FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1944 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
jest ryzyko?? Problem 
[powiadom znajomego]    
Autor "jest ryzyko?? Problem"   

Klose
 Wysłana - 12 grudzień 2006 17:10        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.Odrazu zaznaczam,że to nie mój problem na szczęście.......

Otóż znajomy, ostatnio kochał się z dziewczyną.Ona bierze stediril,lecz jak się poźniej okazało w ten dzień w który się Kochała zapomniała wziąść tabletki... niby zawsze bierze w granicach od 15 do 18 , a Kochali się to nie wiem ale napewno w nocy.No i wzięła ją po około 12 może 13 godzinach od planowego przyjęcia.Zaznaczam,że znajomy mówił,że bierze ona tabletki od pół roku.

Jak będzie odp, zamykajcie temat ponieważ jest on błachy Pozdro

No i troche się niepokoją,lecz ja im mówie,że to raczej niemożliwe,że o tak poprostu zaszła w ciąże-sam miałem takie doświadczenia z byłą no ale jak dziewczyna byłego wzięła ją po 13h to nic z tego nie może być prawda??Chciałbym tu o odp,żeby sie jeszcze upewnić

Zmieniony przez - Klose w dniu 2006-12-12 17:11:23

hallucyon
 Wysłana - 12 grudzień 2006 17:16      [zgłoszenie naruszenia]

Niech dziewczyna się uda go ginekologa, który najprawdopodobniej każe przyjąć dwie tabletki jednocześnie. Bez osobistej konsultacji lekarza jednak nie obejdzie się.

Ekspert -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 12 grudzień 2006 17:17      [zgłoszenie naruszenia]

Dosyć ważne która to była tabletka z opakowania, ale szansa na ciążę nie jest duża choć istnieje.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

Klose
 Wysłana - 12 grudzień 2006 17:19      [zgłoszenie naruszenia]

No podobno zostały jej 2 , wzięła już wszytskie no i niby okres dostanie za kilka dni hmmm. Ja tam nie wiem

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 12 grudzień 2006 17:20      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli to była 2 dni temu?
Dobrze rozumiem?

Ekspert -

Klose
 Wysłana - 12 grudzień 2006 17:22      [zgłoszenie naruszenia]

No to było w niedziele w nocy,wiec wczoraj jak mi mówił wzięła rano ok 7.00 no i dziś ostatnią tabletke i powinna dostać okres za kilka dni.

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 12 grudzień 2006 17:23      [zgłoszenie naruszenia]

To teraz już chyba nic nie da się zrobić. Czekać na krawienie z odstawienia.
Ale jak zdarzy się coś takiego najlepiej od razu udać się do lekarza a nie czekać.

Ekspert -

Klose
 Wysłana - 12 grudzień 2006 17:25      [zgłoszenie naruszenia]

Dziś, kumpel idzie z nią do ginekologa na 19 aby przepisał recepte na kolejne tabletki.No i się zobaczy.Ale według Mnie to niemożliwe,żeby zaszła, przecież podobno trzeba czekać kilka miesięcy po odstawieniu tabletek... aby można było zajść w ciąże........ hmm

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 12 grudzień 2006 17:28      [zgłoszenie naruszenia]

Klose-odczekiwanie z ciąża po odstawieniu nie jest związane z brakiem płodności.

Ekspert -

xaero16
 Wysłana - 12 grudzień 2006 18:55      [zgłoszenie naruszenia]

bardzo z ciebie uprzejmy kolega w ogole:D czesto ci sie tak zwierzaja ludzie?

hit'em up

G-rajek
człowiek orkiestra
 Wysłana - 12 grudzień 2006 20:20      [zgłoszenie naruszenia]

Kolega to jest chyba stały patent na inso:D taka tradycja:P a w ogóle to wziąĆ a nie wziąść(musiałem )

Człowiek renesansu,Renesans człowieka.
Jak mówię, że wiem, to wiem.Jak nie wiem, to nie mówię, że wiem.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

jest ryzyko?? Problem

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Pomóżcie i odpowiedzcie | Minetka Dzik, Byk i wróbelek | Czas.. | Po jakim czasie w zwiazkach wyznawaliscie sobie milosc :>? | Do czego jesteś zdolny/a żeby zdobyć...? | zarost | pytanko? | Pytanie do kobitek... | Lekcja pierwsza | Problem z wytryskiem | Poradnik dla facetów - Instrukcja obsługi kobiety | Seksualny szczyt :) | Czy to jest prawdziwa zdrada ?? | 53 porady erotyczne | Wypaczenie istoty seksualności człowieka w dzisiejszych czasach | Redlight wasze opinie... | quart | dlaczego u mnie | dom czy mieszkanie | centurion | e60 | m jak miłość odcinek 1331 | teen mom | olewanie | latarka paralizator | bożenka | zaczarowana 32 | princess | ekonomia | pizza hut | kokaina we krwi | pani licencjat | Dziecko jako bohater literacki Omów na wybranych przykładach | wso wos | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.