? Powiem szczerze, że nie znam nikogo kto by tak zrobił, ale pewnie jest to możliwe jak się ma silną wolę. Większość jednak jej nie ma

@Bob Actor

W podobny sposób rzuciłem dropsy

Zmieniony przez - zikuzaku w dniu 2006-10-13 21:21:32

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 32 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

jakprzestac fete??

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32