FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2731 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
jestem nieszczęsliwy chociaż ona jest 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "jestem nieszczęsliwy chociaż ona jest"   

MarvBoy
 Wysłana - 9 styczeń 2009 21:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

pamiętacie temat w którym się rozpisywałem o byciu szczęśliwym jako singiel? I o tym, że czasami spotykam się z koleżankami, i nie ma napięcia poprostu mile spędzamy czas.
Od jakiegoś czasu spotykam się z jedna laska na poważnie w międzyczasie utrzymuje normalne relacje z jedną znajoma i po randkach z tą laska idę sobie np do niej na kawę, sylwestra tak samo spędziłem najpierw z jedną potem z drugą i kurde zaczyna mnie ciągnąć do tej znajomej pomijam fakt, że jest bardzo ładna ale to złota dziewczyna, zabawna, in teligentna, niesamowicie towarzyska,miła, troskliwa, złoto dosłownie. Ta z którą sie spotykam niesamowita chemia fizyczna, ale wszystkie znaki na niebie wskazują że na takim fundamencie nic zrobić nie można, chociaż też jest inteligenta, ambitna ale 0 jakiegoś wspólnych zainteresowań i poczucie humoru rozrzut o 180 stopni.
Tak jeśli bym skończył z tą laska to znajoma też była by zainteresowana czymś na poważniej, ale też z przyczyn niezależnych mogło by nie wyjść.
Ogolnie to jestem w czarnej dupie jeśli chodzi o to co chce od życia.
tak żale się

Ekspert -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 9 styczeń 2009 21:03      [zgłoszenie naruszenia]

Hhehe jak widać nadmiar tez jest szkodliwy

Masz rację na samym pociagu związku nie pociagiesz.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

MarvBoy
 Wysłana - 9 styczeń 2009 21:13      [zgłoszenie naruszenia]

niekoniecznie nadmiar, bo zawsze sobie tłumaczyłem że jakby miał coś wyjść, dawno by wyszło, ale z drugiej strony to znajoma, nie chciałem nic psuć nigdy nie zrobiłem 1 kroku a teraz...

Ekspert -

Kukułek
 Wysłana - 9 styczeń 2009 21:15      [zgłoszenie naruszenia]

rzuć monetą i ch.uj
nie będziesz się winił za złą decyzję chociaż

Specjalista -

sokzrurka
 Wysłana - 9 styczeń 2009 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

Ale ja bym chciał takie problemy na dzień dzisiejszy mieć. Z tego co piszesz to wybieramy tą drugą.

chcesz więcej - płać więcej

MarvBoy
 Wysłana - 9 styczeń 2009 21:27      [zgłoszenie naruszenia]

zaraz przyjdzie ever i powie, że takie dziewczyny nie istnieją hehe

są dwie super dziewczyny, właściwie to trzy z czego ta trzecia to nasza wspólna znajoma moja i znajomej i też jest rewelacyjna. Rewelacyjnie mi się spędza z nimi czas, kiedy trzeba płacze ze śmiechu kiedy trzeba na poważnie jest na poważnie a z ta moja dziewczyną bo w sumie to chyba jesteśmy już para Ciągle jest tak samo, łazimy po rożnych lokalach, kino, lodowisko ale ona w ogolę nie może mnie rozśmieszyć no i nie oszukujmy się coraz bardziej się wpieniam na moje finanse przez nią

Ekspert -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 9 styczeń 2009 21:28      [zgłoszenie naruszenia]

hmm jeżeli facet zaczyna skąpić na laskę to niehybny znak ze mu przestaje zalezeć....

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

neo7
 Wysłana - 9 styczeń 2009 21:45      [zgłoszenie naruszenia]

są dwie super dziewczyny, właściwie to trzy z czego ta trzecia to nasza wspólna znajoma moja i znajomej i też jest rewelacyjna. Rewelacyjnie mi się spędza z nimi czas

jak są trzy to moze bys sie rzucił chociaz jedną

nie mowie ze dla mnie, bo ja mam dziewczyne, ale jest tu tylu singli

impossible is nothing

Specjalista -

LPC
 Wysłana - 9 styczeń 2009 21:48      [zgłoszenie naruszenia]

MarvBoy bierz sie za tą druga .

Stary zobacz sam co napisales!

jest bardzo ładna ale to złota dziewczyna, zabawna, in teligentna, niesamowicie towarzyska,miła, troskliwa, złoto dosłownie.
Ty juz wybrales !!!

Powodzenia i nie czaj sie... spedz wiecej czasu wlasnie z tą i zobaczysz,ze nie pozalujesz! :) Przeczytaj jak napisales o jednej i drugiej

"Po co gonic zajączka skoro tak fajnie sie za nim biegnie"

Znawca -

69Mlody69
 Wysłana - 9 styczeń 2009 21:49      [zgłoszenie naruszenia]

Moze nie chodzi o to, ze on na nia skapi ale o to, ze to ona "umyslnie" targa jego finanse Kiedys mialem laske, ktorej chcialem wszystko kupowac a ta sie obrazala"tak delikatnie" mowiac "to nie fair, ze caly czas ty placisz" ja tam od razu mowilem, ze przeciez nic sie nie dzieje jak place. Kiedys jak szlismy do kina to przed drzwiami jak powiedzialem, ze ide kupic bilety to nie wytrzymala i powiedziala "Teraz ja place i ch.uj mnie to obchodzi" Zaczalem sie smiac ale milo mi sie zrobilo

Tak chwale sie

Co do tematu to ja bym wybral to 2 znajoma, temat zawsze powinien sie znalezc a sprobowac zawsze mozna bo... dlaczego nie ??

...Some Say I'm Goin' To Hell But I'm Already There...

Specjalista -

Sonrisa
 Wysłana - 9 styczeń 2009 21:50      [zgłoszenie naruszenia]

przykład na to, że facetom nie tylko sex w głowie, rzadkość na inso
a ta Twoja wie o tej znajomej? i czy nie czuje tej nudy, którą Ty czujesz?

Zmieniony przez - Sonrisa w dniu 2009-01-09 21:51:16

Gimme fuel. Gimme fire. Gimme that which I desire ^^

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

jestem nieszczęsliwy chociaż ona jest

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: Egoizm ? u kobiet... | kocham cie - ja ciebie tez | Obrazki związane z miłością... | Zazdrosc | PODPIS DZIAŁU ->>> ANKIETA | miłości nie ma, życie to ściema | Dziwna milosc1 | przemoc w związku | Jakimi slowami? | gratuluje nowemu Moderatorowi i Boldom w dziale | Rodzaje miłości.... | przyczyny rozpadu związków | jak zagadac panne... | oświadczyny | nikt... jak to się właściwie robi?...żyje szczęśliwie | nie wiem co poczac dalej ,,, | opieka nad chora na cukrzyce | katowice | two | reggie | w twojej szkole powstał pomysł | mensah | poranny | kuzynka | Sunny_Boy | californication | katarzyna cichopek | cytaty biblijne | cytaty z bibli | Morf-eush | audi a4 | Morf eush | dolce | durex little devil | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.