FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1053 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
jazda po pijaku 
[powiadom znajomego]    
Autor "jazda po pijaku"   

Z33
 Wysłana - 22 maj 2004 13:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

mojego kumpla dzis zlapali za jazde w statnie wskazujacym na spozycie. mial we krwi 0,55 promila i odcholowali mu bryke na parking. co mu grozi??

natolin
 Wysłana - 22 maj 2004 14:34      [zgłoszenie naruszenia]

nie był w stanie wskazującym tylko w stanie nietrzeźwości (tzn. zawartość alk. we krwi przekroczyła 0.5 promila). Ustawowa sankcja za prowadzenie pojazdu w tym stanie to grzywna, kara ograniczenia wolności albo kara pozbawienia wolności do lat 2. (art. 178a KK)

_SFD JUJITSU TEAM_

natolin
 Wysłana - 22 maj 2004 14:37      [zgłoszenie naruszenia]

pewnie dostanie grzywne i do tego zabiorą mu prawko.

Zmieniony przez - natolin w dniu 2004-05-22 14:38:31

_SFD JUJITSU TEAM_

INSOMNIA
 Wysłana - 22 maj 2004 16:52      [zgłoszenie naruszenia]

Zależy czy twój ziom był już notowany i jakie są okoliczności łagodzące...a jak zabiorą prawko to napewno na krótko...

Z33
 Wysłana - 22 maj 2004 19:40      [zgłoszenie naruszenia]

natolin sog.
a na ile mu prawko zabiora??
do paki nie pojdzie raczej bo watpie zeby byl notowany.
dzieki za odpowiedzi.

Tommygun
 Wysłana - 23 maj 2004 19:54       [zgłoszenie naruszenia]

mój kolega miał podobny przypadek 0,7 (wieczorem wypił 2 drinki, dość solidne i piwo, zatrzymali go o 7 nazajutrz - tak ku przestrodze, nawet przez myśl mu nie przeszło że może coś mieć we krwi, dostał wyrok, nie pamiętam ile ale sąd odstapił od uwięzienia, zabrali mu prawko na rok, grzywna 500 zł, najdziwniejsze że jak o zatrzymali to chciał iść z nimi na badanie krwi ale powiedzieli że jak tak, to MUSZĄ sholować jego samochód, mówili że to kosztuje (ok 200 zł/dzień) i nie chciał już iśc na badanie, szkoda
i pomyśleć że dopiero co kupił samochód który mu się marzył

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

jazda po pijaku

Warto przeczytać: MUSSOLINI | Ocena demokracji w Polsce | Minty neoliberalizmu | problem (pobicie) | Homosie kontratakują ! | PUP bezrobotny skrecil kostke | konto!!!!!!! | Książki do historii... | Spiskowa teorie - czy coś w tym jest?;-) | Szerzenie nienawisci a prawo | Komunistyczny Aparat Bezpieczeństwa w Eu. Śr-Wsch. 1944/5-89 - konferencja | podatek od spadku jeszcze raz | oszukany w PKO | ISO w Spółdzielni Mieszkaniowej ! | Czy jestem ubezpieczony?? | Kwaśniewski nie jestes moim prezydentem! | wyksztalcenie po zsz i lo | klan | piotrkow | praca po finansach i rachunkowości | jailbait | raj wiara | akyz | akysz | fraggy | osaczony1 | aleska89 | A ? .? 1.lub | moja si??,ownia w pokoju | supleus | środki potencja | potencja | aplikacja | piter304 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.